Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum február 06, 2016, 21:31:47
Rakhatok, csak nem számít bele, szerettem volna gyorsan "túl lenni rajta"

Ahogy mostanában jöttek(illetve nem jöttek) a tippek, kicsit möggé kell majd néznem az okoknak.
Mert eddig ez a rendszer müködött.
Lehet szimplán visszatérek az alapokhoz! A sok finomítás inkább rossz irányba vitte mint javított rajta!

Ez nálam is megfigyelhető, hogy mindig jobb és jobbra szeretném a kiválasztást tenni, és a végén nem úgy, és azt kapom tőle amit szeretnék.

11:00   Ingolstadt U19   -   Hoffenheim U19
Eddig meccseiken(hazainál hazait, vendégnél vendéget nézve) 100%-ban volt gól az első és a második félidőben is!
A mindkét csapat gólt szerez most 1,50 élőben, elég jó opció ez is a meccsre!  ;)

Challenge 26.
Igen   FC Ingolstadt - U19 v TSG Hoffenheim - U19
(Mindkét csapat gólt szerez)
   07/02/2016   Egyik sem   1.53
Ezt meg is toltuk, mert a hazaiak 6ből 4x, a vendégek 6ból 6x hozták le. Most is igen valós feltételezés!

A levante-barca meccsre is ránéztem, engem elriaszt Messiék idegenbeli teljesítménye:
23.01.2016   D1   Málaga CF   1-2   FC Barcelona   
20.01.2016   Cup   Athletic Bilbao   1-2   FC Barcelona   
13.01.2016   Cup   RCD Espanyol   0-2   FC Barcelona   
02.01.2016   D1   RCD Espanyol   0-0   FC Barcelona   
09.12.2015   CL   Bayer Leverkusen   1-1   FC Barcelona   
05.12.2015   D1   Valencia CF   1-1   FC Barcelona   
2 overt tudtak lehozni ucsó 6ból. Igaz ez az ucsó 2, de ez nem feltétlen jó jel, ha ezek a kivételek!
Inkább otthon vitézkednek, idegenben is nyernek-vagy igyekeznek nem kikapni-,
de nem csinálnak gólparádét, csak annyit tolnak ki amennyit muszáj.
Kihagyom..
Persze aki nem így gondolja cáfoljon meg!

Challenge 27.
Felett 0.5   FC Ingolstadt - U19 v TSG Hoffenheim - U19
(1. félidő góljai
- további piacok)   07/02/2016   Egyik sem   1.36
Az első gondolatom fi. over volt a meccsre, de akkor még csak 1,22 volt rá.
A megérzésre hallgatni kell! Két fogadás még belefér a türéshatárba egy meccsre.
36' 0-1

a teljes lista mára:
11:00:00   Ingolstadt U19   -   Hoffenheim U19  0-2
12:00:00   RW Erfurt U19   -   Hannover U19  0-1

13:00:00   Werder Bremen U19   -   St. Pauli U19  5-3  :ok:
12:30:00   Rizespor   -   Eskişehirspor  1-1
14:00:00   VfV 06 Hildesheim   -   ETSV Weiche
14:30:00   Bournemouth   -   Arsenal
14:30:00   FC Groningen   -   SC Cambuur
15:00:00   Frosinone Calcio   -   Juventus FC
15:00:00   SSC Napoli   -   Carpi FC
18:00:00   Besiktas JK   -   Gaziantepspor
valamint két megérzés tipp:
20:45:00   AS Roma      Sampdoria
két ilyen overes csapat a számok ellenére le kell hozzon 3 gólt!
21:00:00   Olympique Marseille      Paris St. Germain
a francia bajnokságban a marseille a helyezése ellenére(9.) a 4.legtöbb gólt szerezte. A PSG meg a legtöbbet.
Itt is a párosításra ránézve nekem nagybetűvel az over jelent meg a lelki szemeim előtt mielőtt ránéztem a számokra.
A számok e két meccsre nem jók!

