Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


ajándék odds kora reggel:
45'
Felett: 1.5   Redlands United v Palm Beach Sharks  1-1  :ok:
(Mérkőzés gólok)
   31/08/2014   Egyik sem   1.57
Régen volt lehetőségem ausztrál sokadosztályra fogadni(nem nagyon volt a bet365ön "műsoron", de arra emlékszem hogy a félidő overeken buktam a legtöbbet náluk,aztán piros fejjel figyelhettem hogy a 2.félidőben simán lehoznak 3-4 gólt.. Most is erre számítok, ill. 2 gólra, erre pedig olyan statokkal amivel ez a két csapat rendelkezik, ajándék oddsot kaptunk a bukiktól.-reméljük nem tudnak valamit jobban mint mi!)

Mai over lista
német ifi
11:00   TSV 1860 U19   -   Karlsruher SC U19 0-2
jó statok,hazaiaknál szakadás legutóbb.

11:00   Borussia Dortmund U19   -   MSV Duisburg U19 4-1  :ok:
itt a vendégek aggasztóbbak,de le fog jönni!

dán
15:00   FC Midtjylland   -   Esbjerg fB 2-0
félidőre idén 100%-osak,mégsem ajánlom,mert a tavalyi statjai a vendégeknek csak 33%!

német
15:30   Mainz   -   Hannover 96 0-0  :noway:

norvég
15:30   Lillestrom SK   -   FK Haugesund 2-0
határeset tipp a vendégek miatt(nem szeretem ha a vendégek sokkal underesebbek),de erős megérzés!
Én tolni fogom a statok ellenére!

norvég3
16:00   Raufoss IL   -   Gjovik FF 1-1

dán
17:00   FC Nordsjælland   -   Brøndby IF 0-3  :ok:

svéd3
17:00   Vasalunds IF   -   AFC United 0-1  :noway:
jó kis tippnek látszik a statok alapján.

finn3
17:30   FC Hameenlinna   -   Närpes Kraft 2-2  :ok:

17:30   FC Futura   -   Atlantis FC 0-2
17:30   MP Mikkeli   -   FC Myllypuro 4-5  :ok:
norvég2
18:00   Kristiansund BK   -   Bryne FK 3-0
félidőre nem jó.

kanada
19:00   Kingston FC   -   London City 3-5!!  :ok:
ritkán lehet elcsípni emberi időben kanadai meccset,pedig nagyon overes bandák.
Ez a tipp ráadásul tökéletes! Mindkét oldalon volt közeli szakadás,a többi meccs meg csúnyán over!

38'
(0-0) Felett 1.5   Kristiansund BK v Bryne
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   31/08/2014   Egyik sem   1.525
47' 1-0
56' 2-0


#4878 szeptember 02, 2014, 14:31:04, laudrup
Mai over lista.(a tegnapi válogatás bűn rossz volt,az más kérdés hogy én két nyertes szelvénnyel zártam a napot,de aki sokat játszott meg belőle, az biztos szidott!)
cseh ifi
14:00   FK Jablonec Youth   -   Hradec Kralove Youth 3-1  :ok:
16:00   Jihlava Youth   -   Viktoria Plzen Youth 4-3  :ok:
jó kis tipp!
dán tartalékos
16:00   Randers (R)   -   Viborg FF (R) 1-2  :ok:
hazaiaknál a szakadás hiányzik a tökélyhez!
női ifi
16:00   Austria (W) U17   -   Romania (W) U17 4-0  :ok:
a felkészülési volta miatt nem erős tipp, amúgy érzésem szerint az osztrák női utánpótlás mérföldekre van a romántól. Közös meccsük 4éve volt utoljára, az már nem mérvadó..Talán ami összehasonlítható eredmény mert 1-2 éven belül volt az pl. egy orosz u17 elleni meccs,ahol az osztrákok 5-1re nyertek,míg a románok 6-1re kikaptak az orosz válogatottól. De mondom csak óvatosan,mert bari meccs!
cseh ifi
17:00   Taborsko Youth   -   Slovacko Youth 3-0  :ok:

