Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Schleck Dátum február 17, 2016, 20:03:45
igen, szerintem is erre felé kellene tendálni. A gólok száma nagyon félrevezető lehet, egy csapat simán kiesik szűrődből, úgyis, ha mondjuk az utolsó 6 meccsén minden alkalommal lőtt 3 kapufát, egy másik csapat meg simán bent maradhat, ha a meccsein épp minden kapu felé tartó lövés bepattan valakiről. Szélsőséges példák, de érted mire gondolok. Kezdésként figyelembe lehetne venni a kapura tartó lövéseket/kaput talált lövéseket, megnézni a hiányzókat (vannak játékosok, akik csapatuk góljainak 40-50%-át is jegyzik), + megnézni az összefoglalókat, mert a lőlap még mindig lehet csalóka. Ezen felül valamiféle taktikai elemzés is szükséges lenne, vannak csapatok, amik pont akkor veszélyesek, ha az ellenfél támad, ekkor szállítják az overt, de ha az ellenfél beáll bekkelni, megvannak fogva egyből (pl a mostani West Ham "szindróma"). De ez már irdatlan meló.

Ezzel csak részben értek egyet. Hiszen itt mi overes csapatokat válogatunk, ahol azért stabilan hozzák a over 2.5-t. Ami annyit jelent, hogy a mérkőzések nagy részében nem véletlen kerül a hálóba a labda. Persze vannak öngólok, vagy elhibázott védelmek, de mondjuk, ahol a csapat 70 %-ban overt játszik nem a szerencsén múlik. :)
És tegyük hozzá az utóbbi időben voltak olyan mérkőzések, ahol 30-40 kapura lövés volt, legyen az kaput eltaláló vagy mellé és 0-0 góllal zártak vagy csak egy gól született. És erre van ellenpélda is, amikor a lövések 30-40 % kapuba talált. Persze.... ezeket a mérkőzéseket kellene nekünk valahogy megtalálni, megfogadni és profitálni. :)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 18, 2016, 14:07:21
EL tippek overre:
19:00   Borussia Dortmund - FC Porto
19:00   Fiorentina - Tottenham
19:00   Sevilla FC - Molde FK
19:00   Villarreal CF - SSC Napoli
21:05   Olympique Marseille - Athletic Bilbao
21:05   Sporting Lisboa - Bayer Leverkusen
Persze csak óvatosan, ez EL..

Hát ez csúnya lett!   :)

Idézetet írta: titoo0219 Dátum február 19, 2016, 09:49:25
Hát ez csúnya lett!   :)
Nem néztem semmit csak a csapatok normál teljesítményét. Nem fogadtam rájuk szerencsére!
Ezért kerülendő az EL és általában a kieséses rendszerű tornák első fordulói.(BL-ben azért volt 1-2 kivétel).
Persze magyarázkodhatok, de ez amolyan teszt volt hogy kupáknál müködik-e ha két overes csapatot raknak össze, de sajnos ez kevés önmagában, sokkal több szempont kell, és a legerősebb szempont ilyenkor hogy nem az első meccsen szeretnék általában eldönteni(ahol így volt ott potyogtak is a gólok pl. a sevilla és a valencia meccsen).
a 16 meccsből 5 volt csak over az EL 1.fordulójában..
BL-re EL-re nincs jó kiválasztási rendszerem, ilyenkor a megérzés meg a tapasztalat, de az is kevés volt.
Legtöbben óvatos duhaj módjára mentek ki. Na majd a visszavágón!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 19, 2016, 11:29:33
Nem néztem semmit csak a csapatok normál teljesítményét. Nem fogadtam rájuk szerencsére!
Ezért kerülendő az EL és általában a kieséses rendszerű tornák első fordulói.(BL-ben azért volt 1-2 kivétel).
Persze magyarázkodhatok, de ez amolyan teszt volt hogy kupáknál müködik-e ha két overes csapatot raknak össze, de sajnos ez kevés önmagában, sokkal több szempont kell, és a legerősebb szempont ilyenkor hogy nem az első meccsen szeretnék általában eldönteni(ahol így volt ott potyogtak is a gólok pl. a sevilla és a valencia meccsen).
a 16 meccsből 5 volt csak over az EL 1.fordulójában..
BL-re EL-re nincs jó kiválasztási rendszerem, ilyenkor a megérzés meg a tapasztalat, de az is kevés volt.
Legtöbben óvatos duhaj módjára mentek ki. Na majd a visszavágón!  ;)

Igen Én is kaptam visszajelzést fogadótól, hogy szépen minuszolt a tegnapi meccsek által.

