OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Van a Facebook vagy mi. Mit kell beállítani ahhoz, hogy megoszthassam azt, hogy hol vagyok?

Előre is köszi!  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 24, 2014, 14:39:07
Sziasztok!

Van a Facebook vagy mi. Mit kell beállítani ahhoz, hogy megoszthassam azt, hogy hol vagyok?

Előre is köszi!  :beerchug:

Erre gondolsz?  :)



Idézetet írta: Pikaa Dátum február 24, 2014, 15:01:41
Erre gondolsz?  :)



Igen erre gondolok, ezt az opciót láttam is, viszont jött valamilyen üzenet, hogy be kell állítani valamit. Erre a beállításra lennék kíváncsi, addig ugyanis nem tudom használni. Egyébként meg ki kell választani a listából, hogy éppen hol vagyok, nem keresi meg automatikusan a helyszínt?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 25, 2014, 06:01:36
Igen erre gondolok, ezt az opciót láttam is, viszont jött valamilyen üzenet, hogy be kell állítani valamit. Erre a beállításra lennék kíváncsi, addig ugyanis nem tudom használni. Egyébként meg ki kell választani a listából, hogy éppen hol vagyok, nem keresi meg automatikusan a helyszínt?

Milyen üzenet jött,esetleg egy képernyőfotót beszúrsz ide? Nekem pl. automatikusan kiírja,hogy hol is vagyok. Lehet ,ha ezt egyszer beállítod,akkor már csak azt mutatja.  ???

Ha telorol tolod, akkor akkor beállításoknal kell vlmit állítani a telo menüjébe. :)

Idézetet írta: davixxx Dátum február 25, 2014, 14:55:23
Ha telorol tolod, akkor akkor beállításoknal kell vlmit állítani a telo menüjébe. :)

Aha,tellón igen,de még weben nem kaptam ahhoz hasonlót.

Idézetet írta: davixxx Dátum február 25, 2014, 14:55:23
Ha telorol tolod, akkor akkor beállításoknal kell vlmit állítani a telo menüjébe. :)

Nem telóról tolom, asztali pc-t húzok magam után mindenhova.  ;D Nem tudjátok, mit kell beállítani?  :D

Idézetet írta: TiB Dátum február 25, 2014, 15:56:49
Én azt olvasom, hogy ezt az Adatvédelemnél kell beállítani, viszont én ott nem látok semmit.

Feladom. Csak így sokkal nehezebben találnak rám, ha netán részegen eltévednék, de mindegy, eddig is megoldottuk.

Sonynál: Beállítások --> helyszolgáltatás --> GPS - Műhódak (PIPA)

#2020 február 25, 2014, 19:28:24, Jabba
Nálam:
facebook alkalmazás/settings/messenger location services - bepipálni   (ez üzenetküldésnél írja ki a másiknak, hogy hol vagy)

Ha pedig valamit kiraksz, akkor ott alul van nekem egy kis hely ikon, arra ha rámegyek akkor automatikusan megkeresi h hol vagyok.

Köszönöm szépen a segítséget, tesztelgetem majd a lehetőségeket.  :)  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 25, 2014, 17:42:25
Feladom. Csak így sokkal nehezebben találnak rám, ha netán részegen eltévednék, de mindegy, eddig is megoldottuk.

Vazze Csacsa, te szoktál inni??  :redchug: :nu:
És ha ittasan elhagyod a telefont, akkor téged hogyan találnak meg?  ;D

Idézetet írta: misk@ Dátum február 25, 2014, 21:10:08
Vazze Csacsa, te szoktál inni??  :redchug: :nu:
És ha ittasan elhagyod a telefont, akkor téged hogyan találnak meg?  ;D

Szag után.  ;D

Kötelességemnek érzem, hogy belinkeljem, hiszen, minden segítség számít nekik:
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/tuzbol-mentette-kisfiat-belehalt-a-hos-apa-2240167

Így segíthet a családon!
Sajóvölgye Takarékszövetkezet: 55400101-36044702
A betétszámla tulajdonosa: Bogár Tiborné (József testvére)