Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában



Szia!
Minden tipped youtubos videó lesz mostantól?

Idézetet írta: akran Dátum december 24, 2015, 12:01:33
Szia!
Minden tipped youtubos videó lesz mostantól?
Nem.
Csak megjátszani nem volt időm mostanában, majd most lesz 5 nap szünetem. Amit élőben tolok azt lehetőség szerint berakom a naplóba.

Idézetet írta: laudrup Dátum november 15, 2015, 11:40:01
A szokásos téli szünetemre vonulok(tam).
Közben csiszolom a kiválasztási rendszert.(meg szeretnék 1000 olyan meccset vizsgálni ahol legalább 5 gól volt, melyek azok az adatok amelyek előrejelezhetik az ilyen meccseket.)
Addig szerencsés fogadásokat mindenkinek!

Sikerült valamit találni ez ügyben?

Idézetet írta: Lancer Dátum december 25, 2015, 01:57:17
Sikerült valamit találni ez ügyben?
Jó hogy felhoztad! Sokat dolgoztam vele, aztán végül elfelejtem közreadni!!

-A BTTS faktor nagyon erős. A csapatok többsége adok-kapok kategória,meccseik többségében kapnak és rúgnak is.
-a tabellakülönbség is szinte mindig megvan a min.3
-gólarány és utolsó 6 hazai és vendég meccs over aránya is magas.
-A liga gólátlaga egyértelműen 2,80 felett landol


Ami abszolút nem játszik, pedig van benne olyan amit figyeltem:
-közös meccsek(szinte alig volt olyan ahol egyértelműen overt szoktak tolni..)
-negatív vagy pozitív over sorozat(ezek sem számítanak egyáltalán!)
-piros lap 50.percig(ez is csak misztikum...)
-az egyik csapat tipikus pofozógép és sok gólt kap mindenkitől opciót is néztem, de ez sem számít....
(jellemző hogy 20 min.5 gólós meccset kellett átnéznem mire egyáltalán volt benne "pofozógépes", vagyis
a gyakran éppen ezért overre várt meccs lesz a legnagyobb under!)

Nem lesz időm elemzős videóra, pedig végre van miből válogatni..
Ezeket találtam overre:
angol premiere
16:00   Liverpool FC - Leicester City 1-0  :noway:
16:00   Manchester City - Sunderland  4-1  :ok:
angol championship
16:00   Derby County - Fulham FC  2-0
angol L1
16:00   Swindon Town - Gillingham  1-3  :ok:
16:00   Colchester Utd - Southend Utd  0-2
angol L2
16:00   Leyton Orient - Portsmouth  3-2  :ok:
16:00   AFC Wimbledon - Bristol Rovers  0-0  :noway:
wales
15:30   Newtown AFC - The New Saints  2-2  :ok:

erre csak meccs előtt volt idő, de már le is jött:
Felett 1.5   Leyton Orient v Portsmouth
(További összesített gólok)   26/12/2015   Egyik sem   1.33   Nyert

egy ilyen is ment,ez már élőben:
Felett 1.5   Liverpool v Leicester
(További összesített gólok)   26/12/2015   Egyik sem   1.50

ÉLő
Felett: 0.5   Newcastle v Everton
(Mérkőzés gólok)   26/12/2015   Egyik sem   1.53

93' 0-1
Várható volt hogy az Everton lesz a nyerő, de neccesen kicentizték!


64'
Felett: 0.5   Zulte-Waregem v KV Oostende
(Mérkőzés gólok)   27/12/2015   Egyik sem   1.50
Az esély 90% a gólra.
65' 1-0 ez durván gyorsan lejött! :)

Egy privát üzenetváltást idézek név nélkül, remélem nem bánja az irója, szerintem tanulságos lehet:
"üdv,
a come back -ed óta adott tippek nem mutatnak túl jó beválási arány   D
ezek a meccsek már sztem nem nevezhetők szabályerősítő kivételeknek, mert annyian vannak
ennek van vmilyen "konkrét" oka, vagy csak ez 1 ilyen széria és most lenne érdemes igazán lekövetni a tippjeid ?...
egyébként nagyon köszi a munkásságod, sokaknak segítettél, önzetlenül
ha lány lennék, elkérném a számod is"
"Szia!
Valóban rossz sorozattal tértem vissza, de nem változtattam a kiválasztási rendszerem.
De a nagy számok törvénye alapján sajna előfordulhat hogy a 100ból 30 vesztes tipp egy része szinte egyszerre jelentkezik.. A kiválasztási rendszer kb. 70%-ot tud, erről már közel ezer mecces fogadási ciklus statisztikái meggyőztek, alapjaiban sosem változtatnék rajta.
Télen nem véletlenül szoktam szünetre vonulni, nem az over időszak ez!"