17:00   Varnsdorf Youth   -   Liberec Youth 2-0
félidőre nem merném,de over lesz! félidő 0-0 volt.

norvég3
18:00   SK Brann 2   -   Vard Haugesund 0-5  :ok:
18:00   Stabaek 2   -   Fana IL 3-1  :ok:
18:00   Bryne 2   -   Sola Fotball 2-2  :ok:

holland ifi
18:30   Jong AZ Alkmaar   -   Jong Heracles 2-3  :ok:
félidőre is tökéletes! félidő 1-1 lett.
18:30   Jong Fortuna   -   Jong Go Ahead Eagles  4-5  :ok:
A fortuna, és a vendégek ucsó 1 gólos meccse garancia a mai meccs gólgazdagságára!

18:30   Jong Almere City   -   Jong NEC/FC Oss 1-1
Ez is jó!

18:30   Jong Zwolle   -   Jong Groningen 3-1  :ok:
18:30   Jong Brabrant Utd   -   Jong Sparta Rott. 1-3  :ok:

norvég3
19:00   Ullern IF   -   Strommen IF 2 3-2  :ok:

svájci challenge
19:45   FC Schaffhausen   -   FC Winterthur 1-4  :ok:

izlandi női
20:00   Fylkir (W)   -   Valur (W) 2-0
A vendégek legutóbbi hihetetlen 0-0ja teszi erőssé a tippet.Akkor minden stimmelt,minden stat a helyén volt,mégis valami külső tényező miatt 0-0 lett a meccs! Ma nem így lesz!

#4879 szeptember 01, 2014, 15:47:36, laudrup
71'
Felett: 2.5   Jablonec - U21 v Hradec Kralove - U21
(Mérkőzés gólok)   01/09/2014   Egyik sem   1.57
A statok alapján várható még1 gól! (1-1 után 100%-ban volt eddig gól a 2.félidőben a cseh ifiknél)
88' már 3-1

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 01, 2014, 15:31:30
71'
Felett: 2.5   Jablonec - U21 v Hradec Kralove - U21
(Mérkőzés gólok)   01/09/2014   Egyik sem   1.57
A statok alapján várható még1 gól! (1-1 után 100%-ban volt eddig gól a 2.félidőben a cseh ifiknél)
88' már 3-1


már csak élőben, a 11-es után tudtam megrakni, over 4 lett belőle, éppenhogy push lett belőle :D

31'
(0-0) Felett 0.5   Almere City - tartalékos v NEC/FC Oss - tartalékos
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   01/09/2014   Egyik sem   2.375
Holland ifiknél igen ritka a félidő over, a statok alapján is várható még gól,ezért féltéttel ugyan,de bevállaltam!
Negyed óra alatt lehet kettő is.Amint lehet over 1,5-et tolni megy az is a meccsre!  ;)
34' 1-0

"Apró" átigazolási hírek(forrás:NS):
A LEGFONTOSABB HÉTFŐI ÁTIGAZOLÁSOK – NEMZETKÖZI
 A Manchester United opciós joggal kölcsönvette Radamel Falcaót a Monacótól.
 Danny Welbeck eközben végleg távozott az MU-tól – a rivális Arsenalhoz
 A Real Madrid kölcsönvette opciós joggal a Manchester Unitedtől Javier ,,Chicharito" Hernándezt.
 Daley Blind az Ajaxból a Manchester Unitedbe szerződött.
 Lewis Holtbyt kölcsönvette a Spurstől a Hamburg, míg a londoniak megszerezték a Montpellier-től Benjamin Stamboulit.
 A Manchester City kölcsönadja a Fiorentinának Micah Richardst, a Valenciának pedig Álvaro Negredót.
 Az AS Roma kölcsönvette a Newcastle Unitedtől Mapou Yanga-Mbiwát.

