Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

NEYMAR EGY BUKOTT PROJEKTÉRT HAGYTA OTT BARCELONÁT
Úgy tűnt, hogy a PSG Neymar nélkül is túljut a Manchester Uniteden a BL nyolcaddöntőjében, de végül a párizsi csapat drámai körülmények között kiesett. A brazilnak így idén sem jön össze az, amiért otthagyta a tutit: hogy megmutassa, Messi nélkül is meg tudja nyerni a legrangosabb klubtrófeát.
http://www.origo.hu/sport/futball/20190306-neymar-iden-sem-nyer-blt.html

nagyon érik, hogy a real madridnál kössön ki..

Idézetet írta: butyi Dátum március 07, 2019, 15:20:20
NEYMAR EGY BUKOTT PROJEKTÉRT HAGYTA OTT BARCELONÁT
Úgy tűnt, hogy a PSG Neymar nélkül is túljut a Manchester Uniteden a BL nyolcaddöntőjében, de végül a párizsi csapat drámai körülmények között kiesett. A brazilnak így idén sem jön össze az, amiért otthagyta a tutit: hogy megmutassa, Messi nélkül is meg tudja nyerni a legrangosabb klubtrófeát.
http://www.origo.hu/sport/futball/20190306-neymar-iden-sem-nyer-blt.html

nagyon érik, hogy a real madridnál kössön ki..
A PSG meg kapna érte egy csomagot, amiben benne van Bale, Marcelo és Benzema meg némi költőpénz  ;D

Idézetet írta: butyi Dátum március 07, 2019, 15:20:20
nagyon érik, hogy a real madridnál kössön ki..

Szegényt nem csipázom, de azért ezt még neki sem kívánom...  ;D ;D

VAR-nal ez a kozpontban dol el a dolog miota el, illetve a BL-ben hany biro van fent? A Porto meccs utolso erdemi jelenete ihlette a kerdesem, amikor is az olasz elesett a 16-oson belul, megjelent a VAR felirat, kozben allt a jatek, majd 1-2 perc utan folytatodott a meccs. Eddig nemugy volt, h jott a VAR, a spori meg mar ment is ki megnezni? En vagyok total hulye?, mert ez nem eletkepes szamomra, h szolok a videobiros szobabol, h a ez gyanus, majd ujra en jelzem, h a, megse.

Az NFL-ben amikor visszanezik az esemenyt csak a sporik latjak vagy edzo/jatekosok is?

Szerintem a fociban legalabb a csk-kat oda kellene engedni, ha nem is ahhoz amelyiket a biro nezi, legyen nekik is kulon egy kameras.

Zsivany posztjat nem olvastam el vegig, de a kiemelt resszel teljesen egyetertek, ha mindem ilyet lefujnak akkor gyakorlatilag a rendes jatekidoben sor kerul egy komplett buntetoparbajra...

A meccsekhez visszaterve ugy gondolom, h a vegso gyoztes a jovo heti groupbol kerul majd ki. Nyilvan nemet gyoztest szeretnek latni, de az eddigi tovabbjutok csak meg jobban megerositenek abban, h a legjobb meg hivatalosan nincs a negyeddontosok kozott.

VARom (csak viccelek, remelem nem lesz szukseg ra) mar a jovo hetet, a sorsolast. (nekem nagy almom egy MU v Bayern az Old Traffordon, ebben a korben osszejott 3 angol - nemet parharc, bizakodo vagyok)


Sziasztok. Bajnokok Ligájában mikor törlik a sárga lapokat idén ha egyáltalán törlik még?

Idézetet írta: anarsia Dátum március 12, 2019, 11:08:52
Sziasztok. Bajnokok Ligájában mikor törlik a sárga lapokat idén ha egyáltalán törlik még?

Negyeddöntők után.

"4 Exceptionally, all yellow cards and pending yellow-card suspensions expire on
completion of the play-offs. They are not carried forward to the group stage. In
addition, all yellow cards expire on completion of the quarter-finals. They are not
carried forward to the semi-finals."

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 12, 2019, 11:13:29
Negyeddöntők után.

"4 Exceptionally, all yellow cards and pending yellow-card suspensions expire on
completion of the play-offs. They are not carried forward to the group stage. In
addition, all yellow cards expire on completion of the quarter-finals. They are not
carried forward to the semi-finals."


Köszönöm!

Épp csak elkezdődött a Juve-Atleti...
Foci nincs; azt kell nézni, hogy a miliárdos játékosok artikulálatlan fejjel üvöltöznek..

Ezután a 7-0 után már viszont fixre mondom, hogy bunda volt az odavágó... Kb. ez lett volna ott is a realitás.

Cristiano Ronaldo nem ember.
Allegri baszki, ezt a jatekot, meg ezt a Juve Spiritot mi a picsanak kell jegelni egesz evben?  :redchug:


Idézetet írta: oakland23 Dátum február 26, 2019, 10:43:48
Miért lenne hülyeség? Igazából simán benne van, hogy a Juve fordít. Eleve az Atleti idegenben azért nem acélos. Dortmundban például belenéztek egy 4-0-ba...
Godinék sem fognak minden meccsen gólt lőni, a középpálya nekem nem tetszik, Griziék sem igazán.
Másrészt én azért hiszek az összeesküvés elméletekben (pláne, ha én gyártom), de szerintem ahogy pl. az UEFA tolja a Real Madridot előre minden áron, meg biztos néha a Barcát is (habár nyílván ezt lehet cáfolni, épp egy Atleti elleni párharccal, de mindegy...), szóval szerintem az UEFA-nak is érdeke, hogy inkább a Juve menjen tovább. Tény, hogy eddig nem igazán vettem én észre, hogy a Juve lenne az UEFA kedvence, de az is tény, hogy eddig nem játszott CR7. Márpedig ha a Juve menne tovább, azért lehetne jó kis pikáns párharc, mondjuk összesorsolni a Real Madriddal (ha egyáltalán továbbmegy a Real)...
Simán el tudom képzelni, hogy a Juve megkapja a hazai pályát. Nemrég hazai pályán aderbin a Real Madridtól is kaptott hármat otthon, márpedig azért nem ez minden idők legjobb Madridja. Egy jó időben befújt hazai büntető, netán egy Atleti-piros, azért lehet ott még izgalom.

Ami biztos, nagy pénzt én sem tenné rá, de látom magam előtt azt a forgatókönyvet, amelyben a Juve megy tovább.

Szép volt ! :great:

Ebbe belenézett az Atleti.... hiába, ez CR... "kódolva" volt, hogy az a Ronaldo aki tavaly Torinóban szomorította az olaszokat az most örömet fog szerezni a hazaiaknak.. és hát Neki a BL kell legyen idén is a terepe, hisz a bajnokság az nélküle is megvolt (megvan) a Juvénak!
De azért Istenem add, hogy a MU-val kerüljenek össze, kíváncsi lennék most mi lenne az eredmény!? :great: :great:




Szegény Torrente a meccs végén...