OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Van olyan illetékbélyeg hogy 4 ezres? Vagy 4db 1 ezres? Meghívólevélre kellenne. Köszi :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 06, 2014, 18:44:03
Van olyan illetékbélyeg hogy 4 ezres? Vagy 4db 1 ezres? Meghívólevélre kellenne. Köszi :ok:

Mivel látom, hozzám hasonlóan senki sem tudja a tutit ebben a témában, ezért beírom a megfejtést. Szóval 4 db 1 ezreset kell venni  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 07, 2014, 18:53:10
Mivel látom, hozzám hasonlóan senki sem tudja a tutit ebben a témában, ezért beírom a megfejtést. Szóval 4 db 1 ezreset kell venni  :)

38/2004. (VIII. 16.) PM rendelet

az illetékbélyegek forgalomba hozataláról

Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 100. §-ában foglalt felhatalmazás alapján a következőket rendelem el:

1. § (1) Az illetékbélyeggel fizetendő illetékek, igazgatási és bírósági szolgáltatási díjak, valamint az illetékbélyeg lerovásával teljesítendő egyéb kötelezettségek fizetéséhez 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000 és 10 000 forintos címletű illetékbélyegek kerülnek forgalomba.

Idézetet írta: TiB Dátum március 09, 2014, 21:44:27
Előítéletek? Előítéletek.

Black Guy Breaks Into A Car
Akkor ezért nem szólt hozzám senki mikor a reptéri parkolóban bezártam a kulcsot a kocsiba, és kamerák keresztüzében próbáltam az ablaktörlőből kihúzott hajlított fémpálcával kinyitni?  :great:


Van valaki aki gyakran rendel az eBayről?  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 12, 2014, 23:07:05
Van valaki aki gyakran rendel az eBayről?  :)
Mi az a gyakran? Szoktam néha, egy-két havonta átlagban.

Itt tartunk, erre van igény. Mindenki különleges akar lenni. Egyesek lehányatják magukat, mások buzik lesznek divatból és felvonulnak stb. :hanyas: :lehany:

Lady Gaga ez nélkül is különleges, mert ő tényleg kifejezetten tehetséges.
Viszont fent kell tartania az érdeklődést abban a világban, ahol az ingerküszöbünket egyre nehezebben lehet elérni.
Mondjuk nekem az is elég, mikor csak leül a zongorához és énekel...


tippelek, L Gaga managementje honnét találhatta ki a nevet, addigis egy kis valódi zene:
Queen - Radio Ga Ga

Idézetet írta: afrikailajos Dátum március 16, 2014, 19:26:05
tippelek, L Gaga managementje honnét találhatta ki a nevet, addigis egy kis valódi zene:
Queen - Radio Ga Ga

Ez nem csak tipp, bevallottan ez a nóta ihlette a nevét.
Egyébként Freddie Mercury is elég extrémnek számított abban az időben.  :)
(exhibicionista, szexista, biszexuális...)
Ő is kellett hozzá, hogy mára a Lady Gaga-jelenségig eljussunk.

Az igaz, hogy sok "előadóból" csak egy menedzsment próbál eladható terméket csinálni, de ha hangszer is van a közelben, akkor azért kiderül, hogy ki számít zenésznek.

www.youtube.com/watch?v=oP8SrlbpJ5A]https://www.youtube.com/watch?v=oP8SrlbpJ5A









Gondolkodtam rajta, hogy ez a szerencsejáték szabályozás témába illene, de nekem inkább az általam is preferált gondolkodásmódról szól, úgyhogy legyen off:

http://hvg.hu/utazas/20140324_El_lehet_menni_Nem_csak_tologatjuk_a_zse#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso_2014_3_24

Vasárnap hajnalban 2 órakor egy órával előre kell állítani az órákat
Idén március 30-án, vasárnap hajnalban 2 óráról 3-ra állítjuk óráinkat.

http://www.borsonline.hu/20140401_dobbenet_33_millioert_mutteti_magat_david_szoborra_a_fiu

Az ilyen hírektől dobok egy hátast. Milyen elvetemült, elbasz..tt világban élünk.