OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


13:00
Antalyaspor - Ormanspor
török női kosár
pontok száma
101-110 @ 35.00
111-120 @ 8.75
121-130 @ 4.00

tippmixpro

sikerült bemákolni délelőtt 15K-t, így most háromfelé dobom, és felrakom ezekre a tippekre. Ebben a meccsben látom a roncsderbit, remélem, nem most esik majd minden tripla :D


Zhejiang Guangsha - Beijing Ducks
Kínai Kosár 13:00

Igazából kevés pontot várnak, valószínűleg kevés is lesz, de ezeknél a kínaiaknál is néha kijön a semmiből egy-egy keményebb over. Ami a fura, hogy itt a tippmixpro szorzói elég jók, pl. a 201-210 közötti pontszámok már 6.00 felett szorzón fizetnek, de a 221-230 közötti pontszámok már 35-ös odds.
Én a 201-210, 211-220... és innentől felfelé mindent megraktam. Tét un-ortodox módon elosztva, legtöbbet akkor kaszálnék, ha valahogy 231 és 240 közé jönne a pontok száma. De ha felmennek 201 fölé, már nyerek, akármi lesz
Sajna itt a rendes játékidő számít, de azok NBA-s 4*12 percet tolnak, hátha esik pár kósza tripla.

Sajna a Peking brutál underes, de hátha a Zhejiang felhúzza most őket. Próba-szerencse.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 30, 2021, 11:40:42Zhejiang Guangsha - Beijing Ducks
Kínai Kosár 13:00

Igazából kevés pontot várnak, valószínűleg kevés is lesz, de ezeknél a kínaiaknál is néha kijön a semmiből egy-egy keményebb over. Ami a fura, hogy itt a tippmixpro szorzói elég jók, pl. a 201-210 közötti pontszámok már 6.00 felett szorzón fizetnek, de a 221-230 közötti pontszámok már 35-ös odds.
Én a 201-210, 211-220... és innentől felfelé mindent megraktam. Tét un-ortodox módon elosztva, legtöbbet akkor kaszálnék, ha valahogy 231 és 240 közé jönne a pontok száma. De ha felmennek 201 fölé, már nyerek, akármi lesz
Sajna itt a rendes játékidő számít, de azok NBA-s 4*12 percet tolnak, hátha esik pár kósza tripla.

Sajna a Peking brutál underes, de hátha a Zhejiang felhúzza most őket. Próba-szerencse.

Te jó Isten, sok rossz meccset láttam, de ez top3-as úgy all time  ;D
29 pont az első negyedben, ennek a meccsnek igen korán reszeltek. Legalább nem kell izgulni  :D

élő
bet365
félidőben 0-3-nál Palace-WHU
tipp: 32,5 lövés felett @ 1.85

20 van félidőig, egész korrekt, nyílt, őszinte foci, ha így folytatják, lesz itt még 13 lövés.

tippmixpro kombi
Smith-Wade
smith nyer
+
Chelsea-'pool
4,5 gól alatt
+
Mallorca-Barca
X2+
Atletico-Rayo
Atletico nyer

@ 2.95

elvileg csupa-csupa tuti

Tegnap sikerült egy hasonló kombival feltornázni a Tippmixprón talált párszáz forintom 34 ezerig itt az ünnepek alatt. Egy olyan játékba kezdek, hogy minden nap (vagy legalábbis amikor értelmes nap van), összeállítok egy 3.00-as odds közeli kombit, és 10K-val megjátszom, ezt most 14-gyel küldtem be, ha nem jön, még 2 esély marad.
A buli addig megy, amíg marad fenn pénz, vagy amíg másképp nem gondolom. De szerintem hamarabb elfogy a pénz, azért sok hibát ez a rendszer nem bír ki  :D

(közben beesett még egy kis apró egy nagy szorzójú live e-sport, így a könnyen jött pénzt azon nyomban fel is pattintottam egy kombira:
tippmixpro

Smith-Wade Smith -2,5 set (darts)
Chelsea-'pool 2,5 gól alatt
Elche-Granada x2
Atleti-Rayo Atleti -1 AH
Getafe-Real Madrid Real góljai 1,5 felett
Betis-Celta 5,5 lap felett

10K-ra 326.000 Ft

Darts meccsen elvileg Smith ha tartja a formát, Wade 3 szettnél többet nem nyer. Chelsea-'pool meccsen 0-0-át várok. Elchét elvileg szétkapta a covid, Granadánál is vannak páran, de talán ikszkettőbe jó lehet. Atleti otthon szerintem alap. Real Madrid a Geta ellen jó lehet két gólra, és akkor még egy Betis-Celta, ahol lapokat várok, remélem, azért 6 sárga valahogy összecsorog.Nem tűnik egy túl vállalhatatlan kombinak, meglátjuk, lesz-e mákom 2022-ben. Ha nem, hát akkor így jártam

Geta-Real
félidő 1-0-nál

lapok száma 4,5 felett @ 1.90
Soria lap @ 9.00
Damián lap @ 2.60

Melero eddig nem nagyon adja a lapokat, de ha így folytatódik, ahogy lesz még itt lap bőven

Damián egy állat, neki biztos jut, Soria időhúzásért kaphat, és a 4,5 over meg csak úgy, az a 3. tipp közül a tuti.bet365 mind

15:00
Brentford-Aston Villa
Tipp 23,5 lövés felett @ 1.72 (bet365)

Ezt bitang erős tippnek tartom, mindkét csapat sokat lő, amikor nem 'nagy-csapat' ellen játszik

live
Granada gólok 1,5 felett @ 5.50 bet365

D. Novosibirsk - E Krasnoyarks
orosz női kosár, élő félidőben 41-36nál

Tipp: Dinamo N. 38,5 felett a 2. félidőben @ 1.83 bet365

Vendégek elég szűk kerettel vannak, két amerikai légiósuk nincs -fogalmam sincs, milyen okok miatt, ennek nem néztem utána-, szerintem így a 2. félidőre a Enisey elfogy. Foult is sok van, ami nekem tetszik, úgy jönnek a pontok, hogy nem szalad az óra.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 05, 2022, 08:54:02D. Novosibirsk - E Krasnoyarks
orosz női kosár, élő félidőben 41-36nál

Tipp: Dinamo N. 38,5 felett a 2. félidőben @ 1.83 bet365

Vendégek elég szűk kerettel vannak, két amerikai légiósuk nincs -fogalmam sincs, milyen okok miatt, ennek nem néztem utána-, szerintem így a 2. félidőre a Enisey elfogy. Foult is sok van, ami nekem tetszik, úgy jönnek a pontok, hogy nem szalad az óra.

pff, óriási melléfogás, minden alapgondolat ellentéte jött be. Ráadásul még az u19-es Valencia meccs 2. negyede is kegyetlen bundaszagú volt, kész csoda, hogy nagyjából 10K mínusszal sikerült lehozni a két meccset...

Samp-Cagliari
SerieA 12:30

Beneveztem Yoshida és Chabot gólokra, a Cagliari 'híresen jó' légelhárítása mellett nem lennék meglepve, ha az említett két toronyból az egyik gólt fejelne, de a Thorsby-Ekdal párosra is tettem picikét
illetve még egy fog.építős
lesz lap a 10. percig, mindkét csapat 3+ lapot kap és lesz piros 86.00-os odds. hátha jelszóval


Akinek lenne nagyjából 2 szabad perce, megkérném, hogy töltse ki az alábbi kérdőívet. Tényleg nagyjából 1-2 perc. Köszönöm szépen előre is. :ok:

https://bit.ly/31s7HJa

Kitöltöttem :ok: