Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


27'
(0-1) Felett 1.5   Kuvait v Kolumbia
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   30/03/2015   Egyik sem   2.150
Az elözővel nyert lovét feltettem még ide. Legfejlebb nullán leszek.
Lesz itt még! Falcao-ék elég veszélyesen játszanak(minden értelemben, simán be is kaphattak volna már egyet ha kicsit képzettebbek a kuvaiti támadók, és nem lepödnek meg hogy helyzetbe tudtak kerülni)

Nagyon visszavettek az iramból. Ne toljátok..
Szerencsére kuvait lehozta! 47' 1-1  :)

Aki magasabb oddsra vadászik itt koraeste az tegye a szaúdi-jordán meccsen a jordánokat.
Simán benne van a meccsben, pláne hogy bari. 5,00ös odds.
Egyébként 2006-ban nyert utoljára a szaúdi csapat, azóta egy döntetlen és egy jordán győzelem volt.
Totál bármi lehet, akkor már ilyen oddson inkább a vendégeket tolnám!  ;)

Egy szögi overrel mentettünk:
Felett 0.5   Kuvait v Kolumbia
(1. félidő szögletek
- ázsiai hendikep)   30/03/2015   Egyik sem   2.750

Sajnos nagyon negyedgőzzel mentek a kolumbiaiak, a két szögit is a kuvaitiak hozták le.
Aztaa!!! Kuvait egyenlít! Megérdemlik Falcaoék!!  ;D

Te a pihenőd alatt meglátogattál valami Shaolin papot, akitől megtanultál a jövőbe látni? :D
Én meg elmentem az egyetemre 7 zh-t is írni. Máskor szólj, ha ilyen oktatással egybe kötött kalandtúrára mész, állom az utat. :D

Kívánom, hogy sokáig tartson ki ez a remek sorozat! ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum március 30, 2015, 18:29:06
27'
(0-1) Felett 1.5   Kuvait v Kolumbia
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   30/03/2015   Egyik sem   2.150
Az elözővel nyert lovét feltettem még ide. Legfejlebb nullán leszek.
Lesz itt még! Falcao-ék elég veszélyesen játszanak(minden értelemben, simán be is kaphattak volna már egyet ha kicsit képzettebbek a kuvaiti támadók, és nem lepödnek meg hogy helyzetbe tudtak kerülni)

Nagyon visszavettek az iramból. Ne toljátok..

Idézetet írta: Tomka Dátum március 30, 2015, 18:50:32
Te a pihenőd alatt meglátogattál valami Shaolin papot, akitől megtanultál a jövőbe látni? :D
Én meg elmentem az egyetemre 7 zh-t is írni. Máskor szólj, ha ilyen oktatással egybe kötött kalandtúrára mész, állom az utat. :D

Kívánom, hogy sokáig tartson ki ez a remek sorozat! ;)
Amikor nyerek az király. Képes vagyok ilyen sorozatokra. Akkor van baj mikor jön 1-2 bukó tipp..
Kicsit lazábban fogadok most, és mivel nekem hobbi, így jobban élvezem. Jobban esik nyerni is, mint napi szinten 50-60 meccs statisztikáit gépiesen bujva, a kiválasztott meccsekre, csak gólokra fogadva játszani.
A válogatott meccsek különösen jól szoktak jönni. Valahogy ott jobban be tudom lőni az erőviszonyokat.
Lényeg: lesz ez még így se!
De mindig szólok ha már nem érdemes tolni a tippjeim mert elszállóban vagyok!   ;)

A 20as feletti oddsok győztes kombira még mindig hajtok, ime az első mai próbálkozás:

1   Napoli   Roma v Napoli  (ez élő 1-0ás Roma vezetésnél)
(Játékidő eredménye)   04/04/2015   Egyik sem   8.50   Függőben

2   Hamburg   Bayer Leverkusen v Hamburg
(Játékidő eredménye)   04/04/2015   Egyik sem   8.50   Függőben

3   Eintracht Frankfurt   Eintracht Frankfurt v Hannover 96
(Játékidő eredménye)   04/04/2015   Egyik sem   2.00   Függőben
Többszörös
A lényeg lemaradt, ennek 144-es oddsa van!  :)

Ez kicsit szolidabb 29,67-es oddson(ezt 4/3ban is toltam a 4-es kötés mellett)

1   Borussia M'gladbach   TSG Hoffenheim v Borussia M'gladbach 1-4  :ok:
(Játékidő eredménye)   04/04/2015   Egyik sem   2.50   Függőben

