Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Van az élőben!
12'
Felett: 1.5   FC Trenkwalder Admira A v SV Mattersburg A
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   22/05/2015   Egyik sem   1.33   
39' 1-0

Ezt már csak a teljesség kedvéért, ezzel zártam a napot:
(0-0) Felett 1.0,1.5   Alftanes v Vidir Gardur
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   22/05/2015   Egyik sem   1.800   Nyert
A jó kis izlandi 3.osztályban nem kellett csalódnom!
29'-ben 1-1 az állás már.
Az osztrák 3.osztály a kiszámíthatatlansága miatt kikerül a kiskosárból, nem követem!

szombatra van ajánlatom bőven (erősebb tippek kiemelve):
09:00:00   Dandenong Th. U21   -   Werribee City U21  1-1  :noway:
11:00:00   Viktoria Plzen U19   -   Meteor Praha U19 4-0  :ok:
11:30:00   Blacktown Spartans   -   APIA Tigers 1-5  :ok:

11:30:00   Sutherland Sharks   -   Blacktown City  0-1  :noway: :noway:
12:30:00   ASA Fodbold (W)   -   Team Viborg (W) 3-2  :ok:
13:00:00   Kristiansund BK 2   -   Ardal FK  3-1  :ok:
13:00:00   Kasımpaşa SK   -   Kayseri Erciyesspor 3-3  :ok:
14:00:00   Sogndal 2   -   Brattvag IL  1-3  :ok:
16:00:00   Sandnes Ulf 2   -   FK Vigor 3-0  :ok:
16:00:00   IK Junkeren   -   Mosjoen IL 2-5  :ok:
15:30:00   Eintracht Frankfurt   -   Bayer Leverkusen  2-1  :ok:
20:30:00   Real Madrid   -   Getafe CF  7-3  :ok:  :great:
19:00:00   Trabzonspor   -   Balikesirspor  3-2  :ok:


Idézetet írta: laudrup Dátum május 22, 2015, 22:36:31
09:00:00   Dandenong Th. U21   -   Werribee City U21

2,5 overre a legerősebb tippem lett volna mára. Még szerencse, hogy nem lehetett rá fogadni..1-1 lett, őrület.. :-\

Idézetet írta: robmiller Dátum május 23, 2015, 10:48:19
2,5 overre a legerősebb tippem lett volna mára. Még szerencse, hogy nem lehetett rá fogadni..1-1 lett, őrület.. :-\
Ezért veszem ki a követett bajnokságokból az ausztrál sokadosztályokat is!
Nem kiszámíthatóak. Márpedig ha számokra alapozunk, akkor ez alap!
Megy a kukába nálam (újra,mert 1x már kiszórtam őket, de most próbaként visszaraktam) az osztrák 3, német regional, és ausztrál sokadosztály. Ilyen még az overesek közül a svéd és finn női és az orosz ifi is! Nagy ívben elkerülendő!

Vasárnapra:
07:30:00   Tai Chung FC   -   Shatin SA  1-2
07:30:00   Tuen Mun FC   -   Metro Gallery Sun  0-4

12:30:00   Empoli FC   -   Sampdoria 1-1
13:00:00   Bjornevatn IL   -   Skjervoy IK 1-1

15:00:00   US Palermo   -   Fiorentina 2-3  :ok:
16:00:00   Everton FC   -   Tottenham
17:45:00   SCR Altach   -   Grödig
Az osztrák lesz szerintem a nyerő, mert Altach még hajt az EL-helyért, Grödig meg idegenben nagyon overes!

olaszokra ment mobilról(vasárnapi családi ebéden voltunk):
Felett: 1.5   Empoli v Sampdoria
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   24/05/2015   Egyik sem   1.28   Nyert
majd a 80.perc után még egy negyedtétes(akkor még csak 1-0 volt)
Felett: 1.5   Empoli v Sampdoria
(Mérkőzés gólok)
   24/05/2015   Egyik sem   4.50   Nyert

Ez pedig nemrég a 20.percben toltam, ahogy beestem:
Felett: 1.5   Palermo v Fiorentina
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   24/05/2015   Egyik sem   1.30   Nyert
26' már 1-1 le is jött!

A kiválasztási rendszer még mindig jól teljesít. Hiába követtem el hibát, hogy kicsit felhígítottam pár sokadosztállyal amit a kiszámíthatatlanságuk miatt nem követtem már egy ideje.
187 kiválasztott meccs után :
2,5 overre 77,5%-os az eredményesség
1,5 overre 91,4%

Ez még mindig a bőven jó kategória!
Majd ránézek a ROI-ra is mennyit rontottam az elmúlt napok balfékeskedéseivel rajta.

31'
(0-0) Felett 1.5,2.0   SCR Altach v SV Grodig  2-0  féltét nyert, féltét visszajár
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   24/05/2015   Egyik sem   1.475
Mai ucsó fogadás.
Reméljük tényleg olyan erős tipp mint a számok mutatják!
55' 1-0
59' 2-0

Szia, gratulálok az szép eredményekhez, viszont egy-egy átlag odds-ot kiírhatnál melléjük, úgy lenne kerek a történet (gondolom vezeted valamilyen táblázatkezelőben).

Jogos a meglátásod, valamiért azt hittem, hogy állandó téttel játszod a tippjeidet.

