Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#5715 május 31, 2015, 11:59:39, benedek185
Unibeten 1.76 az 5.5 over! Nem rossz!  :)

Esik az odds, már csak 1.61...

Idézetet írta: Attischa Dátum május 31, 2015, 10:57:14
"A német fiji ifit számok nélkül raktam be. A világ egyik legjobb utánpótlásválogatottja fog játszani a fiji szigetek ifije ellen, ez nem kérdés, mégha legutóbb az usa-mianmar-on mindenki meglepödött hogy 2-1 volt csak.
Nem lehet felmérni a fiji ifik erejét,de azt látom hogy nagy név ellen még nem játszottak, gyanús hogy a fegyelmezett német csapat összetöri öket ropi módra! (most nézem,a Bahreini Busaiteen-től egy felkészülési tornán 7et kaptak.....no comment)"
"Nagy név" ellen még ... : http://www.nb1.hu/hirek/u20-igy-nyert-valogatott-fidzsi-szigetek-ellen-video
Mondom NAGY név!  ;D
Az egyik gólt most nézem beollóztuk, az tetszett!  ;)

Tippem szerint hajnali 3kor nem fogok élőben fogadni, ezért toltam meg most:
Felett 5.0,5.5   Németország - U20 v Fidzsi-szigetek - U20    8-1  :ok:
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   01/06/2015   Egyik sem   1.475

valamint 1/5öd téttel egy ilyet is:
Felett 7.5   Németország - U20 v Fidzsi-szigetek - U20
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   01/06/2015   Egyik sem   3.000

9'
Felett: 1.5   JJK v TPS
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   31/05/2015

finnek megint nem hozták a gólokat. a finn2 ki is került a kosárból.
A megérzésem elég rossz volt, nem is értem miért nem hallgattam rá, pláne hogy a bukik oddsa is azt sugallta hogy nem gólparádét várnak.. Jó pap is holtig tanul, a sporfogadó meg a saját pénzén..

félidőben
(0-0) Felett 1.0   Hodd v Kristiansund BK   push lett..
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   31/05/2015   Egyik sem   1.500
92' 0-1

18'
Felett: 1.5   Rosenborg v Tromso
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   31/05/2015   Egyik sem   1.18
55' 1-1

Hétfőre
13:00:00   Liberec Youth   -   Slavia Praha Youth   4-4  :ok:
13:00:00   Pribram Youth   -   Varnsdorf Youth  5-1  :ok:
13:30:00   Esbjerg (R)   -   OB Odense (R) 1-5  :ok:

18:30:00   Krakeroy IL   -   Sarpsborg 08 2 
19:00:00   Lysekloster   -   Nest-Sotra 2
19:00:00   Vadmyra   -   Fyllingsdalen 2


Idézetet írta: laudrup Dátum május 31, 2015, 15:52:47
Tippem szerint hajnali 3kor nem fogok élőben fogadni, ezért toltam meg most:
Felett 5.0,5.5   Németország - U20 v Fidzsi-szigetek - U20    8-1  :ok:
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   01/06/2015   Egyik sem   1.475

valamint 1/5öd téttel egy ilyet is:
Felett 7.5   Németország - U20 v Fidzsi-szigetek - U20
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   01/06/2015   Egyik sem   3.000

Hogy nagyobb legyen az "öröm" (na persze hogy a nyereményre értem), még este hozzákötöttem pár dolgot:
apróval megtoltam pontos félidei eredményre a 6-0,7-0,8-0át.
A 6-0 le is jött ugye, annak 21,00-es oddsa volt.
Valamint félidő over goal line 4-et is!

Németország - U20 6-0   Németország - U20 v Fidzsi-szigetek - U20
(Félidő pontos eredménye)
   01/06/2015   Egyik sem   21.00   Nyert

Felett 4.0   Németország - U20 v Fidzsi-szigetek - U20
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   01/06/2015   Egyik sem   4.800   Nyert


Reméljük a fidzsi szigeteknek köszönhetően tudunk még pár alkalommal fogni pár ilyet.
Nem értem a bukik miért nem látták hogy itt min. 7-8 gólnak kell lenni?
Ahogy nézem észak-korea szereplése is csúnya lesz. Nem azért mert lebecsülöm a magyar válogatottat(szurkolók én nekik), de nálunk nagyobb kvalitású csapatok is vannak még a csoportban(nigéria,brazília), akik gyanús hogy szintén átgázolnak majd rajtuk.
Redmunchen kolléga meglátása az üzbégek nyilt focijával kapcsolatban is tökéletes volt, lehet majd rájuk is számítani ha overről van szó. Sőt szerintem a Panamai csapat is kihozza az állatot a sogórokból, akik elég semmi focit hoztak magukkal.
A mianmar-ukrajnát én kihagynám. Valószínű hogy az aprónép nem fog úgy helytállni mint az amcsik ellen, de ilyenkor még a második körben is jönnek pofaejtős meglepik, mert lehet hogy túlbecsültük az amcsikat, és az ukránok a defenzív focijuk ellenére mattolják az ázsiai frodónépet. Persze a fordítottja is simán lehet(erre értettem inkább a meglepít) hogy nem az amcsik játszottak gyengén, hanem a német edző tudott kihozni a fegyelemre született ázsiaiakból valami értelmeset.
Új-zéland-USA  jókora nagy talány, mert szerintem egyik csapattól sem láttuk az első meccsen hogy valójában mit tudnak. Erőviszonyok alapján egyértelműen az amcsikra voksolnék,de nem hiszem hogy sokgólos meccs lesz.
De nem felejtem a 2010-es vb-t ahol az új-zélandi nagycsapat vereség nélkül esett ki egy olyan csoportból ahol
olaszország,paraguay és szlovákia volt. Persze az utánpótlás más tészta, de van bennük szív!

keddi overkedés:
14:00:00   Slavia Praha U19   -   Banik Ostrava U19
18:00:00   Fyllingsdalen   -   Molde FK
18:00:00   Örebro SK U21   -   Hammarby IF U21
21:15:00   Stjarnan (W)   -   Valur (W)

Mai u20-as vb meccsekbe nem akartam belenyúlni, de mivel az eddig lejátszottaknál is jött amit gondoltam(over és over), talán érdemes ennek a meccsnek a számait megnézni alaposan:
09:00   New Zealand U20   -   USA U20
az argentin-pigmeus meccs egyértelmű under, de ez a számok alapján közepesnél erősebb over tipp!
Világversenyeknél, pláne ha ifiről van szó, előnybe kerülhetünk a bukik algoritmusaival, mert itt nekik nagyon kevés adat van!(nekünk sem több, de mi nem gépek vagyunk, a kevesebb pedig néha több!-MINDIG több!  ;)  )

over 2,5 1,95 a bet365ön, az over 1,5 1,30 abban is van érték, de a 2,5 over közel kettes szorzója az új-zélandiak első 0-0jának köszönhető..
itt jön amivel az algoritmus nem kalkulál: rendező ország és nyitómeccs módosító!
Én abból a meccsből nem vonnék le következtetést! Ahogy írtam korábban, szerintem egyik csapat sem mutatta meg mit tud. Gyanítom hogy a zélandiak kevesek lesznek az amcsiknak, de nem szeretnék abba a hibába esni hogy túlbecsülöm az amerikánusokat, elvégre ez fiú csapat, fiúknál meg a soccer még mindig sokadlagos, kisebb a merítési lehetőség mint más sportágaknál, mert ahogy valaki írta korábban a Fidji válogatottra hogy az kezd focizni aki csenevész a rögbihez, az amcsinál az kezd a soccerhez aki az amerikai focihoz törékeny..
persze attól még lehet belőle jó focista, csak nem amerikában! Ezek a srácok meg még nem igazán légióskodtak hazájukénál erősebb ligákban. Nem olyan sima vendég mint ahogy az oddsok mutatják.
Nem is tudom miért mentem ebbe bele hiszen gólokra akarok majd fogadni. Viszont ahhoz is kell látnunk az erőviszonyokat. Ha élőben azt látom amit érzek, hogy nincs túl nagy különbség a két csapat között, akkor lehet hagyom a számok ellenére!

36' (közvetlen az 5.szöglet előtti ghana akció közben)
Felett 5.0   Argentína - U20 v Ghána - U20
(1. félidő szögletek - ázsiai hendikep
)   02/06/2015   Egyik sem   1.675
push meg is van mire beírom.
Majd egy újabb ghána szögi, le is jött! Thx srácok!

Hali Lau! Hogy ment at neked a szuron a cseh ifi? Utolso 6 hazai meccsebol 3 overt jatszott csak a Slavia ha jol neztem...Megraktam es eddig ugy nez ki elis megy :/

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum június 02, 2015, 15:51:03
Hali Lau! Hogy ment at neked a szuron a cseh ifi? Utolso 6 hazai meccsebol 3 overt jatszott csak a Slavia ha jol neztem...Megraktam es eddig ugy nez ki elis megy :/
Az én szürőmön átment, és volt is rajta két gól. A kiválasztás lényege hogy 2,5 overre válogatok, és biztonsági rést hagyva lehetőség szerint 1,5 overt játszok. Ha te más stratégiával fogadsz, neked ez nem biztos hogy jó lesz.
Nem kötekedés, de ha te nem érzed jónak, minek játszod meg?!

szerdai overek:
11:00:00   Ceske Budejovice U19   -   Viktoria Plzen U19 0-5
14:00:00   FK Jablonec U19   -   Sigma Olomouc U19    ez megérzés, számok alapján gyenge  0-4
18:00:00   FK Arendal   -   Viking FK 3-5

18:00:00   FK Gjøvik-Lyn   -   Sarpsborg 08  0-2
18:00:00   FK Senja   -   Stabaek 1-3
18:00:00   Kvik Halden FK   -   Stromsgodset IF  0-0
18:00:00   Notodden FK   -   Mjondalen IF 1-4
18:00:00   Vindbjart FK   -   Odd BK 2-4
19:20:00   Östersunds FK   -   Degerfors IF
végigmentem alaposan a norvég kupapárosításokon is.
Azért azzal kalkuláljatok hogy a kupa az kupa! Hiába van osztálykülönbség, ha a felsőbb osztálybeli csapat nem akar még egy nyűgött a nyakába, vagy pihenteti a fontos játékosait(vagy mindkettő)
Kiemeltem számok alapján a legerősebb tippeket. Kupában is van pár olyan párosítás ahol nem csak osztálykülönbség van, de mindkét csapat adok-kapok focit játszik!
A svéd2-es östersund meccs duplán érdekes, mert a hazai csapat 3 védős, erősen offenzív felállása eddig is sok gólt hozott. Most pedig harcos meccs várható, ahol a vendégek szintén nagyon megyünk előre típus.
16-12-es gólarány 11 meccsen(a hazaiak 22-9-e sem rossz, nagyon gólerősek, egyértelműen az egyik másodosztályú bajnokvárományosról beszélünk!)