Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


69.percben Hacken-Kalmar over 1,5(0-1nél) 1,625ért egységnyi téttel megtolva.
77.perc 0-2!

5/1000
Hacken-Kalmar +0,625 tétegység
egyenleg -1,235

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 09, 2020, 15:52:24
az oldal másképpen számolja. Nálam a progi a hazai csapat hazai meccseit, a vendégcsapat vendégmeccseit nézi csak.
Ugye sok csapatnak külön taktikája van hazai és vendég meccsre, tehát külön kell venni.
erre a meccsre példával:
hazai csapat 5/6 vendég csapat 5/5  = 10/11= 90,91%

Az oldal is pontosan így számolja, július 5-én volt egy Elfsborg - Malmö 1-0 (1-0) mérkőzés. Lehet hogy ez nem szerepel nálad a statban? Tényleg nem kötözködni akarok, mert évek óta elismeréssel adózok a munkásságodnak, csak a pontosság kedvéért hozakodom elő vele :)

Idézetet írta: Franco71 Dátum augusztus 09, 2020, 16:14:55
Az oldal is pontosan így számolja, július 5-én volt egy Elfsborg - Malmö 1-0 (1-0) mérkőzés. Lehet hogy ez nem szerepel nálad a statban? Tényleg nem kötözködni akarok, mert évek óta elismeréssel adózok a munkásságodnak, csak a pontosság kedvéért hozakodom elő vele :)
wow, ezt telibetaláltad! az a meccs nálam tényleg nem szerepel, pedig rendes bajnoki. Most már kiváncsi vagyok miért pont arra tippeltél hogy nekem nincs benne a statokban!
Viszont ha ez benne lett volna nekem is, akkor nem megy át a szürőn, mert 90% kell hogy átmenjen. Hál istennek nem fogadtam rá, jobbnak láttam a Hacken meccset.

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 09, 2020, 16:52:44
wow, ezt telibetaláltad! az a meccs nálam tényleg nem szerepel, pedig rendes bajnoki. Most már kiváncsi vagyok miért pont arra tippeltél hogy nekem nincs benne a statokban!

Igazából te írtad, hogy vendégcsapat 5/5, holott valójában 5/6, így nem volt nehéz kikövetkeztetni, hogy ez a meccs hiányzik a statokból. Hát azért mögöttem is áll vagy 10 év sport statisztika, így van orrom ezekhez :) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

60.percben djurgardens - hammarby 1,45-ért over 2,5 ment(0-2-es állásnál)
75.perc 1-2

6/1000
djurgardens-hammarby +0,45 tétegység
egyenleg -0,785

66.percben 1-2nél over 3,5 1,40-ért ment az Aalesund-Viking meccsre.
80.perc 2-2

7/1000
Aalesund-Viking +0,4
egyenleg -0,385 tétegység

A mai nap hibátlan lett, be is fejezzük. 7ből 5 nyerő  fogadás volt, és még mindig negatívban vagyok.
Ez azért van mert mind a két vesztes fogadásnál 1,5 tétegység ment! ugye egy normál fogadás, majd az oddsok emelkedésével féltét ment még a magasabb szorzón.
Hogy ne legyen torzítás a stratégia eredményességén, ezt ezek után elhagyom! Tehát egy meccs, egy egységnyi tét!

Mára két svéd meccs:
19:00:00   Norrköping      Hammarby IF   2.fi.   100!   swe1
19:00:00   Sirius IK      Helsingborg   2.fi.   91!   swe1
az idei bajnokságban sokkal jobban teljesítenek második félidőt tekintve mint tavaly. Annyira hogy felcserélődött a szerep a két svéd liga között, és most a svéd kettes a gyengébb ebben a mutatóban.(de lényegesen).

jött de hamar. 50.perc környékén mindkettő.

hétfői skandináv gólmenet:
18:00:00   Asane Fotball      Sandnes Ulf   2.fi.   100!   nor2
19:00:00   IFK Göteborg      Norrköping   2.fi.   93   swe1
19:00:00   Östersunds FK      Kalmar FF   2.fi.   93   swe1
mindhárom zöldült és csak az asane volt korai, a másik kettő fogadható volt élőben! Remélem fogtátok!


mindjárt jövök a tippekkel. Egy rendhagyót máris dobok:
szerintem a Gais-Örgryte meccsen a második félidőben nem lesz gól.
ezt nem biztos hogy így meg lehet fogadni, de élőben pontos végeredményre meg kell tenni a félidei eredményt, vagy egy under 1,5-et pl. ha volt egy gól. a pontos eredmény valószínüleg jobban fizet ebben az esetben is.

15:00:00   Molde FK      Odd BK   2.fi.   92!   nor 
15:00:00   Sirius IK      Hammarby IF   2.fi.   100!   swe1
17:30:00   Halmstads BK      GIF Sundsvall   2.fi.   92!   swe1
18:00:00   Stromsgodset IF      Viking FK   2.fi.   92!   nor 
Nem emelném ki egyiket sem, szeretem az északi meccseket, jól jönnek.
Reméljük ma is meg tovább a jó sorozat! Elvégre a 10/8 nyerteshez most 3 nyerő kell még zsinórban. Akkor már rövid távon is megvan a 80% ami a stratégia sikerességéhez kell 1,40 feletti oddsoknál. (ha nem az sem katasztrófa mert ez még nagyon rövid táv)

Sirius-Hammarby 62.percben 1,425-ön megtolva 0,5 overre.
A molde meccset nem érzem. Nagy gólvágó az odd, és a közös meccseik is mostanában nagy adok-kapok volt, de most valahogy nem mennek. Alig van helyzet a meccsen. Ha két gólerős csapat összekerül gyakran kioltják egymást.
A svédeket viszont pont azért játszottam meg, mert a Sirius hazai pályán nem szokta hagyni magát. Nagyon mennek, és vertek el erős bandákat, képesek visszahozni, de legalábbis egyenlíteni!

A Molde mégis lejött. Azt sajnos nem fogadtam. Egy fogadó hallgasson a megérzéseire is , ne csak a számokra, de a stratégia a számokra épül..ha kihagyok ilyen meccseket az nem fog valós képet adni..tolni kellett volna. Már mindegy..remélem volt aki játszotta!