Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum február 08, 2016, 20:43:14
41'
Felett: 1.5   Sporting v Rio Ave
(Mérkőzés gólok)
   08/02/2016   Egyik sem   1.72
Ez a mai ucsó!

71 perc 0-0. Ha itt nem lesz gól, én lehúzom a rolót...

Idézetet írta: robmiller Dátum február 08, 2016, 21:35:24
71 perc 0-0. Ha itt nem lesz gól, én lehúzom a rolót...
Van amikor az egyértelmű meccsek sem jönnek le.. nekem is odab..sz lelkileg ha nem jön le..
de ez az év eleje már csak ilyen.

Idézetet írta: laudrup Dátum február 08, 2016, 21:36:51
Van amikor az egyértelmű meccsek sem jönnek le.. nekem is odab..sz lelkileg ha nem jön le..
de ez az év eleje már csak ilyen.

Ebben nálam is van valami, mert amelyik meccsen annyira jön a stat alapján, hogy ez "tuti" az több esetben nem esik.

Mai over listám:
15:00:00   Aberdeen Youth   -   Inverness CT Youth  4-0  :ok:

18:00:00   Dukla Praha      Slovan Liberec 2-0
19:30:00   Mönchengladbach II   -   Schalke II  2-2  :ok:
20:00:00   Achilles '29   -   Sparta Rotterdam  0-3  :ok:
20:00:00   Go Ahead Eagles   -   VVV Venlo 0-3  :ok:

20:00:00   NAC Breda   -   MVV Maastricht  1-1
20:00:00   SC Telstar   -   Jong Ajax  4-2  :ok:
20:30:00   KAA Gent   -   Mouscron-Peruwelz  2-0
20:45:00   Burton Albion   -   Chesterfield 1-0

a Dukla Praha megérzés tipp, nem adják a számok. A Go Ahead meccsen pedig a számok ellenére is rossz előérzetem van. A 'gladbach II-őt nagyon érzem, reméljük 70% felett jönnek!

Új project indul, neve "kedves ismerős", lényege:
az elmúlt évek gólos tapasztalatai alapján overesnek megismert csapatok meccseit nézem meg, a sportfogadói megérzést is bevetve, és ha a számok is alátámasztják akkor egy erős tipp készül a recept alapján!
A recept tehát:
veszünk egy ismert csapatot, hozzáadunk egy kis sportfogadói megérzést, mindezt összefőzzük a jól leszűrt statisztikával szabad tűzön.
Ha kész, megisszuk a levét!
(de nem iszunk előre a medve bőrére)  ;)

Mai "kedves ismerős" tippek:
14:30:00   PEC Zwolle   -   Feyenoord
15:00:00   FC Wohlen   -   Lausanne-Sport
15:30:00   Hamburger SV   -   Mönchengladbach

20:30:00   FC Barcelona   -   Celta de Vigo  6-1  :ok:
az első és az utolsó meccs nálam közepes, amit nagyon érzek a két középső! Tehát ha tovább kellene válogatnom, és csak egy maradhat, akkor az a Gladbach meccs lenne!

Szia.

15:30:00   Hamburger SV   -   Mönchengladbach
20:30:00   FC Barcelona   -   Celta de Vigo

Ebben a két meccsben biztos vagy, úgy értem, hogy a kiválasztási rendszeredben mennyire jól adja. Mert Én  kizártam ezeket a mérkőzéseket.

Idézetet írta: titoo0219 Dátum február 14, 2016, 11:36:20
Szia.

15:30:00   Hamburger SV   -   Mönchengladbach
20:30:00   FC Barcelona   -   Celta de Vigo

Ebben a két meccsben biztos vagy, úgy értem, hogy a kiválasztási rendszeredben mennyire jól adja. Mert Én  kizártam ezeket a mérkőzéseket.
Miért zártad ki? Mi volt az ok?
A hamburg meccsnél ucsó 12 hazai és vendég meccset nézve 9-en volt over(csak bajnokikat nézve)
minden más szürőn is átment, plusz megérzés, plusz Gladbach hozott már jó sok overt nekem, tehát kedves ismerős.
Barca meccsen Vigo oldalról gyengébbek az idegenbeli over statok, de a barca bőven átbillenti egymaga a 6ból 6 hazai overével. Nálam simán átment mindkettő!

Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2016, 11:39:57
Miért zártad ki? Mi volt az ok?
A hamburg meccsnél ucsó 12 hazai és vendég meccset nézve 9-en volt over(csak bajnokikat nézve)
minden más szürőn is átment, plusz megérzés, plusz Gladbach hozott már jó sok overt nekem, tehát kedves ismerős.
Barca meccsen Vigo oldalról gyengébbek az idegenbeli over statok, de a barca bőven átbillenti egymaga a 6ból 6 hazai overével. Nálam simán átment mindkettő!

