OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


UTE-Paks
1. fi 2,5 gtól felett @ 5.00 (bet365)

mindjá' kezdik

Nem egy túlgondolt tipp, ha Paks, akkor gólok.

Hallottal mar arrol, hogy uriember biztosra nem fogad?  ;D
Gratulalok!  :beerchug:

Ismerem a mondást, de én majom vagyok  ;D
(Egyébként ezért tettem kis aprót a 7,5 overre is  :redchug: )

Behúztam a bet365-ön az UTE-Paks-ra a 7,5 over 26.00-os oddson.

Háromszor is használtam a részleges kifizetés opciót, harmadik alkalommal az utolsó percben, amikor megszületett a 8. gól, csak ugye érvénytelnítve lett. Erre az első két részleges kifizetést is törölték.

Chaten azt írta Bernadett, jogosan vettek el minden pénzt, szerintem azt sem tudja, mi van, csak sablon szöveget másol.

Szerintetek érdemes reklamálni máshol, vagy hagyjam a fenébe. nagyjából 20.000 Ft-ról van szó.

(mondjuk az fix, hogy a chat-es Berni nagyon felhúzott, megfürdök este kegyetlenül megszopatom őket valamivel)

Atleti meccsen fi-ben de Paul lap 5,50-ért bet365

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 12, 2021, 17:35:29
Behúztam a bet365-ön az UTE-Paks-ra a 7,5 over 26.00-os oddson.

Háromszor is használtam a részleges kifizetés opciót, harmadik alkalommal az utolsó percben, amikor megszületett a 8. gól, csak ugye érvénytelnítve lett. Erre az első két részleges kifizetést is törölték.

Chaten azt írta Bernadett, jogosan vettek el minden pénzt, szerintem azt sem tudja, mi van, csak sablon szöveget másol.

Szerintetek érdemes reklamálni máshol, vagy hagyjam a fenébe. nagyjából 20.000 Ft-ról van szó.

(mondjuk az fix, hogy a chat-es Berni nagyon felhúzott, megfürdök este kegyetlenül megszopatom őket valamivel)

Szia Oak!

Angol chatet próbáltad? Én mindig hozzájuk megyek, a magyarok teljesen fogalmatlanok..

#4446 december 14, 2021, 11:21:54, oakland23
Avondale-Wellington
FFA Cup

live, épp félidő van állás 0-3

Igazi kőkemény kupameccs, osztják egymást rendesen, hazaiaknál 3 sárga mellett egy piros is van már, vendégeknél 2 sárga

De a lapok után is elég paprikás a hangulat, simán benne van még lap szerintem

Erre viszont nem lehet fogadni, így én amondó vagyok, a Wellington még minimum két gólt lőni fog. Erre 2.20 az odds.
Igazából kényük-kedvük szerint alakítanak ki helyzeteket, a koncentrációval vannak pici gondok. Szerintem két vendég gól még benne lehet.

*1-4 a vége, kőkemény alibi ment a vendégek részéről sajnos. Semmi tűz nem volt a 2. félidben a vendég csapatban, az alacsonyabb osztályú Avondale sokkal jobb volt a 2. félidőben emberhátrányban  :-X
Így utólag, látva a 2. félidőt, nem volt véletlen az a 2.20-as odds. Elém dobták a csalit jó húsos kukaccal, én meg ráharaptam  :)

#4447 december 14, 2021, 14:59:03, oakland23
18:00
WNCAAB
DePaul - Nicholls State

Az amerikai egyetemi női kosárlabda meccseit imádom, sokszor lehet jó szorzókat fogni élőben. Több kedvenc csapatom van, amelynek a meccseit jó követni, sajna az időeltolódás miatt sűrűn inkább az alvást választom. Néha megbánom, néha nem
Most viszont CET szerint 18:00-tól játszik a DePaul, a kedvenc csapatom
A Demons kegyetlen kosárlabdát játszik, egészen extra a filozófia. Nem egy átlagos csapat, nem egy átlagos team, nem egy átlagos stáb.
Van, hogy mondjuk egy negyed felét egész pályás védekezéssel töltik, de olyan agressíz egész pályás védekezést tolnak, hogy
-vagy az ellenfél nem hozza át 8 másodperc alatt
-vagy foult a vége
-vagy labdaszerzés

