Magyar Foci Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NB1: A Fradi közelebb kerülhet a bajnoki címhez
Az OTP Bank Liga 29. fordulója két nagyszerű mérkőzést is tartogat számunka. Mind a Vasas - Paks és Balmazújváros - Újpest meccsen a hazai gárda a kiesés ellen menekül. De most nem erre a két találkozóra gondoltam. Két telt házas rangadó vár ránk: a Diósgyőr - Mezőkövesd meccsen visszatér a foci Miskolcra, míg a Videoton - Ferencváros akár bajnoki döntőnek is beillik.
Olvasd tovább ITT!

És ha már Vidi rangadó jön, emlékezzünk egy klasszikusra: :redchug:


Arra a Lazovics klasszikusra én lehet, hogy csináltam egy ilyet anno: https://www.facebook.com/sportfogadas/videos/10154554870036497/

És lehet, hogy azóta néhány haverom nem áll szóba velem. Ilyen egy meghasonlott Vidi-szurkoló élete ;D

Nehéz meg mondani ki nyeri a magyar bajnokságot . az a biztos aki itt nyerne ma vagy a Vidi vagy a Fradi lelkileg nagy előnybe kerülhet. feszült mérkőzésre akár piros lapos kiállításra számítok. :bash:

Eljött végre ez a nap is! Birtokba vehetjük az új stadiont! Remélem a gyönyörű stadion mellé jó játék, nagyszerű hangulat és szép eredmények társulnak! Ehhez méltó csapatot, mentalitást és játékot várok ma a pályán! 15 ezer szurkolóval ma azt hiszem megteremtjük a hangulatot a többi már a játékosokon múlik! Ma elválik méltóak-e a DVTK mezre!! Csak a DIÓSGYŐR!! :beerchug:


Idézetet írta: Experte Dátum május 05, 2018, 09:55:34
Eljött végre ez a nap is! Birtokba vehetjük az új stadiont! Remélem a gyönyörű stadion mellé jó játék, nagyszerű hangulat és szép eredmények társulnak! Ehhez méltó csapatot, mentalitást és játékot várok ma a pályán! 15 ezer szurkolóval ma azt hiszem megteremtjük a hangulatot a többi már a játékosokon múlik! Ma elválik méltóak-e a DVTK mezre!! Csak a DIÓSGYŐR!! :beerchug:
Azt mondom ha Bódog lenne még az edző akkor biztos a hazai győzelem, mégpedig a mentalitás miatt. Nincs akkora különbség a két csapat állománya között és ha a Diósgyőr  játékosok alázatosan álltak volna ahoz amit Bódog megkövetel, akkor ilyen tábor és hangulat mellett bedarálták volna a kavicsot. Az viszont még kérdés hogy mit akar játszatni ez a spanyol, de Kuttor fiai biztosan nem adják könnyen a bőrüket.

...és ismét Lazovics!  :uglystupid2: :uglystupid2: ;D ;D
Remélem nemcsak 1 meccsre tiltják el ezek után! Bármilyen jól lát a pályán és technikailag is kiemelkedik, de ilyen sorozatos fegyelmezetlenséget utoljára a mennyei megyeiben láttam :) Ha tényleg kap 2-3 meccset, akkor az akár a Vidi bajnoki címébe is kerülhet. Kíváncsian várom a döntést, és a szorzókat.

újpest-Puskás -ról mi a véleményetek?

az hogy ne vesztegess el 2*45 percet az életedből, hogy megnézed  ;D

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum május 06, 2018, 21:53:57
...és ismét Lazovics!  :uglystupid2: :uglystupid2: ;D ;D



Megvan már, hány meccset kapott ez a hülye? Nem szoktam soha senkinek sérülést kívánni, de remélem, Lazovicnak egyszer valaki tényleg odabasz egy olyat, hogy ne csak szimulálnia kelljen.  :ok:


Idézetet írta: hubika88 Dátum május 10, 2018, 13:18:43
az hogy ne vesztegess el 2*45 percet az életedből, hogy megnézed  ;D

Mindegy bemelegítésnek megpakoltam a Manchester United -et mint a Rulett Kereket....  :cya:

Szombatig meg majd még alszok rá párat azt addig kitöprengem mi legyen...    :redchug:

NB1: Hazai csapatokra játszunk

Négy körrel az OTP Bank Liga vége előtt továbbra is nyitott minden kérdés a bajnoki cím elnyerését, valamint a kiesők kilétét illetően! Heti élvonalbeli beharangozónkban ezúttal két olyan mérkőzést ajánlunk figyelmetekbe, ahol véleményünk szerint a hazai csapatok számítanak favoritnak! Olvasd tovább ITT!