"Abban a formában , ahogy Te csinálod valóban hobbi, játék.
Azért ez szerencsejáték és a legnagyobb buktató az emberi tényező, a személyiségekben, jellemben rejlő gyengeségek.
Persze ha valaki szigorúan követi a kiválasztási rendszered alapszabályait nem lehet különösebb gondja, de erre nézve nincsen semmilyen garancia, sőt inkább az a valószínű, hogy előbb vagy utóbb el fognak térni, csábulni. pl az élőzés veszélyei.
Persze segíteni akarsz a fogadóknak, de ha valaki erre a területre téved , egyáltalán nem biztos talajon jár és ki tudja mi lesz a vége szerencsejátékos karrierjének.
Szóval , végül is 1 etikai problémára akartam felhívni a figyelmed, mert látva a nézettségi mutatóid, bizony van felelősséged e tekintetben is.
Egyértelmű, hogy én ezt nem vállalnám fel, mégegyszer mondom ismerve az emberi természet gyengeségeit.
Elég , ha vki belefut 1 hosszabb bukó szériába, ki tudja, hogy fogja kezelni.
Ez a terület, a szerencsejáték azt gondolom nem Istentől indíttatott hobbi.
Ha viszont nem Istentől, akkor pont az ellenséges "hatalomtól", már ha hiszel ebben.
Ennek ellenére én is kiprtóbáltam, csak a pénzkereset lehetősége miatt.
És viszonylag simán eltértem jobbra is meg balra is, amit kizártnak gondoltam előzetesen...és Te is óva intattél ettől.
Nem buktam sokat, ezt vissza is lehetne nyerni simán, de átgondolva a történteket, már nem bízom magamban annyira, sajnos a tapasztalat azt mutatja, hogy nagyon hajlamosak vagyunk ugyanazokat a hibákat elkövetni újból és újból, minden ésszerűtlenségük ellenére is.

Remélem átgondolod EBBŐL a szempontból is még1szer az egészet és jó döntést hozol majd .
Csak azért írtam neked erről, mert a jó szándékodat 1 percig se kérdőjelezem meg, kifejezetten szimpatikus a hozzáállásod , segíteni akarásod.
Csak lehet más területen kellene inkább kamatoztatnod , emberek befolyásolni képes tálentumaid.
Már ha ennyit megengedsz nekem, így ismeretlenül."
"Köszönöm a jótanácsod, már a naplóval kapcsolatban is kaptam hasonló üzeneteket amivel óva intettek hogy csak a lakóhelyemre utaló megjegyzéseket is tegyek, mert egy a veszteségeket rosszul kezelő maffia eredetű emberke esetleg majd megkeres, és nem azért hogy megköszönje..
Szoktam is említeni hogy tippadóként veszélyes a talaj, ahogy írtad is, én kihozom magam nullára minimum, de aki csak néha követi a rendszerem, tippjeim, az könnyen lehet hogy csak a bukó tippeket játsza meg.
Egy klasszikust idézve "ilyen ez a popszakma".
Egyébként kereskedelemben dolgozom, ott tudom kamatoztatni meggyőző képességem.
Ha nincs ellenedre, akkor név nélkül idézném az üzeneted, mert talán lennének páran akik könnyebben megértenék a pszichológiai oldalát, és ha csak ők másképpen kezelik a rossz tippeket, már nyertem, nyertünk!
Szoktam mondani hogy nem tippeket adok, csak leválogatom a meccseket over szempontjából.
Hogy ki mikor mit játszik meg belőle, az mindenkinek a saját döntése.
Az élőzés, az idővel és az oddsokkal való játékról szól!
Lehet hogy overre válogatom, mégis csak 1 gólra teszem meg a 70.percben, és egy gólos meccsként is nekem nyertes tipp lesz, amíg aki meccs előtt három gólra rakja bukik vele."

