Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Back to the basics
Back to the goals!
Nagyon eltértem a gólos fogadásoktól!
Rendszeresen játszok meg kimenetelre meccseket, mert úgy gondoltam hogy elég jól ismerem már a csapatokat, miért nem használnám ki, és keverném kimenetellel a gólos fogadásokat.
Nos pont azért amiért elkezdtem kimenetelre fogadni: rendszersen mennek el a tuti 1,20-asok, 1,40-esek, és jönnek le 8-12-es oddsú meglepik. Céloztam ezeket is meg, ugye nem kell magyaráznom, hogy párszor bejön, de inkább nem!
Térjünk vissza a saját terepre, sőt ott is kicsit vegyünk vissza!
Volt régen egy nagyon jól müködő stratégiám, a kevesebb mindig több elnevezést adtam neki.
Addig selejteztem a meccseket, amíg 1-3 nagyon erős tipp maradt csak, és azokat toltam meg 10-20%-os tétekkel.
Így nem mentem bele a rizikósabb tippekbe, nem dobáltam el téteket kevésbé ismert bajnokságokra.
Jobban meggondoltam mit rakok meg!
Ma lesz az első próbanap! Ezért túl sok tippet ne várjatok!
A "selejtezés" előtti tippsort lehet bevágom ide, meg persze a végeredményt!
Hegylakózom a tippekkel!  ;)

2011.szept 8. (ekkor írtam a stratégiáról, itt még kimenetelre tettem főleg,vonatkoztassatok el overre!)
lassan jársz tovább érsz!
Ez a kommunista duma minden sportfogadónak alapelve kell hogy legyen! Semmi kapkodás,csak lassan átgondoltan hízlalni a bankot!
Megosztom a checklistámat amivel mostanában dolgozom,kicsit megkönnyítendő a tippek besorolását,de az eddigi elemzésekből azért láthatatok feltünni ismétlödő érveket mint formabeli különbség,játékosállománybeli különbség,motiváltság,ranglista/tabellakülönbség,a csapat gólerős,védelem kevés gólt kap ezek mind a cheklistám részei,minnél több pipát kap egy tipp annál előrébb sorolom a listán,aztán persze én döntök nem a számok(lásd a magyar meccsnél,ahol az érzelmek miatt tettem félre sajnos).Ha már így belendültem akkor leírom még a maradékot a cheklisáról:ismert a bajnokság/teniszező,bajnokság tipparánya 70% feletti a statisztikáim alapján,
elemzést olvastam a tippről,több egybehangzó elemzést is olvastam a tippről(fontos a megerősítés),
nem szoros meccs,odds értéke reális(nem nyomott),focinál még-kezdő 11 ismert,kulcsjátékosok játszanak,támadó beállítottságú csapat,norvég formula szerint is ok a meccs(topcsapat aki otthon játszik és legutóbb pontot vesztett nyeretni kell,ez a norvég formula,e-szerint pl.a tampines meccs kiváló),tenisznél még:az aktuális borításon jól teljesít,és ami focinál is jó lehet head-to-head eredményekben jobb az ellenfélnél.Ha valaki ki tudja még egészíteni várom a javaslatokat!

Egész jól haladtam, mert ahol láttam hogy van gyenge pontja a tippnek, azt be sem raktam(minek ha úgyis kiszórom az első körben),így ezek maradtak:
Nézzük egyenként mi szól mellettük, ellenük.
11:00   Hertha BSC U19   -   Holstein Kiel U19  4-0  :ok:
3,51 a német ifi ezen csoportjának meccsenkénti gólátlaga.6 hely van a két csapat között, gólarányuk nagyjából egymás negatívja,
hertha pl.22 meccsen 55 gólt rúgott(kiel ennyit kapott),egymás ellen nagyarányú hertha győzelmek jellemzőek, legutóbb pl. 10(!)-0 volt!
ucsó 6 otthoni meccséből 5 over volt a herthának,sőt 4 meccsen több mint 3 gól esett.vendégek szintén 1 undert jegyeznek csak, 2 meccsük volt
több mint 3 gólos. Nagyon erős tippnek tűnik overre!

11:00   RB Leipzig U19   -   Carl Zeiss Jena U19  1-0  :noway:
csak 4 hely van közüttük(bőven elég), ennek eredményeképpen a gyengébb vendégek is igen gólerősek.
egy közös meccsükön 4-2re nyert a Lipcse.Otthon a redbull ifik 2 undert játszottak ucsó 6ból,Jénaiak szintén annyit idegenben.
over 2,5-re jó lehet, több gólra necces.Ez tűnik a két német ifiből gyengébbnek!

