Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


délutánra ezeket néztem még ki:
15:30   FC Augsburg - VfL Wolfsburg
15:30   SC Freiburg - Werder Bremen
16:00   Derby County - Birmingham City
16:00   Deportivo La Coruña - Sevilla FC
18:00   Eskişehirspor - Bursaspor
19:45   Heracles Almelo - Vitesse Arnhem
Come on OVER!
Royal Blood - Come On Over (Official Video)

Elnézést Laudrup, hogy idepofátlankodom a naplódba, de gondoltam megköszönöm a reggelit. Fincsi volt. Köszi!!!  :great:

38'
(0-0) Felett 1.5   Augsburg v Wolfsburg
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   07/03/2015   Egyik sem   1.650
két gól.mindegy mikor!
62' 1-0

65'
(0-1) Felett 1.5   SC Freiburg v Werder Bremen
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   07/03/2015   Egyik sem   1.525
Nem gondolnám egygólos meccsnek!

tenkju verimács németország!

Egy biztonsági dupla, ezzel visszahozzuk az egyik tétet, aztán élőben majd a másik bukót is.
Az előtte lévő két zöld meg biztosítja a mai profitot!

1   Felett 1.5   Eskisehirspor v Bursaspor
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   07/03/2015   Egyik sem   1.230   Függőben
2   Felett 1.5   Heracles v Vitesse
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   07/03/2015   Egyik sem   1.160   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyeremény   Nyereség
2-es gyűjtő


37'
(0-0) Felett 0.5   Eskisehirspor v Bursaspor
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   07/03/2015   Egyik sem   4.150
Pont szabadrugás előtt toltam meg, a bárgyú kapus pedig behátrált labdával a kezében, át a gólvonalon...
bugyuta gól..

nem adták meg..


41'
(0-0) Felett 1.0   Cesena v Palermo
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   08/03/2015   Egyik sem   1.550
Ezt erős tippnek érzem, ezért meglepő hogy még nincs gól. Sebaj, így kevésbé rizikós határral meg tudom fogadni!

72'
Lehet csak többet bukok, de nem hiszem el hogy itt nem lesz gól!
(0-0) Felett 0.5   Cesena v Palermo
(Gólok száma
(goal line) - élő fogadás)   08/03/2015   Egyik sem   3.000

király.. :crazy:

1   Felett: 0.5   Union Berlin v Kaiserslautern
(Mérkőzés gólok - további piacok)   08/03/2015   Egyik sem   1.30   Függőben
2   Felett: 1.5   Roda JC v De Graafschap
(Mérkőzés gólok - további piacok)   08/03/2015   Egyik sem   1.16   Függőben
Többszörös

Egy Roda gól máris van. Igazából jobban tartok a német2-es meccstől. Régen kiszórtam őket, mert jóval underesebb mint az élvonal, de mostanában próbálkozom "féloveres" ligákkal a jobb oddsok miatt.

A kaiserslautern az ucsó 50 meccséből 2 volt 0-0, az union ucsó 50 meccséből pedig 1!! volt 0-0 Reméljük nem ezzel a meccsel szívatnak le!

79'
(0-0) Felett 0.5   Union Berlin v Kaiserslautern
(Gólok száma
(goal line) - élő fogadás)   08/03/2015   Egyik sem   3.100
Az ok hogy bukok párat, de hogy 0-0ás meccsekkel, az nem létezik!

Ne toljátok nagyon béna a meccs...
német labdarugás szégyene.. ilyen meccset..