"Erre nem is gondoltam, de valóban lehetnek ostoba "hatalmas " emberkék, akik rajtad próbálnák leveztni haragjukat. Hiszen hibást mindig kell taállniuk.
Ha Izaurának gyűjtöttek a felszabadítására, meg Eszmeraldának a szemműtétjére....ill ha megnézzük az emberiség történelmét. Kész elmebaj !
Ugyanazok a hibák sorozatban elkövetve. Nem ám, hogy tanulás a korábbiakból.

Azt értem, hogy neked hobbi, és nagyon régen csinálod.
Az viszont, hogy népszerűsíted ezt a műfajt, nem kis nyilvánosság előtt, az már meg kell, hogy mozgassa a lelkiismeretedet . Azért mondom még1szer, hogy gondold át a leendő "áldozatok" szempontjából is a közszereplésed , mert biztosan lesznek még többen is. Maga a műfaj nem OK, pont az emberi tényező gyengesége, szarsága miatt.
Nem csak az a baj a szerencsejátékkal, hogy pénzt buknak nagyon sokan, pl azért, mert idegesen, fáradtan játszanak, ahogy mondtad is. Egyébként pont azért fognak játszani ilyenkor is, mert idegesek és fáradtak és nem tudnak logikusan gondolkodni.
Itt is komoly függőségek tudnak kialakuli, szépen le lehet csúszni a való életről, fokozatosan.
Az hogy sok hasznos tanácsot adsz, ez is csak arra "jó", hogy még többen vágjanak bele , a biztosnak tűnő haszon reményében.
Na most én is fáradtan írtam, azért remélem átment az üzenetem, most már duplán. sorry
A csomagolásra most nem tudtam ügyelni, de ez különben is a Te szakmádba vág, bár biztosan nem bolti eladó vagy.
Ha igazam van és a végső, erkölcsi-etikai, lélektani összefüggéseiben tekintünk a sportfogadásra, a legnagyobb ÁLDÁS, ha minél előbb bukjuk tétjeinket és a lehető legtöbb embert sikerül eltántorítani .
Ha biokémiai szempontból nézzük a fogadás szervezetre gyakorolt hatását, 1 mesterséges örömszerző (adrenalin pl) hobbit fogunk találni, ami nem építi a testet, jellemet, idegeket.
Ha viszont nem építi, akkor rombolja, legfeljebb nem látványosan pl a TE esetedben  DD  ,viszont törvényszerűen ez fog történni.
És ez mind úgy, hogy TE csak segíteni akartál...hiába rágod az emberek szájába mit tegyenek, ill ne tegyenek. El fogják követni a leglehetelenebb hibákat is.
A kereskedelmet legalább lehet fair módon folytatni, bár erre sincs túl sok példa.
Egyébként magadban se lehetsz tuti biztos, hogy mire fog még esetleg sarkallni, 1 adott rossz pillanatodban , életszakaszodban fortuna istenasszony.
Arról még nem is beszéltem, hogy a sportfogadás mennyire erkölcstelen, mocskos üzlet , azoknak akik irányítják, hasznot húznak belőle, EMBEREKBŐL. Manipulálva sokmindent és sok mindenkit.
Az irodák is kampányolnak a "FELELŐSSÉGTELJES szerencsejátékkal", miközben pontosan tudják , hogy ez gyakorlatilag a lehetetlen kategória nagyon sokaknak, ha nem egyenesen mindenki számára."

"Lehet felületes vagyok, de ilyen mélységeibe még sosem gondoltam bele.
Azt hogy esetleg vki miattam kezd el sportfogadni, kicsi az esély, az hogy ha mégis erre az útra téved, legalább próbálja meg úgy csinálni ahogy kellene. Mert nem sokan, statisztikák szerint összesen a sportfogadással foglalkozók 5%-a képes hosszú távon nyereséges lenni, akár meg is élni belőle.
Én sem ebből élek, és nem is biztatok senkit erre. Sőt ha korábbi videóimat is nézted, többször említem hogy ezt hobbinak kell felfogni, maximum keresetkiegészítésnek, ebből megélni nem lehet.
sokan keresnek meg itt vagy a youtube-on privát üzenetben, olyan kérdéssel is hogy ebből akar megélni, sikerülthet?
Mindig NEMmel válaszolok.
Igazad van mindenben, és mégsem.
A döntéseket mindenki maga hozza meg. Azt is hogy fogad, azt is hogy abbahagyja.
Okoztál bizonytalanságot, bevallom, de változatlanul jóindulatból csinálom ezeket a videókat, csak remélem hogy nincs olyan romboló hatása a hobbi fogadásnak mint ahogy leírod, és remélem nem okozok kárt másoknak a tevékenységemmel.
Nem szép hobbi ez, de én változatlanul szeretem.
Statisztika mániás emberként belebújni a számokba, és az összefüggéseket keresni, és ez alapján fogadni, nekem olyan mint másnak festegetni a modellautó alkatrészeit."