Mai over lista:
17:15:00   Al Ahli Dubai   -   Wahda Abu Dhabi  3-0  :ok:

19:30:00   Wiedenbrück 2000   -   Sportfreunde Lotte  elhalasztva
20:00:00   Helmond Sport   -   VVV Venlo 1-4  :ok:
20:00:00   Jong PSV   -   FC Emmen 0-0  :noway:
20:30:00   Club Brugge   -   Westerlo 6-0  :ok:

megjátszuk a legerősebbnek ítélt tippet.
17'
Felett: 2.5   Helmond Sport v VVV
(Mérkőzés gólok)   19/02/2016   Egyik sem   1.90

23' 1-0
33' 1-1
47' 1-2

Mai over lista:
12:30:00   Geylang International   -   Brunei DPMM FC 1-1
14:00:00   FC Augsburg II   -   Ingolstadt II  4-1  :ok:
14:00:00   Heidenheim U19   -   Hoffenheim U19  0-5  :ok:
16:00:00   Austria Wien   -   Mattersburg 2-2  :ok:
16:00:00   Huddersfield   -   Wolverhampton 1-0
16:00:00   Bristol Rovers   -   Morecambe FC  2-1  :ok:
16:00:00   Celtic FC   -   Inverness CT  3-0  :ok:
18:00:00   Excelsior Virton   -   Royal Antwerp  1-2  :ok:
18:00:00   Bursaspor   -   Fenerbahçe SK  0-0  :noway:
18:30:00   RB Salzburg   -   SCR Altach 2-0  :noway:
19:45:00   PSV Eindhoven   -   Heracles Almelo 
Próbáltam erősen szürni, de csak szombat van, így is elég sok lett.

29'
Felett: 1.5   Geylang International v DPMM FC
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   20/02/2016   Egyik sem   1.40
74' 1-0
76' 1-1
várható volt hogy miután a hazai csapat 10 emberrel gólt szerzett, vagyis nem áltak be védekezni, a vendégek sem fognak belenyugodni a vereségbe!

1   Felett: 0.5   Huddersfield v Wolverhampton
(Mérkőzés gólok - további piacok)   20/02/2016   Egyik sem   1.28   Függőben

2   Felett: 0.5   Celtic v Inverness CT
(Mérkőzés gólok - további piacok)   20/02/2016   Egyik sem   1.14   Függőben
3   Felett: 1.5   Bristol Rovers v Morecambe
(Mérkőzés gólok - további piacok)   20/02/2016   Egyik sem   1.20   Függőben
Többszörös

Nem szoktam ilyet, sikerült is egy sorral arrébb írnom a tétet így 3/2be is ment a sima tripla mellé, illetve nem is értettem mikor megnéztem a fogadástörténetet hogy hogyan lett belőle két fogadás mikor egyszer írtam be tétet..
Na mindegy, nem egy merész szelvény!
Nos lejött a huddersfielden is a gól, így király a kombi, király kis nyereséget hozott még a kis oddsok ellenére is a tripla meg a három dupla. Mára be is fejeztem! Régen zártam egy zsúfis szombatot csak zöld fogadásokkal, nem akarom elrontani!  ;)

élő félidő 0:0nál
Felett: 1.5   Slavia Prague - U21 v Vysocina Jihlava - U21
(Mérkőzés gólok)   21/02/2016   Egyik sem   1.66
81'-ben még 0-0, ha esetleg beesik egy gól mostanában, akkor lezárom, valószínüleg féltét veszteséggel le tudom, ha pár percen belül esik egy gól, de ha harmad tét akkor sem érdemes várni. Sajnos ez nem az a meccs amit a számok mutattak!

csak féltéttel az első gól után valamivel:
Felett 1.5   RB Leipzig - U19 v Holstein Kiel U19
(1. félidő gólok)
   21/02/2016   Egyik sem   2.25
Merész tipp, de ez ifi meccs.
41' 2-0  :ok:
3-0 lett a félidő végül.

Ma még ezeket fogom figyelni:
15:00:00   FC Chiasso   -   FC Wohlen 1-0
17:30:00   Schalke 04   -   VfB Stuttgart 1-1
18:15:00   Athletic Bilbao   -   Real Sociedad 0-1
A Schalke meccs tűnik erősnek!

(ahogy nézem a bukik is így gondolják: 1,53mat adnak az overre meccs előtt, a dortmund-leverkusenre pl. 1,80-at, a hannover-augsburgra 2,05öt)

70'
Felett: 0.5   FC Chiasso v Wohlen FC
(Mérkőzés gólok)
   21/02/2016   Egyik sem   2.00
Egy gólra csak jó a meccs!
79' 1-0

Laudrup! Mit gondolsz a Leverkusen-Dortmund meccsrol? Ket gol eros csapat, jo tamadosor stb stb...es meg is jatszanak majd egy 0-0at...ilyen meccseknel mi a hiba??? A tabellan elfoglalt helyezes vagy micsoda???  :help:

Az a nagyon egyszerű tény, hogy nem minden úgy történik az életben ahogy elvárható lenne. Attól mert minden azt mutatja hogy sok gól lesz semmi sem garantálja hogy úgy is lesz