2   Werder Bremen   Werder Bremen v Mainz  0-0  :noway:
(Játékidő eredménye)   04/04/2015   Egyik sem   2.45   Függőben

3   Igen   Arsenal v Liverpool  4-1  :ok:
(Mindkét csapat szerez gólt
)   04/04/2015   Egyik sem   1.72   Függőben

4   Döntetlen, vagy VfB Stuttgart   Wolfsburg v VfB Stuttgart
(Dupla esély)   04/04/2015   Egyik sem   2.80   Függőben
Többszörös

42'
(0-0) Felett 3.0   Hong Kong FC v Tuen Mun SA
(Gólok száma
(goal line) - élő fogadás)   04/04/2015   Egyik sem   1.825
Nem kell félni a határtól, a hongkongiak igen második félidősek, a hazaiak pedig nem 3 hanem 5-6 góllal is jobbak szoktak lenni. Képesek egy félidő alatt vágni 5 gólt.
Ha rosszindulatú lennék azt mondanám bunda volt... na mindegy! Majd a németek hozzák a meglepiket és megint zöldülünk!  ;)

Na nézzük a mai napot. Nem csak overre. Úgy általában mire lesz érdemes fogadni!
Elöszőr is a hongkongi lusta bandák tartoznak nekem egy overrel.
Erre a most futó meccsekből kettőn látok esélyt:
13'   Shatin SA  0-0 (-)   Kwai Tsing  tipp over   2-2  :ok:
Ez másodosztály,és itt is igaz hogy az első félidőt gyakran ellébocolják, aztán a második félidőben kapcsolnak rá.
Ezért érdemes kivárni, és jobb határon megtolni később.

1óra múlva lesz egy hongkongi első osztályú is:
11:30   South China AA - HK Rangers   tipp over   0-0  :noway:
Hazai dominanciát és sok gólt várok.

Ez az auszi meccs pont félidőben van:
HT   Wellington Phoenix  0-1 (0-1)   Melbourne Victory  tipp over      0-3  :ok:
Kiegyenlített meccs, első és 3. helyezett csatája, ez nálam kiszorná a meccset, de a közös eredményeik, és 2 külföldi oldalon olvasott egybehangzó vélemény(ausztrál "szakértőktől") arra késztet hogy elhigyjem hogy adok-kapok over lehet belőle a második félidőben!

cseh ifikből 1 tűnik jónak:
11:30   FK Jablonec Youth   -   C. Budejovice Youth tipp fi. over és over   4-1(3-0)  :ok:
ez tolható félidő és sima overre is.

Real Madrid-Granada  tipp szögi over   10:1 lett a szöglet arány  :ok:
gól over is ok, de nagyon nyomott oddsokat adnak majd.
Ezért javaslok szögi overt! Ennek oka hogy nagyon jól jönnek fel a széleken, Ronaldo és Bale rengeteg szögi gyárt!
A real szögletek over 6 olyan 1,7 körül mozog, sztem ajándék, de egy félidő szögi over még jobb oddson elcsíphető majd élőben! Oak előzetese alapján a lap over is jó lehet!

12:00   Bursaspor   -   Kayseri Erciyesspor   tipp:Bursaspor win és over  3-0  :ok:
Hazai győzelem akár hendivel, ezt mondják a török bajnokságot követő tipsterek.
Ez pedig képbe hozza nekünk overre is. A vendégeknél kulcsjátékosok hiányoznak, a hazaiak pedig 6.helyen állnak, kettő pontra a 4.helytől ami már nemzetközi porondot igér. Ott éppen a Trabzon tanyázik. Verhető ellenfél otthon, nem fognak hibázni. (tegyük azért hozzá hogy a legbundásabb népség a turbános..ezért hanyagoltam őket sokáig, inkább az over mint a kimenetel náluk!)

12:30   FC Utrecht   -   AFC Ajax  tipp Ajax win és over   1-1  :noway:
Jó kis csapat ez az utrecht, de mégiscsak a 12.helyen állnak,nem vágom a vendégekre adott 2,25ös oddsot.
Overre egyértelmű, de az Ajax győzelem is jó, feltéve ha nem tudtok valamit(amit valszeg a bukik is), hogy miért ennyi?

