OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mert ide - meg oda, magyarhonba - küldték a hideget!  ;D Ők meg nyaralnak!  :great:

Egy teljesen nem idevágó kérdésem lenne!  ;D Véletlenül nem tudja valaki, hogy Excel-ben tudok-e olyat csinálni, olyan képletet beírni, hogy pl. több lapon kijelölt cellában szereplő számok közül egy külön cellába kiválasztja a legnagyobb értéket illetve a legkisebbet?   :icon_confused:

#1292 január 12, 2013, 11:05:59, ab_aevo
A Maximumra van külön függvény a neve : Max. Minimumra nem tudom, hogy lenne, de azt éppen el lehet játszani hogy egy külön oszlopba kiszámítod a számok inverzét (MInverse) és annak nézed meg a maximumát. Persze ez macerásabb, de én nem tudom, hogy lenne minimum függvény, de attól még lehet.

Oké....köszi! Majd megpróbálok valamit!

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum január 12, 2013, 10:48:30
Egy teljesen nem idevágó kérdésem lenne!  ;D Véletlenül nem tudja valaki, hogy Excel-ben tudok-e olyat csinálni, olyan képletet beírni, hogy pl. több lapon kijelölt cellában szereplő számok közül egy külön cellába kiválasztja a legnagyobb értéket illetve a legkisebbet?   :icon_confused:
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 12, 2013, 10:57:12
A Maximumra van külön függvény a neve : Max. Minimumra nem tudom, hogy lenne, de azt éppen el lehet játszani hogy egy külön oszlopba kiszámítod a számok inverzét (MInverse) és annak nézed meg a maximumát. Persze ez macerásabb, de én nem tudom, hogy lenne minimum függvény, de attól még lehet.

van maximum függvény, de itt lehet maximumra az ab.max, a minimumra pedig az ab.min függvényt használni, bár lehet hogy ezeket csak egy oszlopba tartozó adatoknál lehet használni. Viszont a szürést lehet hogy tudod használnitöbb táblára is. Access -sel nem próbálkoztál még?

106 vendég, 81 tag (2 rejtett)...wao :yeah:

Mai legaktívabb: 388. Összesített legaktívabb: 388 (Ma - 19:10:28)  :beerchug:

Idézetet írta: benson Dátum január 12, 2013, 19:56:33
Mai legaktívabb: 388. Összesített legaktívabb: 388 (Ma - 19:10:28)  :beerchug:

A férfi kézilabda vb álom-pillanatai, s az amikor a google-on fél órával a meccs előtt 2., ill. 3. helyen vagyunk.  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Apropó...ma (Január 12) levertük a rekordot, ami a látogatókat illeti!!!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Sziasztok!

Samsung Galaxy telefon kérdésem lenne: létezik olyan program, amivel a bejövő hívásokat hagyományos módon tudjuk fogadni? Szóval nem ilyen húzogatós fa.z módon, hanem csak hogy rányom a tulaj a felvesz gombra oszt annyi. Hm?  :D

Szokjál rá a húzogatásra...  :great:

Aműgy gőzöm sincs.

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 17, 2013, 16:40:05
Szokjál rá a húzogatásra...  :great:

Aműgy gőzöm sincs.

Én már húzogattam eleget Lacapikám, öregségemre már csak a nyomás érdekel meg a pipázás...  ;D



Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 17, 2013, 16:09:47
Sziasztok!

Samsung Galaxy telefon kérdésem lenne: létezik olyan program, amivel a bejövő hívásokat hagyományos módon tudjuk fogadni? Szóval nem ilyen húzogatós fa.z módon, hanem csak hogy rányom a tulaj a felvesz gombra oszt annyi. Hm?  :D
Ilyenre gondolsz?  :)

http://logout.hu/bejegyzes/stefi68/advanced_telephone_hivasfogadas_egyszeruen_magyaru/hsz_1-50.html


Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 17, 2013, 17:27:06
ohh, te kis tündibündi, megyek neked neked egy áfonyával!!  ;D  Köszönöm szépen!  :beerchug:
Tiszta szívesen!  ;)  :redchug:

Letöltötted,feltelepítetted és mükszik rendesen?  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum január 17, 2013, 17:29:21

Tiszta szívesen!  ;)  :redchug:

Letöltötted,feltelepítetted és mükszik rendesen?  :)

Jaaa, NEM, csak fogadtam valakivel, hogy van ilyen program...  ;D  ;D