Bevallom nem olvastam eléggé alaposan, és nem eléggé sokat a naplódban. Csak nekem az alapkoncepcióból; tehát abból, hogy van egy kiválasztási rendszerem, az jönne le, hogy kiválasztok x darab tippet, de alapból csak a legerősebbeket hagyom benne, és azt mindig ugyanakkora téttel rakom. Elvégre itt a cél, hogy minél több kiválasztott esemény a kedvező kimenetelt hozza.

üdv.

Idézetet írta: Schleck Dátum május 24, 2015, 18:39:54
Szia, gratulálok az szép eredményekhez, viszont egy-egy átlag odds-ot kiírhatnál melléjük, úgy lenne kerek a történet (gondolom vezeted valamilyen táblázatkezelőben).

üdv.
A kiválasztási rendszerről írtam, ide nem kapcsolódik az átlagodds, elvégre nem mindet játszom meg.
A megjátszott tippek átlagoddsa elég csalóka. Leírom neked szívesen: 1,52
Ugye elég egy 4 feletti odds és már irreálisan megdobja az átlagot, pedig láthatod ha követed a naplóm hogy átlagban 1,20-1,40 között mozog mostanság szinte minden tipp. Persze kisebb tétekkel nagyobb oddsokat is megjátszott, ezek pedig szépen javítanak az átlagon, és nem a valós képet mutatják.
A ROI mutat inkább valós képet egy fogadási stratégiáról.
Igértem a ROI-t!
Sikerült rontanom rajta a napokban, 23.4%-ról 18.3%-ra.
Semmi gond, visszatornázom!
  ;)

Idézetet írta: Schleck Dátum május 24, 2015, 18:39:54
Bevallom nem olvastam eléggé alaposan, és nem eléggé sokat a naplódban. Csak nekem az alapkoncepcióból; tehát abból, hogy van egy kiválasztási rendszerem, az jönne le, hogy kiválasztok x darab tippet, de alapból csak a legerősebbeket hagyom benne, és azt mindig ugyanakkora téttel rakom. Elvégre itt a cél, hogy minél több kiválasztott esemény a kedvező kimenetelt hozza.
Igen, de én nem csak fogadni, játszani is szeretek!  ;)
Van hogy az izgalom kedvéért negyed téttel megjátszok magasabb szorzókat is.
Ha mindig ugyanakkora téttel játszanám az átlagoddsok akkor sem adnának valós képet.

Hétfőre:
11:00:00   Banik Ostrava Youth   -   Mlada Boleslav Youth 1-3  :ok:
13:30:00   Jihlava Youth   -   Hradec Kralove Youth 2-2  :ok:
14:00:00   Dukla Praha Youth   -   Liberec Youth 1-2  :ok:

16:00:00   Oppsal IF   -   Sarpsborg 08 2
16:00:00   FC Thun   -   FC Basel
17:00:00   Syrianska FC U21   -   IK Frej U21
18:00:00   FC Wohlen   -   FC Wil

Bocsi, hogy tovább offolok.

Egy kis megjegyzés: -a hasznodat a koncepciódban az hozhatja, hogy a bukik olyan algoritmusokat használnak az oddsok meghatározására olyan ligákban, amiben azok (még) nem elég pontosak.
-abban szerintem egyetértünk, hogy a topligákban (illetve a fogadási szempontból) népszerű ligákban ez az algorimus már irtó pontos lehet. Persze a fogadások függvényében ezek az oddsok még mozognak utólag is, bőven, de abban is megegyezhetünk, hogy nem neked kedvezően, hiszen te is a mindenki által elérhető infókból dolgozol.

Tehát nekem a javaslatom az lenne, hogy a nagyobb ligákat inkább kerüld el, mert hosszútávon ott minden a bukik mellett szól. Esetleg jegyzetelhetnéd is, hogy a pontjaid hogy viszonyulnak az adott ligában az adott események kezdő odds-aihoz képest, ezzel kiszúrhatod, ha a bukik már finomítottak az adott liga algoritmusán.

Sok sikert neked a jövőben!  :cya:

üdv.

Schleck:
Szinte csak élőben fogadok. Amit írsz az inkább a meccs előtti fogadásokra igaz.
Ha jól tudok játszani az idővel és a határokkal, és lesz a meccsen olyan határ amit én jónak találok a számok alapján, akkor az nem biztos hogy a bukik algoritmusának a pontatlansága. Csak azt kiszámolni hogy mikor rugják meg azt a 2 gólt ami szerintük és szerintem is lejön a meccsen, nem tudják percre pontosan meghatározni.
(próbálkoztam ilyesmivel, elég esélytelen)
Másrészről amit írsz teljesen jogos, a topligákban mindig előnyben lesznek.
Viszont ha elég overesek a csapatok, és a góljaikat nem az első fél órában rugják meg, akkor tudunk olyan határral és szorzóval fogadni ami függetlenül a bukik algoritmusának pontosságától, hasznot hozhat nekünk.
Abszolút a számok embere vagyok, mégis úgy gondolom hogy müködhet bármilyen jól is egy algoritmus, mindig lesz olyan meccs és olyan határ olyan szorzóval amit egy kis tapasztalattal kiszúrsz, és megjátszva már te vagy előnyben.
Remélem nem fogalmaztam túl kuszán!