OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


inkább mutass fel valami normális szelvényt  :P
ja neked nincs olyan  :'(

Idézetet írta: benson Dátum november 10, 2010, 09:35:40
Congratulations!  :beerchug:

Köszönöm  :beerchug:

David93 írásait inkább nem kommentálom, de a chatet lehet tényleg jó lesz lezárni  ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum november 09, 2010, 23:54:26
De szeretem az ilyen "okos" embereket ;D
Voltam olyan beteg, h megnéztem a hsz-eidet.
Microsoft Word statisztikái az irományaidra:

Szavak száma: 141
Karakterek száma (szóköz nélkül): 659
Karakterek száma (szóközökkel): 816

Egy sms-ben elfér durván 130 karakter, tehát az összteljesítményed 7 sms ;D
Bár ha csak az értelmes hszeidet akarnánk elküldeni smsben, még 0 Ftos számlaegyenleg mellett is sikerülne ;)

És miért zavar h a 4000. hsz-ét így kiírta külön? Kicsit segítek, előtte volt 3999 db hozzászólása ;)

Ezen jót nevettem  ;D  :great:

Idézetet írta: david93 Dátum november 10, 2010, 11:37:08
inkább mutass fel valami normális szelvényt  :P
ja neked nincs olyan  :'(

Sajnos nekem nincs ilyen, de nem is lehet mindenki olyan überkirály mint te ;) Minden szavadon érződik h a kisujjadban van a sportfogadás, szóval fogad minden tiszteletemet kisnépművészetiagyagedény ;)

Egy kérdés: kinek érte meg bezáratni a Lipótot? Szegény kissrácnak is elvették a gumiszobáját, és most a chat-en akarja majd magát kiélni.

És induljon a szájkarate :redchug:
Már előre várom mit fog reagálni sajátos és kellemesen értelmes stílusában az új megmondóemberünk. Eddig úgyis unalmas napom volt, legalább az majd feldobja ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum november 10, 2010, 14:32:31
Sajnos nekem nincs ilyen, de nem is lehet mindenki olyan überkirály mint te ;) Minden szavadon érződik h a kisujjadban van a sportfogadás, szóval fogad minden tiszteletemet kisnépművészetiagyagedény ;)

Egy kérdés: kinek érte meg bezáratni a Lipótot? Szegény kissrácnak is elvették a gumiszobáját, és most a chat-en akarja majd magát kiélni.
Pedig profi fogadó vagy :D ;D ;D de akkor mi az  ::) vagy itt  ;D
ab_aevo te inkább maradj csendbe!! ;)

david93: ez nem a kötekedő fórum.

És lám igazad lett Patyi. ;D
Birkózó szart reggelizett.

Idézetet írta: david93 Dátum november 10, 2010, 16:08:51
Pedig profi fogadó vagy :D ;D ;D de akkor mi az  ::) vagy itt  ;D
ab_aevo te inkább maradj csendbe!! ;)

Ha így folytatód akkor nem, hogy a chatre nem kerülsz be, hanem még innen is repülsz... :cya:

Idézetet írta: Milan Dátum november 10, 2010, 16:32:13
Ha így folytatód akkor nem, hogy a chatre nem kerülsz be, hanem még innen is repülsz... :cya:
:cya:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 10, 2010, 16:24:58
david93: ez nem a kötekedő fórum.
És kikezdett el kötekedni?Nézd vissza!!

Én szeretem volna csetelni és 25hsz gyűjteni  írtam egyet rám irt MILÁN hogy írjak értelmeset  erre a gyerek írja (:great: 4000) ennek semmi értelme de szép szám és gratulálok neki.
jaas üzenete:
De szeretem az ilyen "okos" embereket Grin
Voltam olyan beteg, h megnéztem a hsz-eidet.
Microsoft Word statisztikái az irományaidra:

Szavak száma: 141
Karakterek száma (szóköz nélkül): 659
Karakterek száma (szóközökkel): 816

Egy sms-ben elfér durván 130 karakter, tehát az összteljesítményed 7 sms Grin
Bár ha csak az értelmes hszeidet akarnánk elküldeni smsben, még 0 Ftos számlaegyenleg mellett is sikerülne Wink

És miért zavar h a 4000. hsz-ét így kiírta külön? Kicsit segítek, előtte volt 3999 db hozzászólása

és én kötegszem?
Ez legyen az én bajom hogy én így írok majd megnézzük 10-15 év múlva ki vitte többre.
De azért remélem hogy az itt lévő emberek 85%-90% meg van az értségi.

(aki erre a hsz ír valami rosszat az kötetszik mert egy büdös nagy c...ány)

Én itt le is zártam a témát!!!

Nincs értelme mindenféle szájhősökkel vitatkozni, végén jaaas még megint felhúzza magát aztán eltünik  :P

Azt hittem az előző hozzászólásait nem tudja már fokozni...de sikerült neki  :great:.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 10, 2010, 17:20:09
Nincs értelme mindenféle szájhősökkel vitatkozni, végén jaaas még megint felhúzza magát aztán eltünik  :P

Üljetek nyugodtan, mert Dávidka mostantól már nem lép be. Nincs szükségünk gyerekekre.