15:30   FC Augsburg   -   Schalke 04 tipp:Schalke win    0-0  :noway:
Gólokra kevésbé ajánlott meccs. Csúnya under lesz sztem, de bármennyire is jó csapat a hazai(és jelenleg megelőzi a vendég kékeket), mégis vendéggyőzelmet érzek! Az egy dolog hogy mindig megverik az Augsburgot, erre nem lehet alapozni, de talán lemúlik mostmár a real meccs átka, és ez a jól összerakott csapat győzni tud.
Megérzés, nagy pénzzel nem érdemes tolni!

Sunderland - Newcastle tipp: lap over 5,5
Mindkét csapatnál edzőváltás volt, és mindkét oldalon nagyon kellene az eredmény.
Lesz olyan angolos hajtás ez biztos, de jókora durvaságot is várok! A Sunderland oldalán játszik az a Lee Cattermole
aki idén a legtöbb lapot gyüjtötte be a PL-ben, sőt a sunderland a liga legaggresszívabb csapatának számít a maga 4,5-es lap átlagával! Az 5,5-es határ nagyon jónak tűnik! Lesz harc, lesznek lapok, és ehhez a biró is jó társ lehet:
Mike Dean ugyanis 22 meccsen 100 sárgát és 5 pirosat mutatott fel.

17:00   Valencia CF   -   Villarreal CF   tipp: valencia win
Nagy csata várható, a szakik szerint a jelenleg jobb formában lévő,és parádés hazai teljesítményt nyujtó Valenciát látják esélyesnek! Ezért a 2,00es odds kimenetelre csábító ajánlat. Ne felejtsük el hogy a vendég sárgákra mindent lehet mondani csak azt nem hogy lehajtott fejjel meg szokták adni magukat az esélyesebbnek! Pláne hogy 2 hellyel vannak hátrébb jelenleg a denevéres csapatnál!
MIndenesetre a Valencia ucsó 7 hazai meccsét nyerte(pedig a real madrid is közte volt),és 10 meccse nem kapott ki otthon.(akkor a Barcától 1 góllal)
A villareal viszont idegenben rém gyenge! Ucsó 7 meccsén látogatóként nem tudott nyerni bajnokin!
Ha a kiválasztási rendszerem nem szorná ki a szoros helyezés miatt, még overre is ajánlanám. Így marad a hazai győzelem!

21:00   Celta de Vigo - FC Barcelona  tipp: majd élőben kitaláljuk,de van lehetőség!
nyomott oddsok(kivéve a kimenetel, az most egész jó 1,44ért a vendégekre, de nem véletlenül!)
A Celta idegenben is tudott nyerni, miért ne okozhatna otthon is meglepít?
(talán mert Messiék a vendégek, és kell nekik a pont).
Gólokra nem kérdés nálam még a stabil Celta ellenére sem! (az 5.helyen álló Sevilla több gólt kapott mint ők a 11.helyen) Viszont harcias, rohamozós csapatok ellen bele tudnak menni adok-kapok meccsbe(bilbao,sociedad).
Kérdés hogy a Barca tili-tolija mennyire engedi majd ezt.Látni kell a meccset!
Oak lap overre is ajánlja ezt a meccset is. Belenézünk!

