Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nemsokára,lehet még ma eléri a naplóm a 300.000 látogatottságot!

Érdekes stat.:
a szingapúri bajnokságban 0-0 után nagyobb esély van a gólra a 2.félidőben mint 1-0 után.
(ezt azért írom mert a két most futó meccs így áll- 0-0 ill. 1-0)
0-0nál 24/20 a stat. vagyis 83%
1-0nál 22/17  77%
persze semmi garancia hogy még 20percig így marad. Majd akkor félidőben megint számolunk.
Igazság szerint ha 30 perc után lesz normális odds over 1,5re esetleg goal line2-re akkor tolom stat-tól függetlenül.

33'
Felett: 1.5   Home United FC v Young Lions
  0-3  :ok:
(Mérkőzés gólok - további piacok)   28/08/2014   Egyik sem   1.36
Megérzés első fele(félidő 0-0 vagy 0-1 lesz) bejött.Reméljük a 2.fele is jön,és simán lejön az over a 2.játékrészben.

74'
Felett: 1.5   UMF Njardvik v Afturelding
(Mérkőzés gólok)   28/08/2014   Egyik sem   1.66

Mai over.
Tipperősséget hanyagolom, ami bekerül az eleve nem gyenge tipp,és néha a nüansznyi különbségek csak félreviszik az embert! Tegnap a 2 erős tipp volt a leggyengébb..

cseh ifi
13:00   Mlada Boleslav U19   -   Ceske Budejovice U19 1-0  :noway:
Mlada igen gólerős csapat, a vendégek pedig ucsó 6 meccsén nem volt gól az első félidőben!
Nem kérdés hogy félidőre is tolni kell! Ez már kész csoda kategória a cseh ifiknél!

finn3
17:30   TPV Tampere   -   Ilves-Kissat 3-1  :ok:
na ez szintén jó kis tipp lesz! Simán overre.

osztrák2
18:30   FC Liefering   -   Horn 4-1  :ok:
2.félidőre! Elsőre nagyon-nagyon gyengék a statok mindkét oldalt.

német2
18:30   FSV Frankfurt   -   RB Leipzig 0-0  :noway:
a német redbull csapat jól tolja.

svéd4
18:30   Ytterby IS   -   Grebbestads IF 5-1  :ok:
svéd4ből az ytterby a kedvencem.Bennük bízom,mert a vendégek mostanában több undert is toltak,de az ytterby otthonában nem ússzák meg! legutóbb 7 gólos meccset toltak egymás ellen...

svéd
19:00   Örebro SK   -   Brommapojkarna 3-1  :ok:

holland
20:00   Go Ahead Eagles   -   Willem II Tilburg
a "sasok előre" legutóbbi 0-0ja rendesen meglepett, nem jellemző rájuk! A willemII a másodosztályban nagyon jól teljesített idegenben, így papíron jó lehet az over.
holland2
20:00   VVV Venlo   -   FC Emmen
belga
20:30   KAA Gent   -   KV Kortrijk
német
20:30   FC Augsburg   -   Borussia Dortmund
nem erős tipp,de tavaly a dortmundnak jók voltak a mutatói idegenben első félidő overre.

28'
Felett 0.5   Mlada Boleslav - U19 v Ceske Budejovice - U19
(1. félidő gólok)
   29/08/2014   Egyik sem   1.90
Na nézzük megszakad-e a Ceske 6 meccses félidő 0-0 sorozata!
7. 0-0ás félidő!

bet365ről 21.-én utaltam le pénzt kártyára. 25.-én írta jóvá a bank,és ugye volt közte egy hétvége.
(csütörtök késő este kértem a kifizetést,és hétfőn reggel jóváírták.Az tisztán, hétvége nélkül bő 1 nap!)
Le a kalappal!

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 29, 2014, 13:36:16
28'
Felett 0.5   Mlada Boleslav - U19 v Ceske Budejovice - U19
(1. félidő gólok)
   29/08/2014   Egyik sem   1.90
Na nézzük megszakad-e a Ceske 6 meccses félidő 0-0 sorozata!
7. 0-0ás félidő!


Én nagyon nem szeretek sorozatmegszakításra játszani, olyanokat buktam már vele, mint a fene. Most gondolj bele, ha félidő underre teszel, az 3.5-4-szeres szorzó szokott lenni kb... Ahogy figyeltem, a 0-0-ás sorozatmegszakítós rossz tippek ilyen oddsokkal kombinálva igen jelentős pénzeket hoznának. Érdemes lenne rászánni egy kis időt, hogy ez mennyire bejövős. Tehát ugye, ha 10/9 meccsen van gól az első félidőben, akkor megteszed azt. De ha 10/9 nincs, akkor miért nem azt teszed? :) Ráadásul ha underre teszel 10 perc után már minimális profittal ki is lehet szállni :D

#4868 augusztus 29, 2014, 14:13:18, csacsa44
Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 29, 2014, 13:47:53
bet365ről 21.-én utaltam le pénzt kártyára. 25.-én írta jóvá a bank,és ugye volt közte egy hétvége.
(csütörtök késő este kértem a kifizetést,és hétfőn reggel jóváírták.Az tisztán, hétvége nélkül bő 1 nap!)
Le a kalappal!

