Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum május 24, 2015, 20:18:29
Schleck:
Szinte csak élőben fogadok. Amit írsz az inkább a meccs előtti fogadásokra igaz.
Ha jól tudok játszani az idővel és a határokkal, és lesz a meccsen olyan határ amit én jónak találok a számok alapján, akkor az nem biztos hogy a bukik algoritmusának a pontatlansága. Csak azt kiszámolni hogy mikor rugják meg azt a 2 gólt ami szerintük és szerintem is lejön a meccsen, nem tudják percre pontosan meghatározni.
(próbálkoztam ilyesmivel, elég esélytelen)
Másrészről amit írsz teljesen jogos, a topligákban mindig előnyben lesznek.
Viszont ha elég overesek a csapatok, és a góljaikat nem az első fél órában rugják meg, akkor tudunk olyan határral és szorzóval fogadni ami függetlenül a bukik algoritmusának pontosságától, hasznot hozhat nekünk.
Abszolút a számok embere vagyok, mégis úgy gondolom hogy müködhet bármilyen jól is egy algoritmus, mindig lesz olyan meccs és olyan határ olyan szorzóval amit egy kis tapasztalattal kiszúrsz, és megjátszva már te vagy előnyben.
Remélem nem fogalmaztam túl kuszán!

Értem mire gondolsz, sőt válaszoltál egy olyan kérdésre is, amit nem is mertem feltenni; így szólt volna; hogy gondolhatod azt, hogy a (lássuk be) -egy kicsit kezdetleges- kiválasztási rendszereddel hosszútávon bármilyen kiforratlan algoritmus* ellen is partiban lehetsz.

De pont ez lehet a siker kulcsa, a rutin és az évek, érzed** amikor az élő odds már alulbecsüli az esemény bekövetkezésének valódi valószínűségét.

*ezen az algoritmuson még így is matematikusok és szakértők sokasága dolgozott, nem keveset.
**valójában meg komoly mérlegelés zajlik le az agyadban az odds-hátralévő idő-tipperősség szentháromságban.

Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 24, 2015, 22:46:27
OFF/Kicsit túlgondolod ezt. Ahogy eddig láttam, Laudrupnak ez hobbi, hobbi balance-szal. Ha meg véletlen jön 2 db 0-0 meg 2 db 1-0 egymás után, akkor nem youtube videók készülnek, hanem egy-két hétig csend van , aztán kezdődik  a körforgás újra tovább. De még mindig jobb ez, mint  sok idióta a gumiszobában, viszont felesleges többet belegondolni, mint amennyi benne van szerintem.
Örülök hogy feltüntél!
A szögis fogadásaidból korábban sokan tanultam. A "játszani az idővel és a határokkal" pl.a te egyik alap gondolatmeneted volt, és többször is figyelmeztettél rá.
Jól látod most is, a látszat alapján ez egy komoly dolog, komoly háttérmunkával, de mégis ez nekem mindig is hobbi marad. Ha most nagyobb tétekkel is tolom, az csak azért hogy kicsit átgondoltabb tippeket toljak.
Ha le is jön 25 nyertes tipp egymás után, attól még bármikor jöhet 4 0-0 és 0-1 ami ha 10-20%-os tétekkel tolom elég rendesen visszadobja az embert a startvonal közelébe.
Sok időt fordítok természetesen a kiválasztási rendszer csiszolására, de nincs olyan tudásom és adathalmazom amivel a bukikat támogató szakértők dolgoznak.
Legyen ez az engem követőknek egy figyelmeztetés is: Bármilyen profinak tűnik amit csinálok, nem vagyok bukmékeri háttérrel megáldva!
Az algoritmusok alapja egyfajta valószínűségszámítás lehet. Nézhetik azt is amit én pl. nem mindig:
ha egy csapat az utolsó 17 meccsén több gólt rugott mint 3 akkor igen erősen csökken a valószínűsége hogy a 18. majd a 19.-en is le fogja hozni az overt.
A hazai csapat hazai meccsei mellett nézhetik a globális tendenciát is, figyelembe tudják venni a kezdő taktikát, sérült játékosokat(egyfajta index készülhet a csapatot alkotó játékosok erőssége alapján-akár egy foci menedzser játékban-a játékokban használt algoritmusok amik kiszámolják hogy melyik csapatnak és milyen eredménnyel kell nyerni hasonló lehet a bukik által használttal.)
Ezért vannak hátrányban az ifi ligákban és sokadosztályokban, mert ott felmérni egy játékos erősségét, hiányának hatását szinte lehetetlen. Ki tudja hogy a cseh u19-es bajnokság éllovasának csatárának a képességeit felmérni?
Egy játékosmegfigyelőt ezért biztos nem fognak alkalmazni.(bár kellemest a hasznossal, megfigyeli az irodának, majd eladja a tehetségeket az arsenalnak)  :)
Igen, lehet ezt továbbgondolni, de nem vagyok zseni aki szakértők algoritmusait tudja bedönteni forradalmi gondolatokkal. Persze azért próbálkozom!  8)

Én a Banik tippedet upgradeltem. O3,5 is kedvesnek tűnt, jelenleg elég jól áll a projekt.

Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 24, 2015, 22:46:27
OFF/Kicsit túlgondolod ezt. Ahogy eddig láttam, Laudrupnak ez hobbi, hobbi balance-szal. Ha meg véletlen jön 2 db 0-0 meg 2 db 1-0 egymás után, akkor nem youtube videók készülnek, hanem egy-két hétig csend van , aztán kezdődik  a körforgás újra tovább. De még mindig jobb ez, mint  sok idióta a gumiszobában, viszont felesleges többet belegondolni, mint amennyi benne van szerintem.
Helló!
Ha jól olvasom, hogy Te szöglet fogadásokkal foglalkozol!
A Cornerstat-on és Simle Soccerway-en kivül tudsz valami jó oldalat?!

mobilról az első félidőben :
(1 gól már volt ekkor)
Felett: 2.5   FK Dukla Prague - U21 v Slovan Liberec - U21
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   25/05/2015   Egyik sem   1.22
87' 1-2

Idézetet írta: laudrup Dátum május 24, 2015, 19:38:44
Hétfőre:
11:00:00   Banik Ostrava Youth   -   Mlada Boleslav Youth 1-3  :ok:
13:30:00   Jihlava Youth   -   Hradec Kralove Youth 2-2  :ok:
14:00:00   Dukla Praha Youth   -   Liberec Youth 1-2  :ok:

16:00:00   Oppsal IF   -   Sarpsborg 08 2
16:00:00   FC Thun   -   FC Basel
17:00:00   Syrianska FC U21   -   IK Frej U21
18:00:00   FC Wohlen   -   FC Wil
Felhozom kicsit a hátralévő meccsek miatt, volt pár hsz azóta ne vesszen el a lényeg!  ;)

Idézetet írta: riverside Dátum május 25, 2015, 11:34:17
Én a Banik tippedet upgradeltem. O3,5 is kedvesnek tűnt, jelenleg elég jól áll a projekt.
Grat hozzá, le is jött a 4 gól!  ;)

Jó volt a mai adag, reméljük a holnapi termés is szép lesz:
17:00:00   Halmstads BK U21   -   IFK Göteborg U21
18:00:00   IF Elfsborg U21   -   Malmö FF U21
17:00:00   Brommapojkarna U21   -   AFC United U21
17:30:00   Ängelholms U21   -   Utsiktens BK U21

Szia!
Lehet én vagyok béna, de a mai meccseket  nem találom bet365ön. Vagy rossz helyen keresem?

Az élő mérkőzéseknél a napi programban megtalálod a meccseket, de mivel nem lehet rájuk kattintani, ezért nem is lehet mérkőzés előtti fogadásokat tenni. :)

mai mobilosok:
38'
Felett 9.5   Universitet Vitebsk - nők v FK Minsk - nők
(1. félidő gólok)
   26/05/2015   Egyik sem   3.00   Nyert
Negyed téttel 0-9nél

valamikor az első félidő derekán
Felett 1.5   Angelholms FF - U21 v Utsiktens BK - U21
(1. félidő gólok)
   26/05/2015   Egyik sem   1.50   Nyert

Mai overes meccsek:
17:00:00   Switzerland (W)      Germany (W)
17:00:00   AIK Fotboll U21   -   Norrköping U21
17:30:00   KaaPo Kaarina   -   P-Iirot Rauma
18:00:00   Rosenborg 2   -   Kolstad Fotball

A svájci-német női meccsre Franco71 kolléga hívta fel a figyelmem. Köszönet érte!
Ha a német kezdő megfelelő lesz, és a nem a B csapat játszik, akkor nem lesz gond! Mivel felkészülési meccs, azért megfelelő óvatossággal kezelendő tipp!
A két legerősebb pedig a két utolsó meccs lesz!



Utánaolvastam a svájci-német női meccsnek.
A németek amolyan vb-előtti főpróbának tekintik. Direkt műfüves pályán játszanak, mint amilyen kanadában is lesz.
A svájciakat is német edző irányítja(egykori válogatott játékos Martina Voss-Tecklenburg)
A svájci keretben pedig 11 bundesliga játékos van!
Persze attól hogy ott játszanak még nem lesznek olyan jók mint a német csajok, de nem azért választották a svájciakat ellenfélnek mert könnyű győzelem lesz, hanem tényleg tesztelni akarják a csapat erejét egy olyan válogatott ellen akik ismerik őket, és ki tudják használni a gyenge pontjaikat(ezzel rá is világítva arra).
Azt nyilatkozzák a svájciak hogy egy jó napot kifogva akár nyerhetnek is. Jófajta támadó focit játszatnak majd velük, mert a német edző szerint az a svájci csajok erőssége. Ez nekünk jó jel, mert a támadó foci gólokat jelent, és lehetőséget a másik csapatnak!
Június 7.-én játszák az első meccsüket a vb-n elefántcsontpart lányai ellen Ottawa-ban(utána norvégia és thaiföld lesz még a csoportellenfél).
Tehát elég messze van még az a meccs hogy ne akarjanak rápihenni(4 nap múlva repülnek ki kanadába aklimatizálódni).

Előzetes fogadásra ajánlasz valamit? 17:00-kor már nem leszek sajna internetközelben, ezért kérdezem. :)

Idézetet írta: robmiller Dátum május 27, 2015, 14:37:00
Előzetes fogadásra ajánlasz valamit? 17:00-kor már nem leszek sajna internetközelben, ezért kérdezem. :)
over 2,5 1,25-ért szerintem elfogadható opció.