Frissítettem a statisztikáimat.
A januári rosszabb teljesítmény pár százalékot rontott a számokon, de a kiválasztási rendszer 617 kiválasztott meccs után is 70,4%-ban hozza 2,5 overre, és 88%-ban 1,5 overre.
Ez azt jelenti hogy ha 2,5 overt rakok minden meccsre 1,60-as átlagoddssal akkor az 12% nyereséget termelt volna.
Ha ugyanezt teszem 1,5 overre 1,30-as átlagoddson az pedig 15%-ot.
Látható hogy nincs nagy különbség nyereségességben ha az ember 2,5 vagy 1,5 overre megy, de a jobb találati arány, és a több sikerélmény inkább a kevesebb gólt, kevesebb oddson felé húzza.(magamra értve)
Ki melyik úton halad, azt maga érzi, de gólra fogadni hosszú távon még mindig jó!  ;)

Ujra kivancsi vagyok a Juventus mecsedre sok minden ellene szól , pl h a juve idegenben 50% ban lehozta a mecseit kapott gol nélkül , a hazaiak csak 50% ban overesek otthon , es persze szakad az eső. :)

Idézetet írta: sunik29 Dátum február 07, 2016, 12:52:59
Ujra kivancsi vagyok a Juventus mecsedre sok minden ellene szól , pl h a juve idegenben 50% ban lehozta a mecseit kapott gol nélkül , a hazaiak csak 50% ban overesek otthon , es persze szakad az eső. :)
Legutóbb a szakadó eső miatt nem raktam a juve meccsre overt, erre 4gól lett, ez már nem tart vissza!
Ez nem megérzés tipp, ezt alátámasztják a számok: ucsó 6 vendég meccséből a juve-nak 5 volt over, a hazaiak valóban csak 3 overt hoztak a 6 ucsó hazaiból, de most a juve megy hozzájuk. A BTTS részében igazad van, elég gyenge, valószínüleg a juve-nak egyedül kell lehoznia az overt, de ha rajtuk múlik meglesz.
Itt még nálam az is erősíti a tippet hogy az ucsó 1-2 meccsben mindkettőnél volt over. under.
A túl szép meccsek mostanában sorban elmennek,mert a hosszú over soroknak meg kell szakadni, és rendre akkor szakadnak meg amikor fogadtam(tunk) rájuk, itt már ez is megtörtént.
Ettől még lehet jókora under, de most jók a jelek!

Idézetet írta: laudrup Dátum február 07, 2016, 11:18:45
A levante-barca meccsre is ránéztem, engem elriaszt Messiék idegenbeli teljesítménye:
23.01.2016   D1   Málaga CF   1-2   FC Barcelona   
20.01.2016   Cup   Athletic Bilbao   1-2   FC Barcelona   
13.01.2016   Cup   RCD Espanyol   0-2   FC Barcelona   
02.01.2016   D1   RCD Espanyol   0-0   FC Barcelona   
09.12.2015   CL   Bayer Leverkusen   1-1   FC Barcelona   
05.12.2015   D1   Valencia CF   1-1   FC Barcelona   
2 overt tudtak lehozni ucsó 6ból. Igaz ez az ucsó 2, de ez nem feltétlen jó jel, ha ezek a kivételek!
Inkább otthon vitézkednek, idegenben is nyernek-vagy igyekeznek nem kikapni-,
de nem csinálnak gólparádét, csak annyit tolnak ki amennyit muszáj.
Kihagyom..
Persze aki nem így gondolja cáfoljon meg!
Sajnos igazam lett..
FT   Levante UD 0-2 (0-1)   FC Barcelona

Challenge 28.
(0-0) Felett 2.0   Frosinone v Juventus 0-2   így push
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   07/02/2016   Egyik sem   1.550
Lehet elsiettem, mert ahogy nézem nagyobb az esély a gólokra a 2.félidőben.
Így goal line-ban kicsit biztosabbnak érzem a tippet, legfeljebb push lesz!
74' 0-1  itt már csak a csoda segíthet!

