Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Ez meccs előtt ment:
Malmo FF +2.5   FC Salzburg v Malmo FF  2-1  :ok:
(Ázsiai hendikep - további piacok)   19/08/2014   Egyik sem   1.575



Ez pedig 2-2nél a 32.percben:
Felett 4.0   FC Copenhagen v Bayer Leverkusen
(1. félidő szögletek
- ázsiai hendikep)   19/08/2014   Egyik sem   1.875
37' 4.szögi megvan.

mai over lista:
cseh ifi
11:00   Banik Ostrava U19   -   Brno U19 3-1  :ok:
túl szép hogy igaz legyen kategória.vendégek miatt lehet necces,de ők is rúgnak 1-1 gólt idegenben.

szingapúr
13:30   Warriors FC (SG)   -   Young Lions 4-1  :ok:
félidőre is ajánlom.

női vb-selejtező
17:00   Belarus (W)   -   Ukraine (W) 1-3  :ok:
nem lesz akkora zakó mint ukrajnában(8-0),de az over lejön.

19:00   Hungary (W)   -   France (W)
sajnos sima lesz..(3-4 gól legalább)

még folytatom!

mai over/2

izlandi
20:00   KR Reykjavik   -   Fjölnir
az izlandi bajnokság mostanában nem olyan overes,viszont nagyon jó az eloszlás a meccseken.Ha türelmesek vagyunk,akkor elég jó határral lehet rakni,és 2-3 gól szinte mindig van.(ucsó 10 bajnokit nézve 1x meccsen nem volt legalább 2 gól)

Nemsokára kezdődik a szingapúri bajnokság
Warriors-Young Lions összecsapása.

Első félidő gól tippem már jött, kár hogy az 5.percben..így fogadni még nem tudtam..
mindenesetre örülök hogy a számok nem hazudtak mert 92,8%-ban volt mindkét csapat meccsein gól az első félidőben.
félidő 3-1 lett, nem hazudtolták meg magukat! I love singapore!

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 20, 2014, 13:35:04
Nemsokára kezdődik a szingapúri bajnokság
Warriors-Young Lions összecsapása.

Első félidő gól tippem már jött, kár hogy az 5.percben..így fogadni még nem tudtam..
mindenesetre örülök hogy a számok nem hazudtak mert 92,8%-ban volt mindkét csapat meccsein gól az első félidőben.

gól várható még az első félidőben?:)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 20, 2014, 13:43:16
gól várható még az első félidőben?:)
Bocsi későn néztem rá, most már nyugodtan mondhatom hogy igen(3-1 lett fi.-ben), de tényleg azt mondtam volna hogy igen várható!  :)

20'
Egyik sem   Fehéroroszország - nők v Ukrajna - nők
(Első 5 szöglet)
   20/08/2014   Egyik sem   1.83
csajos meccseken kevés a szögi, ráadásul elég egyoldalú meccs várható, nem megy el 5ig egyik sem szerintem.
Undert szögire is necces rakni, mert ahogy egy klasszikus mondta: szögiből van a legkönnyebben szögi, vagyis nem ritka hogy több szögi generálódik egymás után, és mellé pár, és már bukta is van.
Tehát mindig rizikósabb az under, de valahogy ezt érzem!  ;)

Korai még örülni,de bukik észbekaptak(meg el is telt 10perc) már csak 1,36-ot adnak rá!  ;)
54' első szögi,fehérorosz csapat rugta.
60' egyenlítettek a fehéroroszok.Na ez lehet nem tesz jót a szögi undernak..
86' igen. most 3-2 a szögi arány az ukrán csajsziknak. Kettőt már ne rúgjanak!
87' 2-1 ukrajnának, remélhetőleg mostmár a fehérorosz csajszik mennek jobban a hátralévő pár percben!
91' 4.ukrán szögi! Kéretik lefújni a meccset!
92' bukta...
Hiába az under nem az én műfajom!
Ilyen ez! 86'-ben még király volt a tipp,mégis elment pár perc alatt!

7'
(0-0) Felett 1.5   Magyarország - nők v Franciaország - nők
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   20/08/2014   Egyik sem   1.900
meg akartam várni a goal line 1-et,de egymást érik a francia ajtó-ablak helyzetek..érik a gól!
9' 0-1...
25' 0-2

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 20, 2014, 10:25:09
mai over/2

izlandi
20:00   KR Reykjavik   -   Fjölnir
az izlandi bajnokság mostanában nem olyan overes,viszont nagyon jó az eloszlás a meccseken.Ha türelmesek vagyunk,akkor elég jó határral lehet rakni,és 2-3 gól szinte mindig van.(ucsó 10 bajnokit nézve 1x meccsen nem volt legalább 2 gól)
Már megy!

Hezitálok az izlandiakon.
Pont az esélyesebb hazaiak miatt. A vendégek overessége adott.Ők viszont határesett az otthoni teljesítményük alapján!
Csak van egy stat ami alátámasztja hogy lesz még1 gól:
A KR góljai 40%-át szerzi az ucsó fél órában!

65'
Felett: 1.5   KR Reykjavik v Fjolnir
(Mérkőzés gólok)   20/08/2014   Egyik sem   1.44
Na nézzük azt a hajrát!

