Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 25, 2015, 20:58:10
10'
Basel   Maccabi Tel Aviv v Basel
(Játékidő eredménye)   25/08/2015   Egyik sem   2.10
Ezt megint nem hagyom ki. Most remélem észnél lesznek!
Mire beírom vezetnek!

Ez a Basel őrület, hogy mit összeszenved ezekkel az izraeliekkel. Most azt nem tudom eldönteni, hogy ennyire rossz a svájci bajnokság, hogy ők vezetik mindig toronymagasan, vagy ennyire jó az izraeli? Vagy esetleg két meccsen ekkora mákja lenne a Maccabinak?  :-\

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 25, 2015, 22:15:39
Ez a Basel őrület, hogy mit összeszenved ezekkel az izraeliekkel. Most azt nem tudom eldönteni, hogy ennyire rossz a svájci bajnokság, hogy ők vezetik mindig toronymagasan, vagy ennyire jó az izraeli? Vagy esetleg két meccsen ekkora mákja lenne a Maccabinak?  :-\
Vagy csak ennyire elbízzák magukat.. Jó a csapat, de az izraeliek nagyon hajtósak, kitartóak, nehéz ellenfelek, még esélytelenként is. Én sem tudom mi a francért raktam rájuk is, mikor csak a Malmöt akartam tolni ma..

Mai over:
17:00:00   IFK Värnamo U21   -   Falkenbergs U21 3-2  :ok:
17:00:00   Varbergs BoIS U21   -   Ängelholms U21 3-0  :ok:
17:30:00   Ljungskile U21   -   Jönköpings S. U21 4-2  :ok:
Ez bivalyerős tippnek tűnik, régen láttam ennyire jót számok alapján! Persze ettől még lehet ez lesz az egyetlen under a kiválasztásból(volt már rá példa), de azért a számok általában nem hazudnak!
20:00:00   IBV (W)   -   Fylkir (W) 3-2  :ok:
közepes tipp, de régóta várom hogy végre tudjak izlandi női meccset is beválogatni, most ez a meccs határesetként befért(tabellakülönbség nincs meg, de kis létszámú ligánál ezt elnéztem)

20:45:00   (0)Bayer Leverkusen      Lazio(1) 3-0  :ok:
Nyiltabb meccs lesz mint az első német oldalról, ez pedig a sunyi olaszoknak is feküdni fog, könnyen lehet adok-kapok meccs. Itt nehéz a számokra hagyatkozni, a megérzésre és a körülményekre kell!

20:45:00   (1)Club Brugge      Manchester United(3)  0-4  :ok:
Predhoume csapata szerintem elvereti magát. Úgy mennek ki hogy miért ne próbálnák meg a lehetetlent(és igazuk van, elvégre nekik nincs veszítenivalójuk), Van Gaal-ék pedig rendelkeznek gyors, technikás játékosokkal.
Nem fogják az ördögök nagyon akarni a pokoli tempót, elvégre szerintük már eldölt, de ha a belgák folyton elszaladgálnak, akkor a keletkezett légüres térben lesz helyük játszani.

34'
Felett 2.5   Varbergs BoIS FC - U21 v Angelholms FF - U21
(1. félidő gólok)
   26/08/2015   Egyik sem   2.75
Csak apróval! Egyrészt már volt 2 gól, másrészt kevés az idő!
43' 3-0  ;)

60'
Felett: 5.5   Barnsley v Everton
(Mérkőzés gólok - további piacok)   26/08/2015
   Egyik sem   1.36
MIndkét banda nagyon megy! Egymás érik a gólok. Nagyon belementek az adok-kapokba! Lehet még 2 is lesz!
79' 3-3

EL előzetes:
16:45   (0)Kairat Almaty  Girondins Bordeaux(1) 2-1  :ok:
Egy fillért nem raknék a francia továbbjutásra(nagy kérdés hogy akarják-e. Ha már kimenetel akkor inkább a kazah csapatot tolnám. Gólra nem érzem! Ha ki is akarja ejteni magát a francia csapat, nagyot nem akarnak égni..

20:00   (2)AZ Alkmaar  Astra Giurgiu(3) 2-0  :noway:
Ez még nem lefutott meccs! Az elsőn is látszott hogy mindkét csapat küzd rendesen!
Még mindig tartom hogy továbbjutásra esélyesebb az Astra, de a hollandok küzdeni fognak. Most is potyoghatnak a gólok! Az Astra sem ülhet nagyon rá az eredményre mert 1-0 is elég az AZ-nak. Ha lesz korai holland gól akkor megint kinyilhat a gólcsap!

20:30   (4)Borussia Dortmund   Odd BK(3) 7-2  :great:
A norvégok nem ijedtek meg a németektől, ez már látszott a három gól után, most sincs vesztenivalójuk, a Dortmund meg otthon mostanság nem tud kevés gólt rúgni! Over és Dortmund!

20:30   (0)Standard Liège   Molde FK(2) 3-1 továbbjutó a Molde!
Titkon esélyesnek tartottam a nagy küzdő Molde-t, viszont a belgák sem fogják otthon feladni.Itt akkor lehet hajtos meccs ha lesz belga gól az elején! Megvan az esély az overre! Nem a védekezéséről híres a Molde(zágrábbal is tudtak 3-3mat tolni),támadó oldalról megint igencsak nem kell félteni őket!