Idézetet írta: laudrup Dátum április 05, 2015, 10:43:11
Na nézzük a mai napot. Nem csak overre. Úgy általában mire lesz érdemes fogadni!
Elöszőr is a hongkongi lusta bandák tartoznak nekem egy overrel.
Erre a most futó meccsekből kettőn látok esélyt:
13'   Shatin SA  0-0 (-)   Kwai Tsing  tipp over
Ez másodosztály,és itt is igaz hogy az első félidőt gyakran ellébocolják, aztán a második félidőben kapcsolnak rá.
Ezért érdemes kivárni, és jobb határon megtolni később.
1óra múlva lesz egy hongkongi első osztályú is:
11:30   South China AA - HK Rangers   tipp over
Hazai dominanciát és sok gólt várok.
Ez az auszi meccs pont félidőben van:
HT   Wellington Phoenix  0-1 (0-1)   Melbourne Victory  tipp over
Kiegyenlített meccs, első és 3. helyezett csatája, ez nálam kiszorná a meccset, de a közös eredményeik, és 2 külföldi oldalon olvasott egybehangzó vélemény(ausztrál "szakértőktől") arra késztet hogy elhigyjem hogy adok-kapok over lehet belőle a második félidőben!
cseh ifikből 1 tűnik jónak:
11:30   FK Jablonec Youth   -   C. Budejovice Youth tipp fi. over és over
ez tolható félidő és sima overre is.
Real Madrid-Granada  tipp szögi over
gól over is ok, de nagyon nyomott oddsokat adnak majd.
Ezért javaslok szögi overt! Ennek oka hogy nagyon jól jönnek fel a széleken, Ronaldo és Bale rengeteg szögi gyárt!
A real szögletek over 6 olyan 1,7 körül mozog, sztem ajándék, de egy félidő szögi over még jobb oddson elcsíphető majd élőben! Oak előzetese alapján a lap over is jó lehet!
12:00   Bursaspor   -   Kayseri Erciyesspor   tipp:Bursaspor win és over
Hazai győzelem akár hendivel, ezt mondják a török bajnokságot követő tipsterek.
Ez pedig képbe hozza nekünk overre is. A vendégeknél kulcsjátékosok hiányoznak, a hazaiak pedig 6.helyen állnak, kettő pontra a 4.helytől ami már nemzetközi porondot igér. Ott éppen a Trabzon tanyázik. Verhető ellenfél otthon, nem fognak hibázni. (tegyük azért hozzá hogy a legbundásabb népség a turbános..ezért hanyagoltam őket sokáig, inkább az over mint a kimenetel náluk!)
12:30   FC Utrecht   -   AFC Ajax  tipp Ajax win és over
Jó kis csapat ez az utrecht, de mégiscsak a 12.helyen állnak,nem vágom a vendégekre adott 2,25ös oddsot.
Overre egyértelmű, de az Ajax győzelem is jó, feltéve ha nem tudtok valamit(amit valszeg a bukik is), hogy miért ennyi?
15:30   FC Augsburg   -   Schalke 04 tipp:Schalke win
Gólokra kevésbé ajánlott meccs. Csúnya under lesz sztem, de bármennyire is jó csapat a hazai(és jelenleg megelőzi a vendég kékeket), mégis vendéggyőzelmet érzek! Az egy dolog hogy mindig megverik az Augsburgot, erre nem lehet alapozni, de talán lemúlik mostmár a real meccs átka, és ez a jól összerakott csapat győzni tud.
Megérzés, nagy pénzzel nem érdemes tolni!
Sunderland - Newcastle tipp: lap over 5,5
Mindkét csapatnál edzőváltás volt, és mindkét oldalon nagyon kellene az eredmény.
Lesz olyan angolos hajtás ez biztos, de jókora durvaságot is várok! A Sunderland oldalán játszik az a Lee Cattermole
aki idén a legtöbb lapot gyüjtötte be a PL-ben, sőt a sunderland a liga legaggresszívabb csapatának számít a maga 4,5-es lap átlagával! Az 5,5-es határ nagyon jónak tűnik! Lesz harc, lesznek lapok, és ehhez a biró is jó társ lehet:
Mike Dean ugyanis 22 meccsen 100 sárgát és 5 pirosat mutatott fel.
17:00   Valencia CF   -   Villarreal CF   tipp: valencia win
Nagy csata várható, a szakik szerint a jelenleg jobb formában lévő,és parádés hazai teljesítményt nyujtó Valenciát látják esélyesnek! Ezért a 2,00es odds kimenetelre csábító ajánlat. Ne felejtsük el hogy a vendég sárgákra mindent lehet mondani csak azt nem hogy lehajtott fejjel meg szokták adni magukat az esélyesebbnek! Pláne hogy 2 hellyel vannak hátrébb jelenleg a denevéres csapatnál!
MIndenesetre a Valencia ucsó 7 hazai meccsét nyerte(pedig a real madrid is közte volt),és 10 meccse nem kapott ki otthon.(akkor a Barcától 1 góllal)
A villareal viszont idegenben rém gyenge! Ucsó 7 meccsén látogatóként nem tudott nyerni bajnokin!
Ha a kiválasztási rendszerem nem szorná ki a szoros helyezés miatt, még overre is ajánlanám. Így marad a hazai győzelem!
21:00   Celta de Vigo - FC Barcelona  tipp: majd élőben kitaláljuk,de van lehetőség!
nyomott oddsok(kivéve a kimenetel, az most egész jó 1,44ért a vendégekre, de nem véletlenül!)
A Celta idegenben is tudott nyerni, miért ne okozhatna otthon is meglepít?
(talán mert Messiék a vendégek, és kell nekik a pont).
Gólokra nem kérdés nálam még a stabil Celta ellenére sem! (az 5.helyen álló Sevilla több gólt kapott mint ők a 11.helyen) Viszont harcias, rohamozós csapatok ellen bele tudnak menni adok-kapok meccsbe(bilbao,sociedad).
Kérdés hogy a Barca tili-tolija mennyire engedi majd ezt.Látni kell a meccset!
Oak lap overre is ajánlja ezt a meccset is. Belenézünk!
Arizona-San Jose  tipp: San Jose
Ez NHL, nekem idegen terep, de hozzértő tipsterek ajánlják erősen a vendégeket(1,72 az odds), a hazaiak már nem motiváltak, a vendégek viszont még odaérhetnek, menniük kell. Ez csak amolyan +1 tipp!  ;)
te melyik külföldi oldalon olvasol elemzéseket?

