Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ez jó lesz overre:
18:00   St. Pauli U19   0-0   Werder Bremen U19

overre még:
18:30 Mainz U19 - Karlsruher SC U19
18:30 Bayer Leverkusen U19 - Fortuna Düsseldorf U19
18:30 RW Essen U19 - Mönchengladbach U19

10'
2 goals, nothing else!
Felett: 1.5 Mainz - U19 v Karlsruhe - U19  1-0  :noway:
(Mérkőzés gólok
- további piacok) 19/08/2015 Egyik sem 1.20
Mainz 11 kapuralövésnél tart a 60.percben, ideje lenne megnyílni annak a gólcsapnak!

Robmiller naplójában írt véleményem ide is berakom:
A Celtic meccsen én azon agyaltam hogy 6,00-os oddsért inkább Malmőt tolom meg!
A celtic már nem olyan mint régen, a Malmő viszont jól erősített, és ha nehezen is indultak még be a bajnokságban, az azért volt mert a sok új játékosnak még össze kellett szokni! Lassan én úgy látom összeállt a banda!
Ucsó 12 meccsükből(BL selejtezőket is beleszámítva) 2x kaptak ki(ebből egyik a RB Salzburg idegenbeli, amiért kegyetlenül visszavágtak, mert otthon 3-0ra lemosták a szintén nem gyenge csapatot).
A skót bajnokság nivója a béka segge alatt van, nálam a régi korok emlékében él erős Celtic csak.
Nem értem a bukik oddsait!
Ja és a lényeg: ebben a meggyengült, pénztelen skót bajnokságban sem vezetik a tabellát..(a Hearts az első..)
no comment!
Nálam Malmő dnb vagy sima győzelem, még ha az elemzők szerint a celtic otthon jó(és a malmő is).
Ez nekem gyenge érv!

Hajrá,itt a mai lottóm:
1   Malmo FF   Celtic v Malmo FF
(Játékidő eredménye)   19/08/2015   Egyik sem   6.00   Függőben
2   Basel   Basel v Maccabi Tel Aviv
(Játékidő eredménye)   19/08/2015   Egyik sem   1.53   Függőben
Többszörös

Celtic góllal nyitottak..így nehéz lesz!

Nálam ez a mai nap tutija(és nem a valencia vagy a celtic):
1   Basel   Basel v Maccabi Tel Aviv
(Játékidő eredménye)   19/08/2015   Egyik sem   1.53

Vezet a Maccabi...ilyet...

Mostanában tesztelgetek egy az overhez közel álló fogadási formát, a mindkét csapat gólt szerez-t.
Erre ma jó lehet a Celtic-Malmö, a Hull-Fulham
a Wolverhampton-QPR és a Rapid-Shaktar is.

Egy albán-horvát meccsen alap:
felett 5.5   Skenderbeu Korce v Dinamo Zagreb
(Büntetőlapok száma)
   19/08/2015   Egyik sem   1.90

35' Dinamo sárga, majd utána Skenderbeu góól!
Na lesz itt még durvulás!
43' még1 dinamo sárga
48' skenderbeu is elkezdte a sárga lap gyűjtést!

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 19, 2015, 20:53:49
Egy albán-horvát meccsen alap:
felett 5.5   Skenderbeu Korce v Dinamo Zagreb
(Büntetőlapok száma)
   19/08/2015   Egyik sem   1.90
Az albán-horvát párharc korántsem olyan kemény, mint amilyen az albán-szerb párharc.
Természetesen ettől függetlenül még simán nyertes lehet a büntetőlapos tipp. Kívánom, hogy így történjen.
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 19, 2015, 21:39:13
Az albán-horvát párharc korántsem olyan kemény, mint amilyen az albán-szerb párharc.
Természetesen ettől függetlenül még simán nyertes lehet a büntetőlapos tipp. Kívánom, hogy így történjen.
:beerchug:
Jogos, a szerbekkel jobban utálják egymást, kicsit általánosítottam.