14:30   Manchester City   -   West Ham 2-0  :noway:
Motivált hazaiak, hátradölt vendégek(sok hiányzóval).A két csapat gólaránya rendben van.
City otthon 3 undert is játszott, de ezek mind 2gólos underek voltak.(azért ez nem a német ifi,itt más mértékkel kell nézni a gólokat!)
Kalapácsosok 2 undert toltak idegenben ucsó 6ból, egyik sajnos 0-0 volt(a szentek ellen.bocsánatos bűn)
Viszont 2db 4gólos meccsük is volt.Idegenben nagyon vérszegények, utoljára decemberben a WB-t verték meg,azóta csak vereség vagy döntetlen.
Esélyük most sincs, de felszabadultan játszhatnak. A city viszont menni fog,mert jelenleg csak BL selejtezőt érő helyen vannak!
Az angol PL gólátlaga 2,57, ehhez mérten erős tipp! (jobb mint a német ifi lipcse, nagyjából egy szintre raknám a hertha ifivel)

14:30   NEC Nijmegen   -   Almere City FC  2-1  :ok:
A holland2 szupernovái játszanak egy nagyon adok-kapok középcsapat ellen. Motiváció mindkét oldalon nulla körüli, mert a NEC 21(!!) ponttal vezet a második helyezett előtt! (az Almere meg ugye betonbiztos helyen. Fel nem juthatnak,ki meg nem eshetnek).
Ez a tipp gyengéje, és az erőssége is! Ez hollandia, a totális foci hazája. Egy érdektelen meccs nem 0-0át jelent, hanem a közönséget szórakoztató, felszabadult focistákat! MIndkét oldal jellemzően gólerős. A motiváltság hiánya miatt helyezném a a city és a hertha tipp után rangsorban.A gólarányok brutálisan jók,egymás elleni 2-1-es NEC győzelem.otthon a nijmegen 3 undert is behúzott,sajnos ucsó 2 meccs is az volt, ez megerősíti hogy nem hajtanak ők már olyan fordulaton! Viszont két meccsükön is 7 gól született!
Vendégek egyetlen undert toltak, mondanom sem kell hogy az ucsó idegenbelin.. viszont a többi over, sőt 3 meccsen több mint 3 gól volt.
Nem egyértelmű tipp, nem sorolnám az erősek közé!

14:30   Sparta Rotterdam   -   SC Telstar 3-1  :ok:
A gólarányok nagyon rendben vannak, helyezésbeli különbség is elég,viszont egyikük sem motivált.Ucsó közös meccsükön 7 gól volt!(4-3ra nyert az esélytelenebb Telstar)
Sparta otthon 2 undert tolt,egyik 0-0 volt,másik 2 gólos.Viszont egy 5 és egy 6gólos meccs is befigyelt.
Vendégek idegenben 2 undert játszottak,viszont tudtak egy hatgólosat is(4-2es győzelem). Ha a tabellát félretenném, egy erős tipp lenne.
Hasonló a helyzet mint az elöző holland meccsel: nem látok motivációt..

15:30   Werder Bremen   -   Hamburger SV  1-0  :noway:
Nehéz dió,már a tabellánál! A werder gólátlaga rendben van(43:57 28 meccsen), igen jól mutatja a védelmük értékét(nulla),viszont a 10.helyük
teljes motiválatlanságot jelenthet. Nem így a gólképtelen, utolsó Hamburgot! Van esélyük elmozdulni, és bennmaradni, bele is fognak kapaszkodni minden pontba(új edző is fogja ez súlykolni beléjük,akik elé egyértelműen a bennmaradást tűzték ki célnak a munkáltatói).
A motiváltság tehát ott lehet egy nulla védelem rendelkező csapat ellen. Viszont a 28meccsen 16 rugott gól nagyon ellenük szól!
Talán a hazai közönség szólhat még a werder mellett, és ennyi!
Ucsó 3 közös meccsük under volt.
Otthon viszont a brémaiak egész jól tolják! Overt overre halmoznak, négy-öt és nyolcgólos meccs is összejött.Ez igazolja hogy számít nekik a közönség!
Vendégek idegenben szintén jó képet mutatnak, egyetlen underral!
Bár egyetlenegyszer tettek ők az overről(3-0ra nyertek),minden más alkalommal az otthon játszó csapatnak volt köszönhető a sok gól!
Nagyon kétarcú tipp! A hollandokkal sorolnám egy szintre.

