OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB86 Dátum december 16, 2008, 03:33:43
Apuka leülteti a 12 éves fiát, és azt mondja neki:
- Fiam, eljött az ideje, hogy elmeséljem neked, hogyan is születnek igazából a gyerekek!
A fiú a fülére tapasztja a kezét, és felkiált:
- Nem! Nem akarom tudni!
- De miért? - kérdi az apja döbbenten.
- Nézd, apa! Amikor 6 éves voltam, elárultad, hogy nem létezik a Télapó. Amikor 7 éves lettem, elárultad, hogy nem létezik a húsvéti nyuszi sem. Azt viszont már tényleg nem bírnám ki, ha most azt is elárulnád, hogy a gyerekcsináláshoz nem kell a lányokat megb...ni.

:yeah:

Már csak 5 felhasználó és elérjük a bűvös 3000-s számot! Kicsit komoly!! ;)  :great:

Idézetet írta: tibi181818 Dátum december 16, 2008, 14:31:11
Már csak 5 felhasználó és elérjük a bűvös 3000-s számot! Kicsit komoly!! ;)  :great:

Bizony....erre iszunk majd egy jó sört... :beerchug:

Hali!
Látom Bleah -nak sportfogadás.org logós avatarja van. Ez gyári vagy ő készitette? Esetleg lehetne hirdetni egy logókésitő versenyz is! Aztán szavazhatnánk melyik a jobb!
Lacapi

Idézetet írta: tibi181818 Dátum december 16, 2008, 14:31:11
Már csak 5 felhasználó és elérjük a bűvös 3000-s számot! Kicsit komoly!! ;)  :great:

Szép eredmény, de ha meg azt nézzünk, hogy ebből mennyi az aktív user, akkor elég alacsony arány jön ki. Kb. 1% :D

Azért mostanában van hogy 15-20 regisztrált tag és még pár vendég is böngészi az oldalt egyszerre. Az már azért jó. Lassan hátha a chat is beindul.

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 16, 2008, 14:45:54
Azért mostanában van hogy 15-20 regisztrált tag és még pár vendég is böngészi az oldalt egyszerre. Az már azért jó. Lassan hátha a chat is beindul.

Chat-tel kapcsolatban...hamarosan lessz egy kis újdonság.

Haliho,

Segíííítség!!!! A gépemen tegnap jól kitoltam magammal. Jelszavas belépést szerettem volna rajta, hogy ne használhassa bárki. Szóval vezérlőpult/rendszergazdában csináltam, hogy jelszóval védett legyen a belépés. Kérte is szépen, hogy mi legyen a jelszó, majd ismét jelszó. Azt hittem minden oké, de restart után kéri, majd én beírom. De aztán semmi; nem tudok belépni a gépembe >:( 

Bármilyen ötletet szívesen várok!!!  Vagy marad xp install??

#323 december 21, 2008, 09:16:47, hargitomi
Idézetet írta: Latzka Dátum december 21, 2008, 08:56:38
Haliho,

Segíííítség!!!! A gépemen tegnap jól kitoltam magammal. Jelszavas belépést szerettem volna rajta, hogy ne használhassa bárki. Szóval vezérlőpult/rendszergazdában csináltam, hogy jelszóval védett legyen a belépés. Kérte is szépen, hogy mi legyen a jelszó, majd ismét jelszó. Azt hittem minden oké, de restart után kéri, majd én beírom. De aztán semmi; nem tudok belépni a gépembe >:( 

Bármilyen ötletet szívesen várok!!!  Vagy marad xp install??

:(

Nektek megy a chat?

Gyors segítséget várok!

nalam nem megy ....

Nálam se működik  ,akárhogy próbálom .. :-\

Nem semmi hogy vannak emberek akik ijenkor regelnek a forumra  :great:

Idézetet írta: bleah Dátum december 24, 2008, 21:08:24
Nem semmi hogy vannak emberek akik ijenkor regelnek a forumra  :great:

Biztos írt nekik a Jézuska, hogy regeljenek mert nem bánják meg :great:

Idézetet írta: bleah Dátum december 24, 2008, 21:08:24
Nem semmi hogy vannak emberek akik ijenkor regelnek a forumra  :great:
Nem semmi, hogy vannak emberek akik ilyenkor is fent vannak a fórumon!!  ;D ;D ;)