Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szia Laudrup!

Köszönöm a mai Lengyel megerősítést. Már a meccs elején 1.4-es odds volt over 1.5-re. Azonban erre már többször ráfáztam, hogy alábecsültem a bukikat, hogy ekkora odds, mire fel? Simán lejöhet. A statisztika sem volt olyan szép, mint szokott. De bízom, bíztam benned és a támadások is is jók voltak. Meglett a két gól, persze nem kapkodták el.
De lényeg a lényeg, hogy köszi a megerősítést. :)
Tomka

félidőben
(0-0) Felett 1.0,1.5   Preston v Man Utd
(Gólok száma (goal line)
- élő fogadás)   16/02/2015   Egyik sem   1.825
Kimenetelre valahogy nem mertem rakni..jól tettem!
47' 1-0
64' 1-1

A teljesség kedvéért két mai napon élőben megjátszott tipp. (ezek az utólag beírt tippek nekem fontosak, nem a "szépítés" a célja. A bukó tippet ugyanúgy beírom, mert ha vissza akarom nézni így kapok valós képet.
Ha csak az kerül ide amit éppen be tudok írni, az kevés a realításhoz!)
1-1nél
Felett 2.5   Kashiwa Reysol v Chonburi  :noway:
(1. félidő gólok)   
17/02/2015   Egyik sem   1.53   Vesztett
Elég balfék módon játszott a japán csapat.Ezt a thai bandát még egy nb2-es magyar bagázs is el kellett volna hogy verje..

0-2nél a 2.félidőben
(0-2) Felett 2.5   St Mirren - U20 v Aberdeen - U20 1-3  :ok:
(Gólok száma
(goal line) - élő fogadás)   17/02/2015   Egyik sem   1.750   Nyert

Ma estére pedig ezt toltam:
Igen   Sahtar Doneck v Bayern München
(Mindkét csapat szerez gólt)
   17/02/2015   Egyik sem   2.10
Nincs ugyan játékban az ukrán csapat, de nem kell félteni a "dél-amerikás" támadósort szerintem.
Egyetlen esélyük hogy otthon mindent egy lapra tesznek fel.

64'
(0-0) Felett 0.5   Sahtar Doneck v Bayern München
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   17/02/2015   Egyik sem   1.600
na elég 1 is!


10'
(0-1) alatt 6.5   FK Rezekne/BJSS v FK Liepaja
(Gólok száma (goal line)
- élő fogadás)   18/02/2015   Egyik sem   1.900
Az under nem műfajom, ne gyertek utánam, de ahogy a statokra ránéztem, nem tűnik reálisnak a 6,5-es határ!
Nagyon gyenge a csapat, de valszeg azért nyomták ennyire fel, mert egyetlen közös meccsükön 6-1re nyert a Liepaja.
Az viszont tétmeccs volt,ráadásul a 2.osztályban a feljutás múlt rajta ha jól nézem a dátumokat.
Ez viszont egy felkészülési torna lettországban, ahol a lehelletük a mezre fagy. Nem fogják széthajtani magukat, még ha találtak is rögtön egy gólt!
21' 0-2 ez még belefér ha 20percenként jön a következő.. de gyakrabban nem kéne!  ;)
28' 0-3 mondom hogy nem nekem való az under.
Éppen még lazán lejöhet, csak le kellene állniuk a gólgyártással!
Még 3 gól belefér srácok!! Több nem! Vagy innentől a lett k..va *@!-t fogom emlegetni!

0-4 lett a félidő. Reméljük "másik" csapat jön ki a 2.félidőre. Most féltétet tudnék menteni.Még hagyom, remélhetőleg nem góllal kezdenek, és ki tudok kicsit többet is szedni. Minimális mondjuk 20%-os buktát bevállalok mert nagyobb most az esély arra hogy elmegy a tipp,mint hogy jön..
80.percben kiszálltam féltéttel.  82.percben ott a 7.gól..így kicsit csökkentettem a buktát, és százötvennyolcadjára is megfogadom, hogy soha többé under!

