OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Szintén régebb fedeztem fel, majd rögtön utána ezt is: http://www.liveatc.net/ Itt lehet egyes repülőterek tornyainak utasitásait hallgatni. Órákig hallgattam egyes reptereket, közben figyelve a flightradaron a reptérhez közeledő és felszálló gépeket :)

HELP!
gmailben véletlenül archiváltam néhány fontos levelet. De hol találom meg őket, mert szükségem lenne rájuk, valaki help me! Olyat hogy archivum nem találok...

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 06, 2012, 14:59:02
HELP!
gmailben véletlenül archiváltam néhány fontos levelet. De hol találom meg őket, mert szükségem lenne rájuk, valaki help me! Olyat hogy archivum nem találok...

Bal oldali menü: Összes levél
Itt megjeleníti az archivált üzeneteket is, innen vissza is lehet állítani ezeket az üzeneteket a beérkező levelek mappába

Idézetet írta: Salvio Dátum október 06, 2012, 15:27:58
Bal oldali menü: Összes levél
Itt megjeleníti az archivált üzeneteket is, innen vissza is lehet állítani ezeket az üzeneteket a beérkező levelek mappába
Köszönöm!

De hol látom hogy melyik az archivált??? Mert több levelet is kijelöltem, csak nem archiválásra szántam, és most nem tudom megvan e mind. Vazze, ezt nagyon elbénáztam, edig nem is ittam  ;D .

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 06, 2012, 17:11:54
Köszönöm!

De hol látom hogy melyik az archivált??? Mert több levelet is kijelöltem, csak nem archiválásra szántam, és most nem tudom megvan e mind. Vazze, ezt nagyon elbénáztam, edig nem is ittam  ;D .

Az archivált üzenetek előtt nincs "Beérkező levelek" címke, gyorsan át lehet így futni

Idézetet írta: Salvio Dátum október 06, 2012, 17:25:40
Az archivált üzenetek előtt nincs "Beérkező levelek" címke, gyorsan át lehet így futni

Teljes a siker, köszönöm szépen! Mostanában bajok vannak a logikus gondolkodással nálam...

Sziasztok. Az utobbi napokban több blogspoton is észrevettem, hogy nagyon sok tippelo reggel a Partnerprobramba, a legtobben a bet365-hoz. Ez nem szabalytalan? Nem kellene legyen KFT-e annak aki reggel?


Idézetet írta: csaby18 Dátum október 12, 2012, 17:06:31
Sziasztok. Az utobbi napokban több blogspoton is észrevettem, hogy nagyon sok tippelo reggel a Partnerprobramba, a legtobben a bet365-hoz. Ez nem szabalytalan? Nem kellene legyen KFT-e annak aki reggel?
Nem szabálytalan egészen addig, amig nem arra használják, hogy a saját veszteségüket szerezzék vissza.

Felix Baumgartner vélhetően 19:00 és 19:30 között ugrik! 36 km-es magasságból, a világűr pereméről,szabadesésben...
Remélem nem hagyjátok ki..... :D

Idézetet írta: jalo14 Dátum október 14, 2012, 18:18:05
Felix Baumgartner vélhetően 19:00 és 19:30 között ugrik! 36 km-es magasságból, a világűr pereméről,szabadesésben...
Remélem nem hagyjátok ki..... :D

Valahol lehet élőben is követni?  :)


Digi 2 is közvetíti!

Nem volt semmi az ugrás :ok:

Na szóval...
Elszállt az egerem, hiába húztam ki és dugtam be, akkor sem működött, ismétlem az EGÉR! ;D Gondolom tolok egy újraindítást, meg is történt majd kiírta, hogy válasszak a cuccok közül, rámentem a szokásosra..."Windows normál módú indítása". Erre betölti a Windowst és 800*600-as, amit átállítottam 1024*768-ra, de a színekből nincs elég és azt nem tudom átállítani. Meg az ablakok kinézetén is látszik, hogy régi hitvány...

Win 7-et használok amúgy.

Valakinek valami tipp, hogy hogy a geci kurva anyjába tudnám visszaállítani az egészet olyanra amilyen volt? Hiába indítom újra akkor is ez jön elő, hiába kapcsolom ki majd be akkor is.