20:45   (2)Athletic Bilbao  MSK Zilina(3) 1-0  :noway:
Az egyik meglepetése volt a legutóbbi fordulónak a Bilbao veresége. Otthon a fanatikus szurkolók előtt mindent meg fognak tenni a véres bosszúért! Over és Bilbao!

20:45   (1)FC Midtjylland   Southampton(1) 1-0
Ez csak kicsit volt meglepi, de kétségtelenül az volt. Sokan(én sem) nem vettük figyelembe hogy ez a Southampton már nem az aki 7.tudott lenni a PL-ben. Csúnyán szétkapták őket, és bár Koeman nagyon azon volt hogy pótolja az eladott játékosokat, de csak félig-meddig sikerült. Nem lesz most sem rossz csapat, de ez az év, de legalábbis a fele még mindig az összeszokásról, és a taktika az új játékosok képességeihez, erősségeihez igazításról fog szólni.
(vagy a játékosok taktikához igazításához, de ez a nehezebb, és hosszabb út, kevesen választják)
21:00   (1)Legia Warszawa  Zorya Lugansk(0) 3-2  :ok:
Nikolicsot folyamatosan Poznaninak írtam legutóbb, de nem javítottatok ki! Nikolics természetesen a Legia légiósa.
Nem is akármilyen! El sem akarják adni, pedig lenne rá kérő bőven.
Valamiért az ukránokat tartották esélyesebbnek. Nálam csak fekete lovak voltak. Így hogy "otthon" sem tudtak nyerni nekik lefőtt a kávé. Nikolicsék otthon lehozzák simán. Nem lesz nagy verés, overre nem merném tolni, esetleg akkor ha belenézve a meccsbe a Lugansk nagyon offenzívan nyit.


Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 27, 2015, 10:33:41
20:45   (2)Athletic Bilbao  MSK Zilina(3)
Az egyik meglepetése volt a legutóbbi fordulónak a Bilbao veresége. Otthon a fanatikus szurkolók előtt mindent meg fognak tenni a véres bosszúért! Over és Bilbao!

Annyira tartalékos volt a Bilbao egy hete, hogy abból a csapatból a hétvégi Barca elleni meccsre már csak 3-an maradtak. Ezt csak a véres bosszú miatt írom, egyébként én is overre mennék, ha mennék :)

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 27, 2015, 10:41:40
Annyira tartalékos volt a Bilbao egy hete, hogy abból a csapatból a hétvégi Barca elleni meccsre már csak 3-an maradtak. Ezt csak a véres bosszú miatt írom, egyébként én is overre mennék, ha mennék :)
Igen, ment a tartalékolás, de meg is lett a böjtje, lebecsülték a szlovákokat. Otthon nem hiszem hogy félvállról veszik majd a dolgokat.  :)

over még:
15:00:00   Hibernian Youth   -   Celtic FC Youth  0-5  :ok:

20:00:00   Al Raed Club   -   Ittihad Jeddah

26'
1   Felett 0.5   Hibernian - U20 v Celtic - U20
(1. félidő gólok)
   27/08/2015   Egyik sem   1.83
Nagyon jók a mutatók félidőre(hazai csapat hazai, vendégek vendég meccseit nézve).
Az kicsit erősíti a tippet hogy a Celtic ucsó 2 meccsén nem volt gól félidőig(pláne hogy azok hazai meccsek voltak)
28' 0-1

21'
(0-1) Felett 2.0   Borussia Dortmund v Odd BK
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line) - további piacok)   27/08/2015   Egyik sem   1.675
Nagyon úgy tűnik hogy a norvégok megint megnyitattják a gólcsapot a Dortmunddal.
Az más dolog hogy a bukik már számítanak rá, és nagyon alulárazottak az oddsok.
Érték a már nincs is a fi. 1,5 overben és a dormund győzelemben sem..(még így is csak 1,16)
1-1 woow mekkora gól!
27' 2-1


Szia Lau, valahonnan le lehet tölteni ezt a programot?  Vagy tabu? :)

#5907 augusztus 28, 2015, 16:16:01, robmiller
Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 28, 2015, 12:46:28
Itt az új vidi:
! No longer available

Na munka után, kajálás mellé tökéletes program! Köszi Lau, hogy továbbra is készíted ezeket a videókat! Nagyon hasznosak, még sokadszorra is (bár most ez tényleg nem a klasszikus metodikáról szólt)! A program engem is érdekelne benedekhez hasonlóan, bár gondolom, hogy nem a nagyközönségnek készült!  :)

5'
Felett 0.5 Austria Klagenfurt v SV Kapfenberg
(1. félidő gólok)
28/08/2015 Egyik sem 1.40
15' 0-1

Szia Laudrup,

Először is le szeretném szögezni, hogy nagyon nagy tisztelet a munkásságodért, a sportfogadásban elért eredményeidért és tapasztalataidért amit " megosztasz ", szimplán az nem fér a fejembe, hogy a legutóbbi videóidban ( wampp szerveres és a mostani vb6-os ) programok ha annyira nem publikusak, akkor miért beszélsz róla s mutatod be a müködését ha más úgy sem fogja használni ?

Jók a videóid lehet belőle tanulni, csak ez az irányvonal ami elmozdult abba az irányban hogy nekem mim van s szupertitosak soha nem kapja meg senki de azért bemutatom, már nem tetszik...

További jó fogadást és tartsd meg jó szokásod hogy megosztod a tippjeid illetve stratégiáid.