Basel gól!
92.percben lezártam. Az ördög nem alszik. Így 4-5%-al kevesebb a kifizetés, de az már az enyém. annyiért nem kockáztatunk!
Huuuuh! Maccabi gól a 96.percben!!! Erre nagyon ráéreztem hogy le kell zárni!!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 19, 2015, 22:29:42
Basel gól!
92.percben lezártam. Az ördög nem alszik. Így 4-5%-al kevesebb a kifizetés, de az már az enyém. annyiért nem kockáztatunk!
Huuuuh! Maccabi gól a 96.percben!!! Erre nagyon ráéreztem hogy le kell zárni!!  ;)


Az jó döntés volt Mester, én meg most itt szitkozódom... Azt hittem már kibírják azt a pár percet, pech.

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 19, 2015, 22:29:42
Basel gól!
92.percben lezártam. Az ördög nem alszik. Így 4-5%-al kevesebb a kifizetés, de az már az enyém. annyiért nem kockáztatunk!
Huuuuh! Maccabi gól a 96.percben!!! Erre nagyon ráéreztem hogy le kell zárni!!  ;)


Én megyek lehúzom magam a budin...

Jobban örültem volna ha úgy nyerek hogy mindenki örülhet..(komolyan!)
Nem tudok igazán örömködni így! Tudom hogy sokan toltátok, és sokan buktatok ma a Baselen!

Nézzük mit várhatunk a mai EL-selejtezőkön.(nem lesz teljes, csak azokról írok ami érdekes lehet):
18:00   Astra Giurgiu - AZ Alkmaar  3-2  :ok:
Az Astra bucsúztatta legutóbb a West Ham-ot, ami nálam nem kis fegyvertény, az AZ-t pedig az átigazolási időszak alatt jól szétkapták! Újra meglepit okozhatnak a románok! tipp Astra és over!
18:00   Dinamo Minsk - RB Salzburg  2-0  :ok:
A fehérorosz banda igen masszív, a vendégek pedig igen súlyos sérülési problémákkal küszködnek. Egy cserekapus, egy fontos védő, egy kezdő középpályás, és szinte az összes csatár kidőlt, el sem utaztak Minszkbe..
Mit lehet tenni erre a meccsre? Dinamo győzelmet és overt!

19:00   Molde FK - Standard Liège  2-0
Az overes fogadásaimon keresztül ismerhetitek a norvég Molde-t. Erőviszonyokat tekintve nincs egyértelmű esélyes, de offenzív focit várhatunk mindkét oldalról. Over garantált!

19:00   PAOK Salonica - Brøndby IF  5-0  :ok:
Nem egyszerű meccs, de a görög katlanban nagyobb csapatok is lefőttek már. Ugyan a görög bajnokság még nem idult el, a dán pedig már az 5.fordulóban tart, mégsem raknék egy fillért sem a dánokra. A PAOk jól összerakott kis csapat,horvát edzővel. Otthon fanatikusak, nem fognak megállni 1gól után, ebben is biztosak lehetünk!PAOK és over!

19:00   Zorya Lugansk - Legia Warszawa 0-1
Ezt nem akartam berakni mert az ukrán csapat fekete ló! Nagyon simán verték ki a belga Charleroi-t(5-0ás összesítés), felkészülési meccsről ismerhetjük mert játszottak a videotonnal(kikaptak 2-1re a viditől, de ez semmit nem jelent, elvégre edzőmeccs volt). A másik oldalon az a Legia aki soraiban tudhatja Nikolics-ot, aki nem kicsit hiányzik a Vidinek, és még a Reading is ajánlatott tett rá(2millió eurósat). A lengyel bajnokság egyre erősebb, a Legia pedig nem csak szerintem, a legjobb lengyel csapat jelenleg. A tipsterek nem nagyon mernek belenyúlni a meccsbe, én igen! Az ukránok bár ismeretlenek, de szerintem gyengébb erőt képviselnek mint a polákok.
Overre nem merném rakni, de Legia és Nikolics gólt szerez!(remélem játszik!)

20:00   Atromitos FC - Fenerbahçe SK 0-1
A svéd AIK-ot 4-1es összesítéssel bucsúztató görögöket esélytelennek nevezni enyhe túlzás, mégis ezt mondom!
A Fener nálam nagy meglepetésre bucsúzott a BL-től, igaz a Shaktar lökte ki onnan, aki azért szintén nem piskóta banda. A görög defenzív foci kicsi elijeszt, de a Fener idegenbeli meccseit nézve bátrabban írom a tippet: over!