Ha esetleg bankszámlára is tudsz utalni, akkor érdemes kipróbálni. Kedd reggel bet365-ről le a pénz, skrillre gyorsan megjött, délelőtt 11h-kor skrillről le, délután 14h-15hkörül már a számlán volt, parádés.  :ok:

Bocs, hülyeséget írtam, neked nem volt közben skrill.  :crazy:  :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum augusztus 29, 2014, 14:05:31
Én nagyon nem szeretek sorozatmegszakításra játszani, olyanokat buktam már vele, mint a fene. Most gondolj bele, ha félidő underre teszel, az 3.5-4-szeres szorzó szokott lenni kb... Ahogy figyeltem, a 0-0-ás sorozatmegszakítós rossz tippek ilyen oddsokkal kombinálva igen jelentős pénzeket hoznának. Érdemes lenne rászánni egy kis időt, hogy ez mennyire bejövős. Tehát ugye, ha 10/9 meccsen van gól az első félidőben, akkor megteszed azt. De ha 10/9 nincs, akkor miért nem azt teszed? :) Ráadásul ha underre teszel 10 perc után már minimális profittal ki is lehet szállni :D
Az under nem műfajom,de müködhet.
Ilyenkor egyébként az vigasztal hogy a sima over sem jött volna!
Egyik leggyakoribb oka ha elmegy az over, ha a vendégcsapat a gólszegényebb..itt is ez volt a hiba!

27'
(0-0) Felett 1.5   TPV v I-Kissat
3-1  :ok:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   29/08/2014   Egyik sem   1.500


21'
Felett 0.5   Orebro SK v Brommapojkarna
(1. félidő gólok)
   29/08/2014   Egyik sem   1.72
28' 1-0

50'
(0-0) Felett 1.0,1.5   Go Ahead Eagles v Willem II 1-0  :noway:
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   29/08/2014   Egyik sem   1.925
64' 1-0
azóta 1-1 piros,reméljük nem öli meg a meccset..


Lassan elkészíthetem a havi értékelésem.
Soha rosszabb ne legyen!
Általában amikor 1-2 tippet játszottam meg naponta,nyereséges voltam,amikor elszaladt a csikó és 5-10 tippig is elmentem, akkor jobban jártam volna ha megállok 2 után.
Az eredmény így is parádés! Nem rekord, de bármikor elfogadnék fele ilyen jót is:
ha 31.-én nem rontok rajta akkor az induló bankom 2,86-szorosával zárom a hónapot.
105 tippet játszottam meg. 74 nyertes volt, ez 70,4%
Az nagyban javította az eredményt,hogy a hónap első felében volt a vesztes tippek többsége,amikor az egységnyi tétem még jóval kisebb volt,aztán ahogy nőni kezdett a bankom,emelkedett az alaptét, akkor jöttek jobban a tippek!
Ettől függetlenül meglepett hogy 70%-al is ilyen eredményes voltam,mert érzésem szerint az átlagoddsok csökkentek magamhoz képest.Most nem számoltam ki,de biztos jóval 1,80 alatt voltam!(azóta kiszámoltam 1,69)
Persze voltak kivételek,a legnagyobb elcsípett nyertes odds pl. :
Felett 0.5   Slavia Prague - U21 v Dukla Praha - U21
(1. félidő gólok)
   25/08/2014   Egyik sem   3.40   Nyert
A legnagyobb téttel ezt a tippet toltam:
Young Boys   Young Boys v Debreceni VSC
(Játékidő eredménye)   21/08/2014   Egyik sem   1.61   Nyert

Gyakran visszaolvasgatok, most találtam egy ilyen gyöngyszemet:
Idézetet írta: laudrup Dátum február 15, 2013, 11:02:36
Csináltam félidő eredménye alapján egy statisztikát,amiben 28 bajnokság idei meccsei szerepeltek.
Két okból:
-valaki(ne haragudj hogy nem jegyeztem meg a neved) írta hogy semmi értelme amit csinálok(csinálunk),mert minnél több meccs eredményét nézzük annál inkább közelítenek majd egymáshoz ezek a százalékok,egy bizonyos adatszám felett pedig teljesen egyeznek majd! Én nem értek egyet,mert a fociban azért nem csak matematikai tényezők játszanak közre,hanem elég erőteljes lélektani folyamatok is! (a hátrányban lévő csapat játékosai fejében mi játszodik le,a vezetést szerzők hogyan viselkednek stb..) tehát igenis van szerintem jelentősége a félidei eredménynek abból a szempontból hogy lesz-e még gól!
-sok olyan eredmény van ami aránylag ritkán fordul elő,ezért egy bajnokságra nézve kevés a minta.Kiváncsi voltak nagy adatmennyiségnél ezek milyen százalékokat mutatnak!

Megosztom az eredményt,ami 8700 mérkőzés adatai alapján lett összesítve:
86,19%ban van gól 2-0ás félidei eredmény után.
85,5% ez az arány  2-1 után
85,24% 0-2 után
84,14% minden olyan meccsen ahol félidőben több mint 3 gól volt már.
83%-ban 1-0 után
82,22% 1-2 után
81,49% 0-1 után
78%ban 1-1 után
75%ban 0-0 után

Szerintem mind2 kérdésre megkaptuk a választ!
Igen markáns különbségek vannak még ilyen nagy adatszámnál is! azért a 0-0 és a 2-0ás félidei eredmény között több mint 11% van!
Látszik a lélektani hatás is,hiszen legtöbbször ott van még gól ahol a hazai,vagy vendégcsapat még behozható előnyben van,de volt már legalább 2 gól!  Nagyon leegyszerűsitve: minnél több gól volt már,annál nagyobb az esély hogy lesz  még! Ezért kell kerülni a 0-0ás félidei eredményeket általában,ott gyanús hogy békés pontosztozkodás várható,de az 1-1es eredmény is erre utalhat!