Elég sokat átböngészek, legjobban a Betshoot-ot szeretem.(magyarok is szoktak angolul publikálni. Szigónak is olvastam már tippjét pl. ott)
footytipster is bejön, de a hírek is elég sokat segítenek.
Na persze a lényeg: sportfogadás.org;)

Ezek mennek meccs előtt:
Sunderland - felett 2.5   Sunderland v Newcastle
(Csapat büntetőlapok)   05/04/2015   Egyik sem   1.61
Ez király opció! Még jó hogy megláttam!(a sima lap overre kinált 6,5-es határ sem rossz,de én 5,5-et akartom tolni.)

Real Madrid - felett 7.5   Real Madrid v Granada
(Csapat szögletek)   05/04/2015   Egyik sem   1.72
Sajnos a bukik is képben vannak, már itt is felnyomták a határt! Viszont szerintem ez is vállalható!

egy kis kombi 7 feletti oddson:
1   Sunderland - felett 2.5   Sunderland v Newcastle
(Csapat büntetőlapok)   05/04/2015   Egyik sem   1.61   Függőben

2   Ajax   FC Utrecht v Ajax
(Játékidő eredménye)   05/04/2015   Egyik sem   2.25   Függőben
3   Valencia   Valencia v Villarreal
(Játékidő eredménye)   05/04/2015   Egyik sem   2.00   Függőben
Többszörös


Valamint a szokásos próbálkozás 20 feletti oddsot hozó kombival:
1   Real Madrid - felett 7.5   Real Madrid v Granada
(Csapat szögletek)   05/04/2015   Egyik sem   1.72   Függőben

2   Sunderland - felett 2.5   Sunderland v Newcastle
(Csapat büntetőlapok)   05/04/2015   Egyik sem   1.61   Függőben
3   Schalke   Augsburg v Schalke
(Játékidő eredménye)   05/04/2015   Egyik sem   2.70   Függőben
4   Ajax   FC Utrecht v Ajax
(Játékidő eredménye)   05/04/2015   Egyik sem   2.25   Függőben

5   Valencia   Valencia v Villarreal
(Játékidő eredménye)   05/04/2015   Egyik sem   2.00   Függőben
6   Bursaspor   Bursaspor v Erciyesspor
(Játékidő eredménye)   05/04/2015   Egyik sem   1.44   Függőben

Többszörös   48,9-es odds!  :)

Kezdjük az élőzést:
28'
Felett: 2.5   South China AA v HK Rangers FC  0-0  :noway:
(Mérkőzés gólok)   
05/04/2015   Egyik sem   1.83
4,5-es határral indítottak a bukik,kellett közel fél óra hogy normálisan fogadható szintre hozzák.
(tudják ők is hogy csak a 2.félidőben is képesek összehozni 3-4 gólt..)

A hongkongi kiszámíthatatlan bandák ucsó esélye volt, ezennel kiselejtezem őket az overes bajnokságokból!

A real 20 perc alatt 3 szögit gyártott! Jó lesz az a 7,5-es határ!  :)
toljuk is meg a félidő szögi overt is mellé!
Felett 6.0   Real Madrid v Granada
(1. félidő szögletek
- ázsiai hendikep)   05/04/2015   Egyik sem   2.050
40' ott a 7.szögi! (és a 6. real szögi, kettőt csak lehoznak a másodikban még!)

66' megvan a Sunderland 3. a meccs 5.sárgája!  :)
5:2 már a sárgák aránya. 92' úgyhogy ez is lejönni látszik:
Sunderland -2.0   Sunderland v Newcastle
(További büntetőlapok hendikep)   05/04/2015   Egyik sem   5.50
Itt most mi voltunk előnyben a bukikkal szemben. Ez nagyon sima volt mégis 5,5-es oddson fogtam!  ;)