szóval nem olyan zavaró védekezés, full agresszív labdaszerzésre irányuló. De nem egy-két támadáson át, sokszor láttam tőlük ilyet egész félidőn.
Ezért is furák a DePaul meccsek. Igyekeznek gyorsan játszani, sok triplát dobnak, és mivel rengeteg a foult, sok a büntető, ők is sokat dobnak, de ellenük is sokat dobnak.
Kedvencem Held, szerintem tök aranyos csaj, kegyetlen jól játszik. Imádom, mint jelenség. Igazi vezér a pályán, annyira érett játékkal, ááá, igazi klasszis
De igazából csapatjátékot tolnak, és annyira nagy dinamika, nagy tempó van a meccseiken, hogy ilyet nem nagyon látsz sehol, csak Depaul meccseken. Náluk is volt Covid, de legutóbb már 7-es rotációval játszottak, Held a szerelmem 37 percet játszott.
A Kentucky-t megverték, 8-2-es a mérlegük a Nicholls State-nek fordítva, de igazából a WNCCAB-nél a mérlegek csak dísznek vannak, brutál különbségek vannak konferenciák, egyetemek között.
Aki tudja, kövesse live, remélem lesz rá bet365-ön is, meg máshol is.
Nem mondom, nem mentegetőzni akarok, van a DePaulnak is rossz meccse, de ez olyan match-up, ahol a Demons 100-ig is eljuthatnak megint, én nagyon szeretem a negyedekre bontást, eljut 20-ig, 25-ig 30-ig...
Nézni kell, követni kell, ráérezni a ritmusukra, oddsokra.
Sajna már a bukik is ráéreztek, de még mindig sokszor alábecsülik a DePault

Szóval 18:00
bet365 pre-match kínálata elég szűkös, de live azért lehet kapirgálni a szemétdombon

#4448 december 15, 2021, 10:34:55, oakland23
Nostalgia FC - P. Sanga-Sanga
indonéz 3

5. perc élő

P-Sanga-Sanga nyer @ 6.50 (bet365)

A pre-covid éra előtt mindig verettem a Nostalgia FC-t sokszor nagy zakót kaptak, úgyhogy nosztalgiázom. Amúgy reális erőviszonyokról fogalmam sincs, nálam ezek az ún. vakon megtett tippek

*Szép, egy perc múlva hazai gól, így most 13 a PSS odds. Hát még rátöltöttem picit. (Erre mondják, hogy tetőzzük a bajt)

**2-1-nél ennek vége. Ki kellett volna venni mindent 1-1-nél, én pedig csak a tétet vettem ki. Majdnem kihoztam nullára, még menet közben sikerült behúzni egy hazai csapat lövi a 3. gólt, de végül ennek is nyomtam egy cahs outot enyhe mínusszal. Persze rá két perce vendég piros és hazai gól  :)
Sebaj, egy próbát megért.

#4449 december 18, 2021, 13:13:14, oakland23
bet365-ön svéd norvégra lehet fogadni, miközben a svédek az azeriekkel játszanak :D
https://www.youtube.com/watch?v=-0PF_97eeLo

(mondjuk ahogy nézem, ez nem az azeri A csapat )

a két meccs totál más, ááá, inkább hagyom a fenébe, az egyik biztos utánpótlás

#4450 december 18, 2021, 15:53:06, oakland23
14:00
Rayo-Alavés

Szerintem eseménydús lesz a korai időpont ellenére. Tizik, piros lap, öngól, minden betöltve, valaminek itt esnie kell!
elvileg Munuera vezeti, de láttam, ahol Lahoz írták, de az AS és a Rayo honlap is Munuerát ír, neki jobban örülnék

*Hát ja, Lahoz vezette végül, így a lapok sem jöttek. Maga a meccs förtelem volt.



Newcastle - MU
fi-ben 1-0-nál
Tipp: lesz kiállítás @ 5.90 tippmixpro

Eddig még sárga sem volt, de dartsnyelven mondva: benne van

2.10-ért húztam még United 7+ szögletet jelenleg kettő van, de a hátrány miatt menni kéne előre, jöhet még 5 vendég corner

12:30
Ebéd után kis kínai kosárral múlatom majd az időt
Shenzen-Zhejiang
tippmixprón bohóckodom a napokban, ott vannak ilyenek, hogy
pontok száma:
231-240
241-250
250+
14-es, 35-ös és 80-as oddsok. Próba szerencse alapon megy, semmi infó vagy ilyesmi, de egy kis aprót meg egy kis játékot megér. Néha szépen benézik ezeket a ponthatárokat, NBA-ben is, török ligában is volt szép fogás mostanában. Persze kell hozzá a mák, de sokszor az 1.20-hoz is  :)