Magyar vonatkozás, Del Piero-t decemberben újra megpróbálja a kispest leigazolni(addig szól az indiai szerződése. nem értem az olaszt sem,egyrészt nem hiszem hogy japánban,a dúsgazdag arab ligákban(pl.Katar,emirátusok) v. európában nem kapott volna "normális" klubtól ajánlatot,de ha tényleg nem,már akkor is inkább a "szomszédba" megyek kispestre mint indiába..láttam pár indiai "bajnokit"... hát lehet hogy van pénz ott,csak nem látszik!
NB3mas szintű lelátók,igénytelen játékosok,az idegenlégiósok is max azért vannak ott mert európában a 4.osztályba sem fértek volna be a topligákba.. Hagyjuk. Az egész egy vicc amúgy is.
A kispest 10.helye kb. olyan mint az MU  mélyrepülése a nyitófordulókban angliában. Az igazolásaik fényében érthetetlen:
NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A BUDAPEST HONVÉDNÁL
Érkezők: Donald Bende Bende (elefántcsontparti, AC Milan Primavera – Olaszország), Horváth András (Hatvan), Ihrig-Farkas Sebestyén (Parma – Olaszország), Abdul Kader Keita* (elefántcsontparti, szabadon igazolható), Jevrem Kosznics (szerb, Palermo – Olaszország, kölcsönbe), Cristian Portilla (spanyol, Glifada – Görögország), Kandia Traoré (elefántcsontparti, csapat nélkül, legutóbb Caen – Franciaország), Marko Vidovics (montenegrói, Tiraspol – Moldova), Souleymane Youla (guineai, RFC Tournai – Belgium).
Érkezett annyi külföldi idegenlégiós mint kis túlzással a komplett magyar NB1-be, még sem tudnak eredményt hozni. Ne is menjünk bele a magyar fociba,mert csak felidegelem  magam!
Megyek inkább leválogatom a mai overes meccseket!

mai over:
szingapúr
13:30   Hougang United   -   Harimau Muda B
félidőre necces lehet.
svéd ifi
16:30   Ängelholms U21   -   Husqvarna FF U21
17:00   IFK Göteborg U21   -   Mjällby U21
ez egész jónak tűnik.
17:00   Gefle U21   -   Brommapojkarna U21
17:00   Malmö FF U21   -   Helsingborgs U21
17:00   GIF Sundsvall U21   -   Hammarby IF U21
hazaiaknál régen volt szakadás.
17:00   Åtvidabergs U21   -   Syrianska FC U21
egyértelmű hazai esély,a vendégek viszont sokkal overesebbek.Ez mondjuk jó omen szokott lenni!
norvég3
18:00   Ranheim 2   -   IL Stjordals-Blink
brutális nagy over lesz! Remélem lesz élőben!
északír
20:45   Ballymena United   -   Institute FC
félidőre 100% eddig mindkét csapat idén.
20:45   Glenavon   -   Ballinamallard Utd
Itt is minden meccsükön volt gól félidőig!

Mai Ligakupa meccsekhez mit szólsz? Sok kis csapat nagyobb csapatok ellen. Vagy hagyjam, mert lutri?  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 02, 2014, 11:29:48
Mai Ligakupa meccsekhez mit szólsz? Sok kis csapat nagyobb csapatok ellen. Vagy hagyjam, mert lutri?  :)
Lutri, ha csak utána nem nézel mint ahogy Oak is kiszúrta hogy a dvtk az u21-es csapatával megy ceglédre.
Sok élvonalbeli csapat nem veszi komolyan a ligakupát,így inkább érdemes meglepire repülni.

#4886 szeptember 02, 2014, 21:53:29, laudrup
Alatt 180.0   USA v Új-Zéland  169 lett
(Játék összesített)   02/09/2014   Egyik sem   1.90
A kosárszakik szerint elbaltázták a határt a bukik!
Igen magasra szabták, valszeg nem véletlen: azt várják hogy az amcsik NBA sztárjai a csoport ucsó helyére várt Új-Zélandot szétszedik mint pitbull a nadrág szárát.
Nézzük más szemmel: az amcsik oldaláról az égegyadtavilágon semmi tétje már. Igen valóban szeretnek arcoskodni,megmutatni a világnak hogy milyen fasza gyerekek és tudnak 120 pontot hajigálni egy nulla csapat ellen, mégis azt érzem hogy nem fogják végighajtani, én sem tenném!
Ha elegendő különbség lesz,biztos visszavesznek. Ne is menjünk bele okoskodásba, a határ magas, simán alatta lesznek, tolni kell!