Mester! Pihenjen le, biztosan fáradt.. Érződik a feszültség.
Ne engedj a sötét oldal csábitásának!   :angel:

Na ilyenkor már utálom az egészet, alig várom hogy elbukjam a maradék pénzt ami fenn van, és tartsak egy kis szünetet.
Ezt megkönnyítendő már most felrakok egy BL kimeneteles fogadásra (allin):
Monaco   Monaco v Arsenal
(Játékidő eredménye)   17/03/2015   Egyik sem   3.00

Az a gáz hogy ez jönni fog..
Az Arsenal menni fog előre mert kell nekik 3 gól, ha támadnak akkor meg kapnak kontrából megint hármat..
Mindegy, ha jön akkor megint allin egy másik BL-re. Aztán szünet!  ;)

Mai videós over:
Beszélek róla hogy milyen kiválasztási hibákat követtem el a hétvégén. Elmondom miért érzem hogy meglepetés továbbjutások lehetnek a BL-ben tömegesen, és persze 13 over meccset is kiválasztok!
Fogadjunk Lauval 16.rész Keddi over Mea Culpával

Szia Lau!

Amit a videóban mondtál érdemes is lenne betartani. Egyik ilyen, hogy egy mérkőzésre overre csak egyet fogadsz. Persze jöhet a kérdés, hogy egy esetleges mentés hozhat-e vissza. Általában szokott is, ha a 1.5-t vagy 2.5-t védünk a második félidőben egy 0.5-el. De nem minden esetben, ez történt most is. Érdemes meggondolni kell vagy nem. Én nem szoktam, inkább, ha nagyon gólerősek, de az első félidő nem olyan jól sikerült, akkor csak 1.0 AH-t teszek. Vannak erősen második félidő csapatok.
A másik, hogy önuralom. Ez sajnos a hét elején illetve délelőttönként, amíg el nem kezdődnek a Japán, Kínai és Dél-Koreai mérkőzések egy komoly dilemmám nekem is. Mondjuk úgy függők vagyunk. Persze ez egy veszélyes dolog, addig szabad játszani még ez a függőség hoz is bevételt. Többször volt félévnyi kihagyásom, de utána jött egy ihlet és újra fogadtam.
Tehát, amíg nincs egész nap mérkőzés mindig várja már az ember, hogy legyen egy fogadható mérkőzés és ilyenkor a objektivitásából veszít és olyan mérkőzést is választ, amit nem lett volna szabad.

Végig néztem a meccseidet részletesen, mert tartom azt a leírt mondatomat is, hogy a nyert illetve vesztett mérkőzéseket is kikell értékelni egy-két nap múlva, amikor teljesen objektívek leszünk. Hiszen, ha rögtön nézem a meccs után és nyertem, akkor ah máskor is megtenném, míg a vesztettben tuti találnák valamit. Én voltam már úgy, hogy nyertet sem játszottam volna meg utólag. :)
Tehát a kiválasztások jók voltak, csak sorozatosan azokat választottad ki, amiket utólag is bátran megjátszottam volna. Előfordul, hogy az overek sem jönnek. Na akkor kezdődnek a bajok...

Tomka

IdézetTehát a kiválasztások jók voltak, csak sorozatosan azokat választottad ki, amiket utólag is bátran megjátszottam volna. Előfordul, hogy az overek sem jönnek. Na akkor kezdődnek a bajok...
Én sem érzem hogy baj volt a tippekkel.
A baj az volt hogy nem tartottam magam az egységnyi téthez. Ez ugyan nem látszik a naplóból,de folyamatosan emeltem a tétet kb. a 2.-3. buktától, mert nagyon nem vagyok hozzászokva.
Én a követett bajnokságok "felhigításában" látom a gondot, ezért vissza is vettem újra a magas lécet.
Mert ha csak az igazán overes bajnokságokból játszok és onnan elmegy 1-2 meccs(mint ahogy elment a két budesliga), az még nem gáz, de ha mellette a kevésbé overesekből is megjátszott 1-2 is elmegy, az már kezd sok lenni.
Remélem értitek.
Többszörös fogadói hiba. Ahogy ez már lenni szokott, Lau-s módon lenulláztam több havi munkámat.
Felépítjük majd újra. Elvégre ez csak hobbi, de azért tud bosszantani!