Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



#5971 szeptember 14, 2015, 22:25:14, laudrup
Ma fél7kor forduló lesz a holland ifi bajnokságban!
Az érdekesség az hogy az eddigi 2 fordulóban meglepően kevés gól született.(van két csapat aki pl. még gólt sem rugott), még így is 2,93mas meccsenkénti gólátlagot produkáltak!
Azért várható hogy felpörögnek végre a 3.fordulóban, és elkezdenek komolyabban potyogni a gólok!
(tavaly 3,74-es gólátlaggal zártak)
Én ezt a három meccset ajánlom kiemelten:
18:30:00   Jong Achilles   -   Jong Brabrant Utd 2-1  :ok:
18:30:00   Jong AZ Alkmaar   -   Jong Almere City 6-2  :ok:
18:30:00   Jong Groningen   -   Jong Utrecht 2-3  :ok:

#5972 szeptember 14, 2015, 22:24:32, laudrup
Egyéb over tippjeim mára:
19:00:00   Esbjerg fB   -   Odense BK 4-2  :ok:
19:00:00   SK Brann   -   Fredrikstad FK 5-1  :ok:
20:15:00   Grorud 2   -   Trosvik IF 3-2  :ok:


#5973 szeptember 14, 2015, 18:57:17, laudrup
12'
Felett 0.5   FC Groningen - U23 v FC Utrecht - U23
(1. félidő gólok)
   14/09/2015   Egyik sem   1.40
Ezen és az AZ meccsen akartam fi.overt, de a másik meccsen hamarabb volt gól minthogy a bukik beadták volna a 0,5-es határt(1,5 overre is jó volt a statok alapján, de nem kockáztattam)
26' 0-1

A most indult Esbjerg fB   -   Odense BK meccsen is fi. over a megérzésem, amit a számok is alátámasztanak.
Az Odense eleve első félidős csapatként ragadt meg az agyamban.(korábban fi. overek miatt követtem a dán bajnokságot, de időközben lecsökkent a gólátlag).
Ami még erősíti a tippet: mindkét csapat utolsó meccsén góltalan volt az első fi., korábban viszont zsinórban hozták az első fi. overeket.
2' 1-0   ;D
Még sajna nem volt időm megfogadni, pedig 1,33ról indult, de mire "odakapcsoltam" megvolt a gól

Jó volt ez a dán meccs.  :ok: 2-0-náé 392 Ft-ot tettem a félidő 4.5 overre  :laugh:
4-0-nál 1000-et kivettem, volt még pár perc, mondom hátha beesik még egy. Beesett, így 392-Ft-ra jött közel 4000 Ft   :great:


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 14, 2015, 19:51:42
Jó volt ez a dán meccs.  :ok: 2-0-náé 392 Ft-ot tettem a félidő 4.5 overre  :laugh:
4-0-nál 1000-et kivettem, volt még pár perc, mondom hátha beesik még egy. Beesett, így 392-Ft-ra jött közel 4000 Ft   :great:

Veszélyesen tolod (no offense :) )!  :D

#5977 szeptember 15, 2015, 22:46:25, laudrup
Mai over:
15:00:00   Ross C. Youth   -   Celtic FC Youth 1-2  :ok:

16:00:00   Mjällby U21   -   Hammarby IF U21 1-1
18:30:00   Austria Salzburg   -   Kapfenberg 0-2  :noway:
20:45:00   Birmingham City   -   Nottingham F. 0-1  :noway:

+1
20:45 Woking-Forest Green 2-1  :ok:

#5978 szeptember 15, 2015, 22:45:03, laudrup
BL nyitókör
elsősorban gólok szempontjából:
20:45   Paris St. Germain - Malmö FF 2-0  :noway:
Egyik csapatot sem kell félteni ha gólszerzésről van szó. Szerintem over és mindkét csapat gólt szerez!
A svédeknek nincs mire, vagy kire tartogatni! Konkrétan a csoport minden tagjával szemben esélytelenek papíron.
Annyit tehetnek hogy mindent 1 lapra feltéve megpiszkálnak pár nagyot. Küzdeni akarásban sosem volt hiány!
20:45   Real Madrid   -   Shakhtar Donetsk 4-0  :ok:
Ez a shaktar most(sem) fog meglepit okozni. A Real kivégzi őket. Over adott!