Visszaváltottam a fogadást a 3.negyedben kb. a tét 90%-án,mivel a két overem jött, nem akartam hogy ezen menjen el a napom! Meglátjuk megbánom-e!

#4887 szeptember 02, 2014, 18:33:11, laudrup
60'
Felett: 0.5   IFK Goteborg - U21 v Mjallby - U21
(Mérkőzés gólok)   02/09/2014   Egyik sem   1.44
70' 1-0


14'
(0-0) Felett 1.0   Ranheim 2 v Stjørdals/Blink
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line) - további piacok)   02/09/2014   Egyik sem   1.425
Elég első félidős a két banda, a mérkőzés over pedig ahogy vártam már most igen magas, hátha majd félidőig vágnak kettőt-hármat.. Kicsit rizikósabb,de el nem tudom képzelni hogy ez félidőben 0-0 legyen..
Ha meg félidőig csak 1 lenne akkor push!
18' 1-0 ez jó mert erősen vendégesélyes a meccs, muszáj lesz felpörögniük, lesz itt még félidőig!  ;)
29' 2-0 nekem így is jó!  :)

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 02, 2014, 16:35:14
Alatt 180.0   USA v Új-Zéland
(Játék összesített)   02/09/2014   Egyik sem   1.90
A kosárszakik szerint elbaltázták a határt a bukik!
Igen magasra szabták, valszeg nem véletlen: azt várják hogy az amcsik NBA sztárjai a csoport ucsó helyére várt Új-Zélandot szétszedik mint pitbull a nadrág szárát.
Nézzük más szemmel: az amcsik oldaláról az égegyadtavilágon semmi tétje már. Igen valóban szeretnek arcoskodni,megmutatni a világnak hogy milyen fasza gyerekek és tudnak 120 pontot hajigálni egy nulla csapat ellen, mégis azt érzem hogy nem fogják végighajtani, én sem tenném!
Ha elegendő különbség lesz,biztos visszavesznek. Ne is menjünk bele okoskodásba, a határ magas, simán alatta lesznek, tolni kell!
Visszaváltottam a fogadást a 3.negyedben kb. a tét 90%-án,mivel a két overem jött, nem akartam hogy ezen menjen el a napom! Meglátjuk megbánom-e!
ezt játszottam volna én is de lekéstem sajnos  :-\

#4889 szeptember 04, 2014, 10:09:54, laudrup
mai over lista:
női bari
11:00   Germany (W) U17 - Romania (W) U17 7-1  :ok:
Durván sima liba, még ha bari is.Nemrég beválogattam az osztrákok elleni meccsüket a román tiniknek, ott csak 4-et kaptak végül..itt többet fognak!

ausztrál
12:30   Melbourne Knights   -   Oakleigh Cannons 1-0  :noway:

dán tartalékos
15:00   OB Odense (R)   -   SønderjyskE (R) 3-2  :ok:
tetszik! (tudom ennek komoly infó tartalma van!  :)   )

cseh kupa
17:00   FK Štěchovice - Mlada Boleslav 0-1  :noway:
A Mlada EL csapat volt(amíg a Lyon ki nem verte őket), biztos hogy félidő alatt lerendezik a 3.osztályú hazaiakat.
Akik egyébként aggasztóan underesek,de a saját szintjükön játszó csapatokkal.Ez más játszótér lesz!

u21 EB-selejtező
17:00   Slovenia U21   -   Andorra U21 5-0  :ok:
idegenben 5-0 volt a szlovénoknak.A zakó szinte kötelező a vendégeknek.
Igaz tétje már nincs a szlovéneknek, a dán-orosz párost nem érhetik be, de kell a szép bucsú hazai közönség előtt.

izlandi női
21:15   Stjarnan (W)   -   UMF Selfoss (W) 3-1  :ok:
mindkét oldalt megvolt a szakadás.