Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Ezek a bugyis képek engem is jobban tűzbe-lázba hoznak, mint a tenisze. :)

A tükörből viszont nem tudom, kinek az arcképe tekint vissza, Wozniackira egyáltalán nem hasonlít (először azt hittem, hogy Azarenka). ;D

Nem mai videó már, de még mindig kedvenc :
-Ruben Ramirez Hidalgo
-Andy Roddick
-Pippó Volandri
-Rafa
-Mása
-Fedex

Imitations - Novak Djokovic



hello, van köztetek esetleg olyan aki előfizetője ennek a netes tennis tv-nek?
http://www.wtatennis.tennistv.com/
tapasztalatok? illetve egy időben 2 gépről gondolom nemlehet belépni egyszerre..?

Valaki esetleg tud olyan linket ahol ITF versenyek eredményét lehet visszanézni hogy alakult, ha nem is pontról-pontra de legalább game-k szerint ?

Cicc! :smitten:



Azt hiszem ezt a képét lájkolták eddig a legtöbben ;D 13 óra alatt 207 ezer! :ok:

Roland Garros: 900 millióval növelték az összdíjazást

Négymillió dollárral – azaz mintegy 900 millió forinttal – növelték a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) összdíjazását – közölték a szervezők hétfőn. Az egyes bajnoka és a korai fordulókban búcsúzók is több pénzt tehetnek zsebre idén.

A Roland Garros összdíjazása idén az eddigi 24.6 millió dollár helyett 28.7 millió dollár lesz, a győztes 1.96 millió (kb. 400 millió forint) dollárt kap majd az eddigi 1.64 millió helyett.

Azok a versenyzők, akik a második, a harmadik vagy a negyedik fordulóban esnek ki, 25 százalékkal több pénzt kapnak, mint tavaly. Várhatóan 2016-ig további 13 millió dollárral fog nőni a Roland Garros összdíjazása.



Cibulková meztelenül nyitott ajtót a doppingellenőröknek

Meztelenül nyitott ajtót a doppingellenőröknek hétfő kora reggel Dominika Cibulková. A szlovák teniszező éppen készülődött (a Fed-kupa-csapat hétfőn délelőtt kelt útra a hétvégi, moszkvai elődöntőre), s azt hitte, barátja csenget, aki levitte sétáltatni a kutyát.

,,Sikítottam egyet, de azt hiszem, az ellenőrnek jó napja volt" – idézte fel nevetve a helyzetet Cibulková.

A világranglista 15. helyén álló teniszező elmondta, már ötször-hatszor meglátogatták otthon az ellenőrök, de hasonló szituációba még nem került.

Az milyen kínos lett volna, ha éppen aktus közben lepi meg őket a WADA.


50 milliós kérdés :

Ismer-e valaki nagyobb barmot mint Rajeev Ram ?

Ram - Lammer 0:6 2:2 , még egyszer sem hozta a saját adogatását pedig KEMÉNY pályán játszanak.

Első szerva 1/7 , második 8/24   :crazy:  :bash:  :crazy:  :bash:  :crazy:



Egy kis bulvár:

"Djokovic benyúlta a sajtot
A világ legjobb férfiteniszezője étteremláncot nyitna, ezért felvásárolta a világ egyik legritkább sajtjának teljes éves készletét."

http://gazdagisztan.blog.hu/2013/05/01/djokovic_ellopta_a_sajtunkat?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_05_01&utm_campaign=index