20:45   PSV Eindhoven - Manchester United 2-1
Van Gaal és a holland foci ugye jó ismerősök! Depay-t éppen a PSV-től igazolták, nem véletlenül.
Otthon még mindig erős a Philips csapat, de nemzetközi szinten... az más játszótér!
Nálam ez is over.
Láttuk a belgák ellen is hogy ez az MU tud eredményes lenni ha van terük a támadó szekciónak.
Itt is meglesz a minőségbeli különbség, ráadásul Van Gaal még azelőtt tudni fogja mit tervez a PSV mielőtt azok kigondolnák!
20:45   VfL Wolfsburg   -   CSKA Moscow 1-0
Az oroszok mindig fekete lovak, de azon kivül hogy törnek egy kis borsót 1-1 meccsen a nagyok orra alá, nem sokra viszik. A Wolfsburg gyanúsan ide tartalékolt, mert az ingolstadt elleni 0-0 azután hogy 3-0ra verték a Schalkét nem túl valós eredmény. Nem kérdés hogy a BL-ben lévő lovéra hajtanak ők is, és az MU mellett ők esélyesek a továbbjutásra. Az oroszok ellen otthon egy kötelező győzelem amit be kell gyüjteni. Nem fognak óvatoskodni.
Kisebb meglepi hogy túlmentek a Sportingon és itt vannak, nem szabad teljesen leírni őket, de a wolsburg elől nagyon hatékony! A moszkva védelme nem hiszem hogy ne szakadna át párszor. Évek óta az a jelmondatom ha wolsburg meccset látok: ha wolsburg, akkor over!
20:45   Manchester City - Juventus FC 1-2  :noway:
Ha papíron nézzük akkor a city bombaformában, a juve meg a béka segge alatt. Az 1,76 ajándék a city-re.
Tudom olasz csapatot leírni nem szabad, de ez a juve nem az a juve. Vidal, Tevez és Pirlo nélkül jönnek Angliába.
Három forduló óta nyeretlenek a Serie A-ban. Nem temetném őket, de muszáj! Nyugodj békében öreg hölgy!

20:45   Sevilla FC - Mönchengladbach 3-0  :noway:
Ez nagy talány! A Sevilla jó kis csapat, a gladbach is, de bűn rossz formában vannak..
Az más kérdés hogy tudok olyan német csapatot aki a kiesési zónáig jutott a bajnokságban a rossz formája miatt, miközben a BL-ben mindenkit végigvert..igen a Dortmundra gondoltam!
Nem fogadnék rá hogy ki nyeri a meccset, de arra igen hogy egyik háló sem marad zördülés nélkül! Over lesz, mindkét csapat gólt szerez! Na jó legyen: ha kimenetelre kellene fogadnom, én a németekre tennék!



#5979 szeptember 15, 2015, 20:01:05, laudrup
19'
Felett: 1.5   SV Austria Salzburg v SV Kapfenberg
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   15/09/2015   Egyik sem   1.28
mindkét csapat a legjobb adok-kapok típus! 14:15 és 16:15 a gólarányuk 8 meccs után. No comment.
Nem látok kockázatot két gólban!
50' 0-1
73' 0-2

Mai BL lottó 53mas szorzóval:
1   Man City   Man City v Juventus
(Játékidő eredménye)   15/09/2015   Egyik sem   1.80   Függőben
2   Wolfsburg   Wolfsburg v CSKA Moszkva
(Játékidő eredménye)   15/09/2015   Egyik sem   1.90   Függőben
3   Borussia M'gladbach   Sevilla v Borussia M'gladbach
(Játékidő eredménye)   15/09/2015   Egyik sem   6.50   Függőben
4   Igen   PSG v Malmo FF
(Mindkét csapat szerez gólt)
   15/09/2015   Egyik sem   2.37   Függőben
Többszörös

#5981 szeptember 15, 2015, 21:59:10, laudrup
50'
Felett: 0.5   Birmingham v Nottm Forest
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   15/09/2015   Egyik sem   1.36
BL ide, BL oda, én a kiválasztási rendszeremen átment angol championship meccsre fogadok!
Nem is lenne tipikus angol meccs, ha az első félidőben eldőlt volna..Majd az utolsó percekben kapcsolnak rá, az a tipikus. Lényeg hogy egy gólt összehozzon a Birmingham(vagy a Forest)
53' 0-1 a vagy a forest jött be!  :)

#5982 szeptember 16, 2015, 20:01:30, laudrup
Mai választék elég gyér, overre ezeket találtam:
17:00:00   Syrianska FC U21   -   Degerfors U21 3-5  :great:

20:45:00   QPR   -   Blackburn Rovers

#5983 szeptember 16, 2015, 21:17:34, laudrup
BL
A tegnapi nap nagy tanulsága hogy kimenetelre tegyen a halál!(nem követtem csak egy aprópénzes kombi erejéig a City tömegtippet, de én is hittem hogy sima lesz..)
A BL-ben kevés az erős tipp(jó most az ilyen real-shaktar kategóriájut hagyjuk, arra a bukik is 1,20-at adnak.
Azért az elég gyanús volt hogy 1,70ről 1,90re kúszott a city oddsa, annak ellenére hogy boldog-boldogtalan tolta..
Nem akarok belemenni az összeesküvés elméletet suroló teóriámba, miszerint ezt a futbalcirkuszt a milliárdos stadionokkal, sztárfocistákkal csak úgy lehet fenntartani ha a fogadóirodákkal karöltve még egy BL meccs sem "tiszta".. Minden topcsapat mezén diszeleg egy top fogadóiroda hírdetése is. A többit gondoljátok möggé!
Aki benne van nem beszél, mert akkora pénzek forognak hogy egyrészt hülye lenne, másrészt tudja hogy az élete nem ér annyit amennyit bukhat 1-2 mogul.. Mondom nem megyek bele, de nem véletlen hogy a kimeneteles fogadásoktól a gólok felé fordultam: gólok nélkül nincs bunda!  ;)
Nézzük a mai kinálatot:
20:45   AS Roma - FC Barcelona
A city produkció után már erre se merem mondani hogy sima vendég. Még úgy sem hogy röhögőgörcs kapott el amikor a Gyirmót bari meccsen megverte ezt a Romát.(egyrészt bari,másrészt tudjuk milyen lusták az olaszok ha nem muszáj hajtani..), idegenben talán kicsit halványabb a barca(de ez elég közhely, melyik csapat nem az..)
viszont ami nem utolsó nekünk: ha nyernek is, általában vendégként kapnak is gólt.
(ucsó 5 idegenbeli BL meccsükön 4x kaptak legalább 1 gólt-amikor nem kaptak akkor a ciprusi APOELhez látogattak..). Már tudjátok milyen tipp következik ebből: mindkét csapat gólt szerez! Ha ez megvan, bánom én hogy ki nyer!

20:45   Bayer Leverkusen - BATE Borisov
Ez a 'kusen most nem az igazi.. nem érzem ezt a meccset, lehet óriási over lesz, de én kihagyom!
Ami tény: a gyógyszergyáriak otthon betonstabilak, a BATE meg vérszegény..
20:45   Dinamo Zagreb - Arsenal
Lehet hogy korai még leírni a luxemburgi,norvég és albán csapaton keresztül idejutó horvátokat, de nem látom bennük a potenciált!(mondjuk az elég gáz hogy otthon 1-1et toltak a luxemburgiakkal.. a molde ellen pedig idegenben lőtt több gól döntött) Csak egy horvát csapatról van szó! Az arsenal otthon underbajnok..
idegenben viszont nagyon sok overt produkál. Lejöhet az over, de óvatos duhaj módjára toljuk!
20:45   Olympiakos Pireus - Bayern München
Na ez harcos kis meccs lesz! Itt viszont ami a csövön kifér! Ez olyan over mint az olümposz csúcsa!
El sem bírom képzelni hogy ne jöjjön le 3 gól!
20:45   Chelsea FC - Maccabi Tel Aviv
Formán kivüli murinho gárda egy vesztenivaló nélküli csapat ellen, ahol egy bombaformában lévő csatár ontja a gólokat! (Zahari) Én megint bepróbálom hogy gólt szerez! Lesz vagy 8,00-as oddsa, pedig a Basel ellen is ő szerezte a gólokat. A képlet megint az hogy a Chelsea-nek támadó focit kellene játszani, amit lassan murinho kiölt belőlük.
Lesznek megint védelmi hibák! Over és mindkét csapat gólt szerez, Zahavi gólt szerez a tippjeim!

A többi meccset nem érzem!





#5984 szeptember 16, 2015, 22:40:18, laudrup
Ez pedig a mai BL lottóm:
1   Zenit St Petersburg   Valencia v Zenit St Petersburg 2-3  :ok:
(Játékidő eredménye)   16/09/2015   Egyik sem   4.75   Függőben

2   Barcelona   Roma v Barcelona 1-1  :noway:
(Játékidő eredménye)   16/09/2015   Egyik sem   1.61   Függőben

3   Bayern München   Olympiakos v Bayern München 0-3  :ok:
(Játékidő eredménye)   16/09/2015   Egyik sem   1.44   Függőben
4   Dinamo Zagreb   Dinamo Zagreb v Arsenal 2-1  :ok:
(Játékidő eredménye)   16/09/2015   Egyik sem   7.00   Függőben

5   Döntetlen   Chelsea v Maccabi Tel Aviv 4-0  :noway:
(Játékidő eredménye)   16/09/2015   Egyik sem   7.00   Függőben
Többszörös  543,00 eredő odds!!  :D