W.T.F.
Szerintem meg igenis jó dolog az ha valaki megosztja a tippjeit másokkal, ráadásul ingyen. Persze mindenki maga dönti el, hogy megjátsza, vagy még leszűri ezeket a tippeket. Amúgy meg mindegy, hogy az ember mennyi pénzel játszik, és talán még a veszteség is mindegy, amíg nem a konyhapézt teszi fel a "tutira" A fogadás meg nem istentől és nem is az ördögtől való, hanem az ember természetéből fakad. És mindenki maga dönt. Szóval told tovább a tippeket Lau!

Idézetet írta: akran Dátum december 31, 2015, 10:42:27
W.T.F.
Szerintem meg igenis jó dolog az ha valaki megosztja a tippjeit másokkal, ráadásul ingyen. Persze mindenki maga dönti el, hogy megjátsza, vagy még leszűri ezeket a tippeket. Amúgy meg mindegy, hogy az ember mennyi pénzel játszik, és talán még a veszteség is mindegy, amíg nem a konyhapézt teszi fel a "tutira" A fogadás meg nem istentől és nem is az ördögtől való, hanem az ember természetéből fakad. És mindenki maga dönt. Szóval told tovább a tippeket Lau!

Ez így van Lau! Elvileg felnőtt, felelősségteljes emberekről beszélünk. Nehogy már te vedd a nyakadba mások hülyeségeit. Ráadásul Te nem azt mondod a naplódban, hogy "gyerekek ezt toljátok ez a tuti". Nem. Te vezeted azokat a tippeket, amiket saját magadnak megjátszol. Az, hogy más ezt követi vagy sem, egyéni döntése. Ha bukik rajta, így járt. 1800-szor elmondtad, leírtad, hogy pont ezekért csökkentsük a veszteségeket amennyire lehet, s a bank 5%-ával nyomassuk max. Aki ezt nem érti, meg is érdemli. Nem tudom sajnálni.
Még egyszer mondom, nehogy te akard nyakadba venni a világ problémáit! Ha nem a tippjeiden nyer vagy éppen bukik, akkor máshol fog nézelődni és onnan teszi meg a tétjeit...egyébként látszik, hogy a levél írója kezdő fogadó lehetett egykor, mert süt belőle a naivitás sportfogadás terén. S ezt nem bántásból mondom.
Szóval toljad tovább Lau, ha nem másokért, akkor a hobbid miatt! :ok:

Nem tervezem ez vagy más miatt abbahagyni, de lelkiismeretes emberként valóban belegondoltam hogy vannak olyan emberek akiknek függőséget okoz a szerencsejáték, és milyen mélységekbe ránthatja őket.
Ebben nem akarok segíteni. Ezért még többször fogom hangsúlyozni az árnyoldalait is a sportfogadásnak.
Aki ezt nem élvezi, az tényleg ne csinálja, ez nem csupán az adrenalinról szól, és sokszor nem is nézem a meccseket amire fogadok! Megnézek addig egy filmet, majd megnézem az eredményt!
Addig nézem a meccset ha élőben fogadok, ameddig meg nem tudom rakni az elképzelésemhez közelítő oddson és határral.
Persze ez nem csak rólam szól, hanem rólatok is akik követtek, játszátok a tippjeim, követitek a stratégiám.
Mindenképpen a veszélytelenebb, szórakoztatóbb utat mutatom. Így érzem, és ebben erősítettek meg.
Egy érdekes tény erősít még ebben:  5 és fél év alatt miközben 5984 hozzászólást jegyeztem csak itt a fórumon, és 100 feletti videót töltöttem fel youtube-ra csak ebben a témában, kaptam 1949 köszönetet, egyetlen haragos hangvételű üzenetet kaptam az egyik tippem miatt, ami persze nem jött. Később bocsánatot kért az illető.