Challenge 29.
Napoli - 1. gól 50:00 előtt   Napoli v Carpi
(Hazai csapat következő góljának ideje)
   07/02/2016   Egyik sem   1.61
Nem szabad így szűkíteni mind az időt, mind a csapatot aki lőheti a gólt, de a játék képe alapján annyira egyértelmű hogy ha itt gól lesz a játékidő első részében, akkor azt a világoskékek szerzik!

Ez most már kezd nagyon frusztráló lenni!
Igazából a tény frusztrál, hogy nem tudom mit csinálok rosszul(másképp)!
Egy jól müködő kiválasztási rendszer mond újra, és újra csődöt!
Illetve rendre rosszul használom. Tény hogy ha szűkítem az időt a gólszerző csapatot az nagyban ront az esélyeken, de ez egy-két eset, a többinél pl. a tegnapi belga kettes meccs számok alapján tökéletes volt, aztán egy óriási 0-0 volt.
(ez évben összesen 2db 0-0ás meccset választottam ki, ez volt az egyik).
Keresem az okokat.
Mivel nagyon sokan követtek, és nem akarom hogy ez a negatív sorozat másnak is túl sokba kerüljön, amíg nem jöttem rá mi a gond, addig nem közlök le újabb tippeket!

Idézetet írta: rabona Dátum február 07, 2016, 16:59:50
anyu, kezdődik...
Mást nem kell félteni, mindenki nagy fiú, mindenki saját felelősségre játszik. Szerintem túldramatizálod szokás szerint, semmi nem történt, jött pár under, ez benne van, ettől nem dől össze a világ, ezen én nem csüggednék el a helyedben.
Értékelem(és elfogadom) a szarkazmusod, de nem pár under jött, hanem elég sok! (idén 34)
70% alá ment a kiválasztás sikeressége 2,5 overre. Mikor elkezdtem 80%-al is ment hosszabb távon.
Arról nem is beszélve hogy nem ez az egy jön egy megy minta, hanem zsinórban 10-15 zöld is befutott.

Idézetet írta: rabona Dátum február 07, 2016, 16:59:50
anyu, kezdődik...
Mást nem kell félteni, mindenki nagy fiú, mindenki saját felelősségre játszik. Szerintem túldramatizálod szokás szerint, semmi nem történt, jött pár under, ez benne van, ettől nem dől össze a világ, ezen én nem csüggednék el a helyedben.
Tisztában vagyok hogy mikor jön ez a szakasz. Mert ilyenkor szoktam hülyeségeket csinálni.
Aki szerencsejátékkal foglalkozik annak valamit tudni kell:
Azt hogy mikor kell abbahagyni!
Nem dőlt össze a világ, csak eljött az idő hogy ha folytatnám akkor többet veszthetnék, mint nyerhetnék.
Ellenben ha veszek egy mély levegőt, és kihagyok pár napot, hetet, majd meglátom mennyi kell, akkor tudom úgy folytatni ahogy azt kell.

Idézetet írta: laudrup Dátum február 07, 2016, 19:34:54
Tisztában vagyok hogy mikor jön ez a szakasz. Mert ilyenkor szoktam hülyeségeket csinálni.
Aki szerencsejátékkal foglalkozik annak valamit tudni kell:
Azt hogy mikor kell abbahagyni!
Nem dőlt össze a világ, csak eljött az idő hogy ha folytatnám akkor többet veszthetnék, mint nyerhetnék.
Ellenben ha veszek egy mély levegőt, és kihagyok pár napot, hetet, majd meglátom mennyi kell, akkor tudom úgy folytatni ahogy azt kell.

Én akkor szoktam ilyesmibe kerülni, ha megosztom a figyelmem, pl. figyeltem az overt, undert, kimenetelt, félidő ilyeneket, és ez hosszabb távon összezavart, úgy éreztem, hogy jól választom ki, közben meg megoszlott a figyelmem, és amire igazán kellett volna figyelnem nem tudtam.