10Bet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azért arra figyelj oda, h csak a 10 eurós mobil bet bónusz jár magyaroknak.

Idézetet írta: BoTa88 Dátum december 17, 2013, 10:58:44
Valakinek van valami info kifizetéssel kapcsolatban?
Tegnap befizettem, elvileg beírtam a kódot helyesen, nem kaptam bónuszt...
Így tegnap este 38$ haszonnal kifizetést kértem Skrillre.

Mennyi idő míg megjön a pénz?

Azt írták, hogy mivel nem forgattam meg, ezért kezelési költséget vonnak le.
(Fee-nek a kifizetés igénylése előtt 1$ volt írva Skrillre)
Ennyi a kezelési költség kifizetés mértékétől függetlenül, vagy valami %-os?

Ha minden rendben megy, akkor visszatérek, mert most van egy két jó promójuk erre a hónapra:
€10 Free Bet
€100 First Mobile Bonus
Festive €15 Free Bet - Mobile
Festive €15 Free Bet - Web
Combocadabra - 100% Combo Cash-In


Ezeket december 31ig leakarom játszani, utána kitudja mi lesz...
Ha nem szeretsz apró betűket böngészni bele se vágj.Csak erős idegzetűeknek való ez az iroda, olvass vissza nekem is hasonlóak voltak a tapasztalataim amit leírtak fentebb.

#32 január 08, 2018, 17:49:27, BoTa88
.

#33 január 08, 2018, 17:48:52, BoTa88
.

#34 január 08, 2018, 17:48:46, BoTa88
.

Ma este fel néztem a számlámra hogy minden rendben van-e (nem fogadtam rajta több mint egy hete). Nézem hiányzik 7$ rögtön live supp. Aki közölte velem  hogy érvénytelen kaszinó bónuszom volt... Hol ott soha nem utaltam illetve játszottam ott. Számomra egy jelentős összeget pihentettek itt, arb sok fogadásomban volt így nem csaptam balhét. Legutóbbi kifizetésemnél 1euró helyett 3$ vontak le. Azaz összeg meg volt forgatva, az 5% ahogy az előttem szóló írta sehogy sem passzolna. Ki is veszem a pénzem és reménykedem hogy minden jól megy.

Nektek bejön most az oldal?

Írtam az oldalról mindent vissza szívok. Csak nem volt átlátható a folyamatos kaszinó bónusz számomra akkor, de már látom hogy csak én voltam buta. Szerintem teljesen korrektek nem volt velük semmi bajom vissza gondolva. Élő fogadásban eszméletlen gyenge az oldaluk, amit ki is használtam.

Felkerült ez az iroda is a listára. Én sajnálom, mert bírtam őket és ahogy bendehal is említette, nagyon sokszor elszúrták a szorzókat élő fogadásnál vagy késett a közvetítésük, amit könnyen ki lehetett használni. Ennek köszönhetően még nyerni is tudtam náluk!


Sziasztok!
Tudnátok nekem olyan  linket küldeni, amin elérhető az oldal?

Idézetet írta: gege87 Dátum augusztus 14, 2014, 22:45:47
Sziasztok!
Tudnátok nekem olyan  linket küldeni, amin elérhető az oldal?

Nincs blokkolva és nem is lesz a tervek szerint, tehát elvileg mindenhol elérhető.
Csak nem nekünk, mert magyar ügyfeleket már nem akarnak kiszolgálni.  :)

Ha a szorzóik fontosak, néz körül a "klón" irodáknál!
Sajnos a legtöbb kicsit "legyengítve" adja a 10bet szorzóit.

Gyorsan lepörgött ez a 10bet történet, szerdán még minden ment a régi kerékvágásban, csütörtökön már nem lehetett belépni, pár óra múlva kiutalták az egyenleget (a függőben lévő fogadást törölték) és csá! Azért legalább néhány nappal előtte dobhattak volna egy mailt, hogy mire készülnek. Bár engem nem érintett érzékenyen a dolog, mert heti 1-2 meccset raktam náluk.