Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: LanMaffia Dátum március 02, 2015, 19:56:59
Lau mester, neked van valamilyen limited a napi fogadásokhoz, napi elérendő cél, vagy mi az a negatív széria, amikor abba kell hagyni? Vagy csak úgy érzésre? :)
Limit: a leválogatott meccsek. Csak előre elemzett kiválasztott meccsekre fogadok, amennyire sikerül.
Negatív széria: igazából ilyen limitem nincs, mivel alapból nem szoktam tétet emelni, a kiválasztási rendszer meg 80%-on muzsikál, vétek lenne abbahagyni 2-3 rossz tipp után.
Amikor érzem magamon hogy elszállnék ha folytatnám, na talán akkor ha tudok akkor gépet kinyom és mást csinál üzemmód!

29'
Felett: 1.5   Hyde v Solihull
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   02/03/2015   Egyik sem   1.40
Mai ucsó,mert az ingolstadt-ra is két gólt akartam, de beesett egy a félidő végén,így csak sokára lesz jó odds.


Köszi az elemzést, valamiért nem volt a listádban a Brazil - China női meccs, eléggé overre nézem a statok szerint, de óvatos vagyok, mert valamiért a bukik 1.8-at adnak az over 2.5-re és meccs előtt feltették 1.9-re. Ami magas ahhoz képest szerintem, hogy decemberben 4:1-et játszodtak.

Idézetet írta: kissk Dátum március 04, 2015, 15:57:34
Köszi az elemzést, valamiért nem volt a listádban a Brazil - China női meccs, eléggé overre nézem a statok szerint, de óvatos vagyok, mert valamiért a bukik 1.8-at adnak az over 2.5-re és meccs előtt feltették 1.9-re. Ami magas ahhoz képest szerintem, hogy decemberben 4:1-et játszodtak.
A többi női meccs se nagyon jött, most jól látták a bukik hogy ezen a felkészülési tornákon nem fogják megszakítani magukat..

(0-0) Felett 1.0   Newcastle v Man Utd
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   04/03/2015   Egyik sem   1.525
kicsi rá az esély hogy 0-0 marad!
Majd jön a szokásos United-es hajrá és vágnak kettőt az ucsó 15 percben.

Lau, a tegnapi általam idemásolt tippel kapcsolatban is kérdem, mennyire veszed figyelembe ha egy előre kinézett over meccsnél meglepően magas az over odds? (Vagyis a bukik lehet tudnak valamit, amit te nem). Én eddigi tapasztalatok alapján úgy vagyok, hogy kb hagyni fogom ezentúl a meccseket, amik ilyen szempontból gyanúsak nekem.

Idézetet írta: kissk Dátum március 05, 2015, 13:05:11
Lau, a tegnapi általam idemásolt tippel kapcsolatban is kérdem, mennyire veszed figyelembe ha egy előre kinézett over meccsnél meglepően magas az over odds? (Vagyis a bukik lehet tudnak valamit, amit te nem). Én eddigi tapasztalatok alapján úgy vagyok, hogy kb hagyni fogom ezentúl a meccseket, amik ilyen szempontból gyanúsak nekem.
Legtöbbször nem érdemes a bukik ellen menni, mert mindig több infójuk van a meccsekről mint nekünk.
Egy esetben kell: ha nagyon erős a megérzésed, vagy olyan infód van ami biztos forrású,és azt erősíti hogy a bukik tévednek,és te látod jól.
Alap esetben pont azok a meccsek jók amire a bukik is alacsony over oddsot adnak. Sokan ezt veszik alap kiválasztási rendszernek. Én ezt önmagában kevésnek találom, látod is a videóimban hogy sokkal több szempontot megnézek.

nagyon sok meccs lesz,ezért két videós over elemzés készül mára, ezek a korai meccsek:
Fogadjunk Lauval 13.rész Szombati over délelőtti meccsek(14h-ig)


27'
(1-0) Felett 1.5   RB Leipzig - U19 v Werder Bremen - U19
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   07/03/2015   Egyik sem   1.975
lesz még1!
28' 2-0  gyors volt!  :)

Ment a like a Youtube-ra  :beerchug:

Összefoglalókat most nem raksz a végére, legalábbis a délelőtti végén nem láttam?

Idézetet írta: Laca87 Dátum március 07, 2015, 11:37:16
Ment a like a Youtube-ra  :beerchug:

Összefoglalókat most nem raksz a végére, legalábbis a délelőtti végén nem láttam?
A délelőttiről lehet lemaradt, de a délutánin összefoglaltam!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum március 07, 2015, 10:14:43
nagyon sok meccs lesz,ezért két videós over elemzés készül mára, ezek a korai meccsek:
Fogadjunk Lauval 13.rész Szombati over délelőtti meccsek(14h-ig)

Van aki végignézné az 50 percest is. :)

Félidőben
(0-0) Felett 1.5   Carl Zeiss Jena - U19 v Dynamo Dresden - U19
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   07/03/2015   Egyik sem   1.775
Value!
74' 0-2