20:00   Steaua Bucuresti - Rosenborg BK 0-3  :ok:
A Steaua-át a Partizan ütötte ki a BL-selejtezőből, a Rosenborg viszont bombaformában otthon, és az EL-ben is.(láthattuk a Loki ellen). A románok már nem akkora név számomra mint régen, nem tudtak meggyőzni arról hogy van bennük potenciál! Rosenborg és OVER!

20:15   MSK Zilina - Athletic Bilbao 3-2
Megmondom az őszíntét, nem érzem ezt a meccset! Nem merném overre rakni, mert a Bilbao idegenben defenzív, és még ha le is alázták a Barcát nemrég, és sokkal erősebb csapat mint a szlovákok csak kétesélybe merném rakni.
Élőben ha azt látjuk hogy offenzív a Bilbao akkor tolni kell az overt!

20:30   Odd BK - Borussia Dortmund 3-4  :ok:
Nem cifrázom, Dortmund és over! Kérdés mennyire motiválja a németeket az EL.

21:00   Lech Poznan - Videoton FC 3-0  :ok:
Egy szétesett, edzőváltás után lévő Vidi utazik lengyelországba, ahol még ha jó formában lennének sem tekinteném őket esélyesnek. Talán még egy nagy zakó is lehet belőle! Lech Poznan és over!

21:00   Southampton - FC Midtjylland 1-1
A szentek ugyan gyengén kezdtek a PL-ben, mégsem tudnám egy lapon említeni a dánokkal. Az angoloknak mindenképpen bizonyítási lehetőség nemzetközi szintéren, mert erre nem nagyon volt még lehetőségük.
Nagyon jó kis csapat ez, otthon simán le fogják hozni! Southampton és over!






Mai lottó(4/3):
1   Lech Poznan   Lech Poznan v Videoton FC
(Játékidő eredménye)   20/08/2015   Egyik sem   1.44   Függőben
2   Astra Giurgiu   Astra Giurgiu v AZ
(Játékidő eredménye)   20/08/2015   Egyik sem   2.00   Függőben
3   Dinamo Minsk   Dinamo Minsk v FC Salzburg
(Játékidő eredménye)   20/08/2015   Egyik sem   3.80   Függőben
4   PAOK Salonika   PAOK Salonika v Brondby
(Játékidő eredménye)   20/08/2015   Egyik sem   1.66   Függőben
Többszörös

egy mindkét csapat gólt szerez szeló:
1   Igen   Dinamo Minsk v FC Salzburg
(Mindkét csapat szerez gólt)   20/08/2015   Egyik sem   1.80   Függőben
2   Igen   Molde v Standard Liege
(Mindkét csapat szerez gólt)   20/08/2015   Egyik sem   1.83   Függőben
3   Igen   Steaua Bucharest v Rosenborg
(Mindkét csapat szerez gólt)   20/08/2015   Egyik sem   1.80   Függőben
4   Igen   Young Boys v FK Qarabag
(Mindkét csapat szerez gólt)   20/08/2015   Egyik sem   2.20   Függőben
Többszörös

Egy a két legerősebb kimenetel tippel:
1   Lech Poznan   Lech Poznan v Videoton FC
(Játékidő eredménye)   20/08/2015   Egyik sem   1.40   Függőben
2   Southampton   Southampton v Midtjylland
(Játékidő eredménye)   20/08/2015   Egyik sem   1.36   Függőben
Többszörös

persze van over szeló is:
1   Felett 2.5   Molde v Standard Liege
(Összesített gólok)   20/08/2015   Egyik sem   1.90   Függőben
2   Felett 2.5   Steaua Bucharest v Rosenborg
(Összesített gólok)   20/08/2015   Egyik sem   2.07   Függőben
3   Felett 2.5   Odd BK v Borussia Dortmund
(Összesített gólok)   20/08/2015   Egyik sem   1.44   Függőben
4   Felett 2.5   Lech Poznan v Videoton FC
(Összesített gólok)   20/08/2015   Egyik sem   2.07   Függőben
5   Felett 2.5   Southampton v Midtjylland
(Összesített gólok)   20/08/2015   Egyik sem   1.72   Függőben
Többszörös

Fő tipp szinglibe:
Lech Poznan   Lech Poznan v Videoton FC
(Játékidő eredménye)   20/08/2015   Egyik sem   1.40
Sorry Vidi, nem tudok nektek drukkolni..