Vicces hogy annyira csak az overre áll rá az agyam, hogy amire undert rakok, azon is 7 gól van.  ;D

Azért nem hazudtoltam meg magam. Most ugye volt pár rossz tipp zsinórban, és mikor láttam hogy ez is elszállóban van akkor toltam még egy undert magasabb határon:
Alatt: 7.5   FK Rezekne/BJSS v FK Liepaja  0-7  :ok:
(Mérkőzés gólok)
   18/02/2015   Egyik sem   2.10
Irtózatosan nagy szerencsémre ez lejött! Sikerült plusszal kiszállnom a hülyeségemből!  ;)

:) Ennek valami pszichológiai oka lehet, hogy néha raksz egy under-t, ami elúszik, hogy ostorozhasd utána magad és visszaigazolódjon, hogy a te pályád az over! Kivártam amúgy az 5. gólt és közvetlen utána ment egy 8.25 under 1.975-ért, majd olyan 1.8 körüli odds-on cash out-oltam a 89' percben 0-7-nél.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 18, 2015, 14:01:29
:) Ennek valami pszichológiai oka lehet, hogy néha raksz egy under-t, ami elúszik, hogy ostorozhasd utána magad és visszaigazolódjon, hogy a te pályád az over! Kivártam amúgy az 5. gólt és közvetlen utána ment egy 8.25 under 1.975-ért, majd olyan 1.8 körüli odds-on cash out-oltam a 89' percben 0-7-nél.
Pszichológiai oka van, de csak annyi hogy amikor jönnek a vesztes tippek akkor gyengülnek a szabálytartási kézségeim.
:)
Vagyis rakok olyan meccsekre, olyan fogadástípusokat, amit józanul gondolkodva, a fogadási szisztémámat követve nem tennék.
Ha régen olvasod a naplóm, akkor tudod hogy ez párhavonta egyszer elöjön. Mint a csajsziknál a mikulás, nekem ez jön meg bizonyos időközönként. Ha megjön, akkor az eszem meg elmegy!  :D

Idézetet írta: laudrup Dátum február 18, 2015, 14:51:06
Pszichológiai oka van, de csak annyi hogy amikor jönnek a vesztes tippek akkor gyengülnek a szabálytartási kézségeim.
:)
Vagyis rakok olyan meccsekre, olyan fogadástípusokat, amit józanul gondolkodva, a fogadási szisztémámat követve nem tennék.
Ha régen olvasod a naplóm, akkor tudod hogy ez párhavonta egyszer elöjön. Mint a csajsziknál a mikulás, nekem ez jön meg bizonyos időközönként. Ha megjön, akkor az eszem meg elmegy!  :D

ezt ismerem..
jelenleg éppen önértékelést gyakorolok és pár nap múlva új bankkal próbálok visszatérni
:)

A legelejétől elkezdtem a naplódat olvasni még múlt évben és folyamatosan haladok könyvjelzőzve, a 2709. bejegyzésnél tartok  :)  Úgyhogy ismerem már tőled ezeket! Személy szerint nekem kb. év eleje óta van nagyon rendben az önuralmam, akkor nagyon átgondoltam, kielemeztem a szokásaim, sok mindenre rájöttem és magától beállt, hogy tartom magam a kikötéseimhez (szól a kisharang, és el is törlöm a rossz irányú gondolataimat).

31'
Felett 2.0   Schalke v Real Madrid
(1. félidő szögletei)
   18/02/2015   Egyik sem   2.75
Ennyiért bepróbáljuk(1 schalke szögi van eddig)
45' real szögi, a push megvan.

sajnos ez nem asian szögi volt..azért is magas az odds, ez háromesélyes.. így buktam.

51'
(1-0) Felett 2.0   Basel v FC Porto
(Gólok száma
(goal line) - élő fogadás)   18/02/2015   Egyik sem   1.775
lets do it!
79' 1-1

Meló miatt csak egy ment, az sem élőben(utólag szerencsére, mert  zárt ajtós meccs lett,és nem volt rá élő..)
Felett 3.0   Fortuna Sittard - tartalékos v Roda JC - tartalékos   1-5(1-5)  :ok:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   19/02/2015   Egyik sem   1.525