OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: iLogic Dátum november 15, 2014, 05:13:25
Köszönöm az oldal üzemeltetőinek, hogy itt lehettem! Sok remek embert ismerhettem meg itt, és azt kell mondanom, nagyon sokan jól ismeritek az adott sportágakat, hiába nem hittem az ebben rejlő lehetőségekben. Kívánok Nektek sok sikert, sok nyertes tippet és sikert, én ezennel búcsúzok, megkaptam álmaim állását, ahol a fogadás ki van zárva. Hiányozni fog ez, de meg kellett hoznom ezt a döntést. Jó kis közösség ez, hiába van néhány önmagától elszállt egyén. Szóval drukkolok Nektek, hajtsátok ki az irodák pénzét!

Üdvözlettel: iLogic
Sok sikert!
Az ingyenes játékokban azért részt vehetsz? Legfeljebb a nyeremény átadod a "rászorulóknak". :)
A véleményedre is kíváncsiak vagyunk.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 15, 2014, 05:13:25
Köszönöm az oldal üzemeltetőinek, hogy itt lehettem! Sok remek embert ismerhettem meg itt, és azt kell mondanom, nagyon sokan jól ismeritek az adott sportágakat, hiába nem hittem az ebben rejlő lehetőségekben. Kívánok Nektek sok sikert, sok nyertes tippet és sikert, én ezennel búcsúzok, megkaptam álmaim állását, ahol a fogadás ki van zárva. Hiányozni fog ez, de meg kellett hoznom ezt a döntést. Jó kis közösség ez, hiába van néhány önmagától elszállt egyén. Szóval drukkolok Nektek, hajtsátok ki az irodák pénzét!

Üdvözlettel: iLogic

A legjobbakat!

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 15, 2014, 05:25:53
Sok sikert!  :beerchug: :great:

(de ugye nem buki lettél?  :D)

Nem sok munkakör van, ahol a sportfogadás ki lehet zárva.  :)
Még az irodák is azzal dicsekednek, hogy az ügyfélszolgálatosok is játszanak...

Azt halkan jegyzem meg, hogy a tippmixen anonim módon lehet játszani, így a magyarok bármikor találnak ilyesmire is kiskaput! hehe

Sok sikert iLogic!  :beerchug:



Az év legköltséghatékonyabb "baromfitenyésztője":


Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 17, 2014, 19:09:49
Az év legköltséghatékonyabb "baromfitenyésztője":


4mancs  embere lehet

Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 17, 2014, 19:31:04
4mancs  embere lehet
Az EU szabvány tyúkketrec projekt is tőle indulhatott.

Akinek van egy kis ideje, szavazzon rám, hogy én legyek a Player of the week a mennyei megyeiben..

Illés Márk

http://www.somogyfoci.hu/tartalom/cikk/281019_megye_i_ki_volt_a_hetvege_legjobbja


köszönöm

Tőlem is ment.

a doktorúrra :ok: :nu:

+1, elég nagy előnnyel mész, sztem be is húzod  :beerchug:



+1

(a mocskosul elcseszett tegnapi napom után legalább győztes kimenetelre voksoltam).