Az izlandi meccs már fogadói hiba volt, elvégre a megérzés, és a hezitálás már elég kell hogy legyen egy jó sportfogadónál hogy hagyja(pláne ha nap végén amúgy már nyereséggel zárhatna), de csak találtam olyan adatot amivel megmagyaráztam magamnak hogy miért kell mégis megfogadni.
De semmi gond, ma megint jó kis nap lesz, cseh ifi meccsek,női vb-selejtezők, indul a katari bajnokság is.
Lesznek finom overek!  ;)

Mai over
cseh ifi
13:00   Banik Ostrava Youth   -   Hradec Kralove Youth  0-0  :noway:

szingapúr
13:30   Balestier Khalsa   -   Brunei DPMM FC  3-3  :ok:
valahogy itt a fi.overt jobban érzem mint a sima overt.
Pláne hogy a számok is ezt erősítik. 94,44%-ban volt gól a meccseiken az első félidőben.
Balestier pl. idén mind a 9 hazai meccsén, Brunei pedig 9/8 idegenbelijén!
Szingapúrra ez amúgy is nagyon jellemző, csak tudjuk elcsípni!

cseh ifi
15:00   1. FC Brno Youth   -   Liberec Youth 2-0

17:00   Jihlava Youth   -   Znojmo Youth 2-2  :ok:
a vendégek ugyan 3 idegenbelin voltak gólképtelenek,de olyankor is kaptak bőven, a hazaiak igéretes overessége pedig duplán megszakadt, ideje visszatérniük a helyes útra!
17:00   Slavia Praha Youth   -   C. Budejovice Youth 4-1  :ok:
2.félidős bandák. Ennek ellenére lesz gól az elsőben is mert a slavia otthon annyira overes hogy jut oda is gól, de több lesz a 2.játékrészben!

női vb-selejtező
17:00   Romania (W)   -   Macedonia FYR (W) 6-1  :ok:
A makedónok kapnak ma rendesen(de mikor nem...)
17:00   Bulgaria (W)   -   Finland (W) 0-8  :ok:
A bulgár csajsziknak is más szabadidő sport után kellene nézni, mert ez nagyon nem megy nekik! Olyan zakót kapnak megint hogy jó lesz nézni ahogy potyognak a gólok!
katari
még csak jegyezzétek meg hogy érdemes figyelni őket,de első pár fordulóban még nem fogadunk rájuk!

norvég
18:00   FK Bodo/Glimt   -   Stromsgodset IF elmaradt?
itt inkább a 2gólra mondanám hogy meglesz,sima over neccesebb!

svéd4
19:00   Lärje-Angereds   -   Ytterby IS 4-0  :ok:
itt talán az aggasztó hogy régen volt under, de ezen a szinten azért ez elfogadható!

európa liga
19:30   BSC Young Boys - Debrecen VSC 3-1  :ok:
ez csak nekünk magyaroknak egyértelmű... 1,90 van a young boysra ami egy reálisan gondolkodó sportfogadó számára ajándék! Mi tudjuk hogy 3 góllal jön haza a Loki. Viszont egyértelmű, hogy jóleső érzés lenne ezen bukni, és a sikerüknek örülni!


Bocsi, Loki:

Young Boys   Young Boys v Debreceni VSC
(Játékidő eredménye)   21/08/2014   Egyik sem   1.90
Ja,és élőben overt is tolok majd...

Stdavid elemézéséből idézek:
IdézetA nemzetközi kudarc mellett a Debrecen a magyar bajnokságban is szenved. Eddig rotálva a csapatot döntetleneztek egy újonccal, kikaptak az MTK-tól, viszont most hétvégén Újpesten már a legjobb összeállításukban léptek pályára és kaptak ki 1:0-ra. De ami sokkal aggasztóbb, hogy mezőnyben sehol sem voltak, helyzetig is alig jutottak el. A Loki játéka még magyar szemmel is nagyon gyenge. Nincs egy épkézláb csatáruk, támadójátékuk kilátástalan, abszolút veszélytelenek az ellenfél kapujára. Engem az sem lepne meg ennyi égés után, ha az edzőbuktatás lenne már a céljuk a debrecenieknek. De ha ennyi rossz előjel nem elég, hát Bouadla ugye eltiltását tölti, a középpálya másik motorja pedig Mihelic sérüléssel bajlódik, ahogy Volas és Tisza is, ők el sem utaztak Bernbe. Mihelic és Bouadla nélkül nagyon kevés kreativitás lesz a Debrecen középpályáján, elöl Kulcsár pedig nagyon egyedül lesz, itt csak az lesz a kérdés, hogy meddig tart ki a védelmük.

Oak írt egy jó kis Bundesliga előzetest:
http://www.sportfogadas.org/elozetesek/bundesliga-i-penteken-rajtol-a-szezon
Várom már nagyon! Az egyik,ha nem a leg overesebb topliga!
A nyitófordulóból a bayern-wolfi,hofi-augsburg, és az eintracht-freiburg is nagybetűs over.
Nyitóforduló ide vagy oda, tolni kell majd!
Wolsburg örült egy csapat, idegenben is mennek majd előre, és a hiányos bayern könnyen bekaphat 1-2 gólt, amire ha válaszolnak is(hát persze hogy válaszolnak),akkor over zsebben!
Hofi meg ahogy Oak is írta, rekorder szinten overes banda!
Eintracht pedig otthon mindig jó kis over meccseket produkált!

cseh ifi
13:00   Banik Ostrava Youth   -   Hradec Kralove Youth
Elindult! Sőt van live stream a bet365ön!  ;)
Eddig még nem láttam egy cseh ifi meccset sem élőben, itt az ideje hogy lássam mire szoktam fogadni!