Nálam azért esik ki ez a meccs mert a Hamburg az 50-50%ban overezik 2,5-re. Gladbach az egyik legjobb overes csapat idegenben 9 meccsből 7-2es aránnyal van meg neki az over. Viszont utoljára ebben a felállásban 2009-ben született 2,5 over a többi unders volt. Hamburg hazai környezetben a 1,5 overt is csak 60-40 %ban tudja kihozni. Inkább ilyen 1-2 gólos meccs ahogy én válogattam a mai meccsek közül :P Gólokra itt nem mernek fogadni inkább kimenetelre tettem ,hogy egyik csapat nyer

Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2016, 11:39:57
Miért zártad ki? Mi volt az ok?
A hamburg meccsnél ucsó 12 hazai és vendég meccset nézve 9-en volt over(csak bajnokikat nézve)
minden más szürőn is átment, plusz megérzés, plusz Gladbach hozott már jó sok overt nekem, tehát kedves ismerős.
Barca meccsen Vigo oldalról gyengébbek az idegenbeli over statok, de a barca bőven átbillenti egymaga a 6ból 6 hazai overével. Nálam simán átment mindkettő!

Nem mentek át a szűrőmön, tehát be sem kellett raknom az excelbe. Nem tudom, majd meglátjuk mi lesz. Jöjjön be annak drukkolok, akkor legalább neked bejön.  :)

Idézetet írta: Stig Dátum február 14, 2016, 12:16:59
Nálam azért esik ki ez a meccs mert a Hamburg az 50-50%ban overezik 2,5-re. Gladbach az egyik legjobb overes csapat idegenben 9 meccsből 7-2es aránnyal van meg neki az over. Viszont utoljára ebben a felállásban 2009-ben született 2,5 over a többi unders volt. Hamburg hazai környezetben a 1,5 overt is csak 60-40 %ban tudja kihozni. Inkább ilyen 1-2 gólos meccs ahogy én válogattam a mai meccsek közül :P Gólokra itt nem mernek fogadni inkább kimenetelre tettem ,hogy egyik csapat nyer
Közös meccseket egy ideje már nem nézem, csak félrevisznek. Pláne ha 1 évnél régebbiek az eredmények.
Annyi idő alatt a fél csapat kicserélődhet, taktikák, edzők jönnek-mennek!

Idézetet írta: laudrup Dátum február 14, 2016, 14:04:24
Közös meccseket egy ideje már nem nézem, csak félrevisznek. Pláne ha 1 évnél régebbiek az eredmények.
Annyi idő alatt a fél csapat kicserélődhet, taktikák, edzők jönnek-mennek!

Ez így igaz de mégis helytállóak....vannak olyan csapatok akik ellen minden évben nem megy az adott csapatnak..nálam ez fajta biztosíték ha jónak látok egy meccset vagy ha necces akkor ez miatt hanyagolom azt.

Idézetet írta: Stig Dátum február 14, 2016, 14:18:24
Ez így igaz de mégis helytállóak....vannak olyan csapatok akik ellen minden évben nem megy az adott csapatnak..nálam ez fajta biztosíték ha jónak látok egy meccset vagy ha necces akkor ez miatt hanyagolom azt.

Ez érdekes megközelítés, viszont Én inkább Laudrup álláspontját tartom vagy mondanám helytállóbbnak.

Idézetet írta: titoo0219 Dátum február 14, 2016, 14:54:57
Ez érdekes megközelítés, viszont Én inkább Laudrup álláspontját tartom vagy mondanám helytállóbbnak.

Ma ezeket tettem egy szelóra:

Arsenal-.Leicester 2,5 gól fölé....Lyon-Caen 2,5 gól fölé ( e kettő ha csak statot nézek inkább underes mint overes és igaz,hogy szerencsével de jött...béna Arsenal játékosok sajna csak az utsó másodpercekben döntötték el) másik kettő mellé Zwolle-Feyenoord és Excelsior-Den Haag 2,5 over...két leggyengébb tipp jött a másik kettő meg még izgulos....végén még az viszi el majd ami nagyon sima kellett volna h legyen mert minden alátámasztja az overt... :( XD

Én Lautól tanultam a gólvadászatot csak más tényezőket is beletettem :)

Ragaszkodom az általam legerősebbnek tartott tipphez:
19'  0-1nél
Felett: 2.5   Hamburg v Borussia M'gladbach
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   14/02/2016   Egyik sem   1.33
Nemrég még 1,80ért tudtam volna ugyanezt, de az már a múlt..
kicsit mérges vagyok hogy kivártam, mert éreztem a meccsben a korai gólt..
40' 2-1