Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hillandkimi Dátum február 24, 2015, 13:25:48
ennyit a nőkről :D
Ja vezetnek a grúzok a 2 góllal!  ;D
Na hátha behoznak félidőben pár török csajszit akik focizni is tudnak, aztán megfordítják a meccset, és le is jön az overünk!  ;)


Újranéztem felvételről a psg-chelsea-t. Ami feltünt: a PSG elég okosan érvényesítette magassági fölényét, rengeteg fejessel veszélyeztetett ibra és cavani. A sors fintora hogy a chelsea is fejesből talált be. Szép fejes volt ivanovic-tól, de a zseniális a felpörgetett labda volt Cahill-tól amit befejelhetett Ivanovic!
A lényeg: fejes gólra érdemes majd rakni. Nem tudom milyen oddsot adnak majd a következő gól fejesből opcióra, de olyan 4-5 körül biztos. Value!  ;)

Idézetet írta: hillandkimi Dátum február 24, 2015, 13:59:59
Kár a 20as oddsért :(
Ne sajnáld! Ezek nők, még simán jöhet 5 török gól a második félidőben!
Tudod: kiszámíthatatlanság, Nő a neved!

Idézetet írta: laudrup Dátum február 24, 2015, 14:05:41
Ne sajnáld! Ezek nők, még simán jöhet 5 török gól a második félidőben!
Tudod: kiszámíthatatlanság, Nő a neved!

Félidőre értettem :)

szerintem jó választás volt, jönni fog szépen. Én is megtettem :) köszi

Kiegyenlítettek a törökök!  :)
Még egy gól és meg is vagyunk.(van rá majdnem fél órájuk)
83' vezetnek a törökök! 3-2 lejött az over!  ;D


Én is kiválasztottam a videótól függetlenül a török overt, aztán a video megerősített. :) Köszi. Félideire nem mertem tenni, mert a statok alapján nagyon második félidő overre gondoltam, ahogy lett is. Meccs közben játszodtam meg egy goal line 4.0/4.5-töt, aztán egy over 3.5-et.



itt van az a Cahill "flick". Nem győzöm újranézni! (pedig nem vagyok chelsea drukker,sőt..):
Chelsea's goal vs PSG - Ivanovic GOAL - Cahill AMAZING ASSIST

A bet365 ingyen fogadását kihasználva,ezt a "lutrit" rakom meccs előtt:
Man City nyer és nem kap gólt   Man City v Barcelona
(0-ra nyer)   24/02/2015   Egyik sem   7.50
Meccs közben meg majd meglátom mi a "tuti"
Lehet fonák az agyam, mert az élőt téríti vissza ha vesztes, de erre a meccsre meccs előtt minden lutri..
Ugyhogy én rámentem arra ami nagyon nem a néptipp!
Mindenki a Barcát látja befutónak, már az idegenbeli meccsen. Nem olyan egyértelmű az!
Ez nem a Malaga. Messiék szenvedni fognak mint az árokparton az összeragadt kutyák!  :D
Ha mégsem ezt mutatja a játék képe, akkor meg rakok majd mondjuk egy mindkét csapat gólt szerezt.

Szia
Ritkán füzök kommentárt más tipjéhez  ,de  ugy tudom hogy az élö tippet téritik vissza nem a meccs elöttit

Idézetet írta: stupek Dátum február 24, 2015, 18:58:31
Ritkán füzök kommentárt más tipjéhez  ,de  ugy tudom hogy az élö tippet téritik vissza nem a meccs elöttit
Tudom, írtam is:
IdézetLehet fonák az agyam, mert az élőt téríti vissza ha vesztes, de erre a meccsre meccs előtt minden lutri..
Ugyhogy én rámentem arra ami nagyon nem a néptipp!
;)