A selejtezés eredményeképpen két tippet hagyok meg:
11:00   Hertha BSC U19   -   Holstein Kiel U19  4-0  :ok:


14:30   Manchester City   -   West Ham


de nagyon érzem a werdert is! Az még lehet belefér! Majd meglátjuk hogy jön az első kettő!

A német U19-re én is rárepültem pont azzal a két meccsel, amit te is kiírtál. :D Én azért a Lipcsét is figyelem, hátha...:) Köszi a tippeket!

1   Felett 2.5   Hertha Berlin - U19 v Holstein Kiel U19  4-0  :ok:
(Összesített gólok)   19/04/2015   Egyik sem   1.25   Függőben

2   Felett 2.5   Man City v West Ham 2-0
(Összesített gólok)   19/04/2015   Egyik sem   1.44   Függőben
Többszörös

Meccs előtt ennyi,aztán majd jön az élő!
19' 1-0 a hertha ifi
öngóllal vezet a city a 18.percben
A biró 9(!!)percet hosszabított,egymást érték mindkét oldalon a gólhelyzetek,még sem esett be a 3.gól. fákk..

31'
(1-0) Felett 1.5   Hertha Berlin - U19 v Holstein Kiel U19
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   19/04/2015   Egyik sem   2.075
Itt az első élő. Félidőig még szeretnék egy gólt!  ;)
38' tiziből 2-0!

76'
(0-0) Felett 0.5   Werder Bremen v Hamburg
(Gólok száma
(goal line) - élő fogadás)   19/04/2015   Egyik sem   2.650
Remélem az ucsó negyed órát meghúzza a hamburg(nekik kellene jobban a pont)
Annyira overre várta mindenki ezt a meccset(én is) hogy nem kellene 0-0nak lennie!
82' werder tizi!

Ezzel zárjuk is a napot!
3 meccsre 4 fogadást adtunk le, és pluszban sikerült zárni(10% tiszta haszon)
Csak előre kiválasztott meccsre fogadtam.
Egyetlen meccs ment el. A többin lejött az over.


mobilról toltam az egyik "kiemelt" tippre:
38'
(0-0) Felett 1.5   Ross County - U20 v Motherwell - U20
   1-1  :ok:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   21/04/2015   Egyik sem   1.650   Nyert

Mára még egy skót ifi nagyon erős tipp:
19:00   Hamilton Youth - Hearts Youth
valamint a most félidőnél járó svéd ifi is jó lehet még:
HT   Ängelholms U21 1-0 (1-0)   GAIS U21 1-1  :noway:


Érdekesség hogy az etalonként beállított(annál csak jobb tippek kerülhettek be a mai kiemeltek közé) Brno ifi meccs eredménye 4-4 lett.
FT   Banik Ostrava Youth  4-4 (1-1)   Teplice Youth




Idézetet írta: laudrup Dátum április 21, 2015, 17:56:16
Mára még egy skót ifi nagyon erős tipp:
19:00   Hamilton Youth - Hearts Youth
valamint a most félidőnél járó svéd ifi is jó lehet még:
HT   Ängelholms U21 1-0 (1-0)   GAIS U21

Érdekesség hogy az etalonként beállított(annál csak jobb tippek kerülhettek be a mai kiemeltek közé) Brno ifi meccs eredménye 4-4 lett.
FT   Banik Ostrava Youth  4-4 (1-1)   Teplice Youth

Annyira örülök, hogy meccsválasztásoknál kezdőként többször kiszúrom azt, amit te is..:D Már csak live-ban kéne ráéreznem, hogy mit mikor szabad tenni...

Ezt már csak utólag, mert rögtön gól lett:
Bayern München - felett 2.5   Bayern München v FC Porto
(Hazai csapat góljai)   21/04/2015   Egyik sem   1.22   Nyert

Apróval, csak hogy legyen miért izgulni a BL meccsen
Na meg még mindig nem hoztam le 20-as odds feletti tippet, és van egy fogadásom a haverral!:
Atletico Madrid hosszabbításban   Real Madrid v Atletico Madrid
(Győzelem módja)   22/04/2015   Egyik sem   34.00