Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A szingapúri meccsen a 2. percben elkaptam 1.28-ért, a 3. percre le is jött a gól. Köszönöm :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum augusztus 21, 2014, 13:39:31
A szingapúri meccsen a 2. percben elkaptam 1.28-ért, a 3. percre le is jött a gól. Köszönöm :)
Pont írni akartam hogy jó szokásukhoz híven rögtön volt egy gól. Észnél kell lenni szingapúrban ha fi.overt akarsz elcsípni!  :)

59'
(0-0) Felett 1.0,1.5   Banik Ostrava - U21 v Hradec Kralove - U21
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   21/08/2014   Egyik sem   1.775
Nehezen hiszem hogy ezek a grundfoci stílusban játszó ifik ne hozzanak még össze 1-2 gólt.
Még ha csak bő fél óra is van már hátra. Ami be kell esnie egy ilyen meccsen, az be is fog.
Azt meg érdekli a bánatot hogy az ucsó 5 percben esetleg!

Hagyjátok ki..ne gyertek utánam! Akkora under lesz mint egy ház.. alig veszélyeztetnek kapura, mezőnyben elvannak, de kapu előtt semmi..
Csak azért nem cash-out-olok mert ha egy gól beesik akkor féltét visszajár,most meg már kevesebb mint féltétet kapnám vissza. Csak 0-0 ne legyen..

Pribram-Bohemians 74.perc 0-1! over 1,5 all in! :)

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 21, 2014, 14:19:19
59'
(0-0) Felett 1.0,1.5   Banik Ostrava - U21 v Hradec Kralove - U21
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   21/08/2014   Egyik sem   1.775

Szerintem rágörcsöltek hogy tv-s meccs... :)

Idézetet írta: Zsoca Dátum augusztus 21, 2014, 14:42:37
Pribram-Bohemians 74.perc 0-1! over 1,5 all in! :)
Pribram miatt félnék, szívattak már le, ritka underes banda tud néha lenni...

LanMaffia: lehet...

A szingapúrin viszont lesz még gól!
Egyik csapatra sem jellemző hogy eltökölik a végét, pláne hogy az állás szerint a kevésbé esélyes csapat vezet.
A brunei listavezető,és ugyanannyi pontot szereztek idegenben mint otthon(1 ponttal kevesebbet).Nem hiszem hogy ne hajtanának végig.

ott is van! 2-2

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 21, 2014, 14:54:28
A szingapúrin viszont lesz még gól!
Egyik csapatra sem jellemző hogy eltökölik a végét, pláne hogy az állás szerint a kevésbé esélyes csapat vezet.
A brunei listavezető,és ugyanannyi pontot szereztek idegenben mint otthon(1 ponttal kevesebbet).Nem hiszem hogy ne hajtanának végig.

Köszi, el is kaptam 1.3-on :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum augusztus 21, 2014, 14:57:16
Köszi, el is kaptam 1.3-on :)
Azóta már 3-3
Akkor voltam hülye amikor a live stream miatt a cseh ifi majmokat választottam..tudhattam volna hogy beetetés a stream..

Jönnek az "ötórások":
17:00   Jihlava Youth   -   Znojmo Youth
a vendégek ugyan 3 idegenbelin voltak gólképtelenek,de olyankor is kaptak bőven, a hazaiak igéretes overessége pedig duplán megszakadt, ideje visszatérniük a helyes útra!
17:00   Slavia Praha Youth   -   C. Budejovice Youth
2.félidős bandák. Ennek ellenére lesz gól az elsőben is mert a slavia otthon annyira overes hogy jut oda is gól, de több lesz a 2.játékrészben!
női vb-selejtező
17:00   Romania (W)   -   Macedonia FYR (W)
A makedónok kapnak ma rendesen(de mikor nem...)
17:00   Bulgaria (W)   -   Finland (W)
A bulgár csajsziknak is más szabadidő sport után kellene nézni, mert ez nagyon nem megy nekik! Olyan zakót kapnak megint hogy jó lesz nézni ahogy potyognak a gólok!

4'
Felett 2.5   Románia - nők v Macedónia - nők  2-0
(1. félidő gólok)
   21/08/2014   Egyik sem   1.72
a finnek már vezetnek,arról lemaradtam, toljuk hát a románokat.

8'
(0-1) Felett 2.5,3.0   Bulgária - nők v Finnország - nők
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   21/08/2014   Egyik sem   1.800
közvetlenül a 2.finn gól előtt még sikerült betolni egy ilyet! Nehogy már kimaradjunk ebből is!
Gólzáporos női vb-selejtezők várhatók! Toljátok,mert ezt tényleg bűn lenne kihagyni!
12' 0-3 innentől a tét biztonságban,sőt féltét már nyert.
38' 0-4


Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 21, 2014, 17:08:35
8'
(0-1) Felett 2.5,3.0   Bulgária - nők v Finnország - nők
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   21/08/2014   Egyik sem   1.800
közvetlenül a 2.finn gól előtt még sikerült betolni egy ilyet! Nehogy már kimaradjunk ebből is!
Gólzáporos női vb-selejtezők várhatók! Toljátok,mert ezt tényleg bűn lenne kihagyni!

Ebben az a külön vicces, hogy a 4.5 over 1.66-on adták kezdéskor. Most meg már 3 gól van. De szerintem én örülni fogok ha az bejön, és hagyom is. Igen sokat buktam már a sokat akar a szarka jellegű játékokon :)

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 21, 2014, 16:48:16
17:00   Slavia Praha Youth   -   C. Budejovice Youth
2.félidős bandák. Ennek ellenére lesz gól az elsőben is mert a slavia otthon annyira overes hogy jut oda is gól, de több lesz a 2.játékrészben!
női vb-selejtező

Köszi, le is jött 1.3-ért :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum augusztus 21, 2014, 17:14:27
Ebben az a külön vicces, hogy a 4.5 over 1.66-on adták kezdéskor. Most meg már 3 gól van. De szerintem én örülni fogok ha az bejön, és hagyom is. Igen sokat buktam már a sokat akar a szarka jellegű játékokon :)
Azt nem néztem, de erősen benézték! A bolgárok nagyon gyengék,még mi is rugtunk 4-et,meg régen 1x 9-et...(2012-ben)