OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


WOW OMG GRAT  :great:

Idézetet írta: Józsi Dátum február 22, 2011, 12:24:08
A mai napon 10:53:11-kor regisztrált a fórum 8000. tagja!!! Sok sikert  jaapoclq és sok-sok sikert Milan és vmlinuz!!!


Na, megyünk visszafelé! Sebaj, majd lehet még egyszer ünnepelni egy másik 8000. tagot!  ;D

LOL
Idézetet írta: benson Dátum február 22, 2011, 14:24:08
Na, megyünk visszafelé! Sebaj, majd lehet még egyszer ünnepelni egy másik 8000. tagot!  ;D


Töröltem a reklámozókat, ezért csökkent a létszám...de hamarosan meglesz a 8000-dik!  :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum február 26, 2011, 23:07:27
Ha bárki keresné az új Heineken reklám zenéjét, ne keresse, ez az ;D
Onnan tudom, hogy én kerestem, és megtaláltam.


http://www.youtube.com/watch?v=g3e_vFPTPP0

Én is 2 napja kerestem rá, azóta ezt hallgatom  8) Nagyon nagy zene. A klippet is érdemes megnézni. A szőke csaj elég jó benne :P

http://www.youtube.com/watch?v=x5h-LAvQDCQ


Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy lehet a feliratot beállítani a filmhez? Már megpróbáltam úgy, hogy mindkettőnek ugyanazt a nevet adtam de nem sikerült. Ha van valamilyen ötletetek akkor írjátok már le. Köszi.  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 01, 2011, 16:45:36
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy lehet a feliratot beállítani a filmhez? Már megpróbáltam úgy, hogy mindkettőnek ugyanazt a nevet adtam de nem sikerült. Ha van valamilyen ötletetek akkor írjátok már le. Köszi.  :ok:

hogy értve, beállitani a filmhez?

a felirat jelenjen meg a film közben.

elinditod a filmet a lejátszóban és ráhúzod a feliratot.

próbáltam de lefagyott. Na mindegy köszi.  :ok:

Vagg ez is nagyon jó lejátszó, codec nélkül visz mindent ami fontos: www.videolan.org

Köszi Mindenkinek!  :ok:


Brutális állat ez a hangya... van vagy 10cm-es beton réteg a szőnyegem alatt, a falaknál ugye a beton alap plusz blokk tégla fal. Hol jön be a szobámba? átrágja magát a betonon? ;D Na mind 1 nem is ez a lényeg hanem tegnap leejtettem egy keksz darabot aminek a méretei durván 2cm*2cm*1 cm. Amikor megláttam a földön már a hangyák dézsmálni kezdték... Ez volt tegnap éjfél körül. Mondom nem bántom őket megnézem reggelre mennyit visznek el belőle.... reggel 8 körül ránéztem és volt keksz nincs keksz. Elvitték az egészet. Nagyon durva ;D A helyén ilyen porszerű kis morzsák maradtak, de nagyon finom por alig lehet látni, még azon is volt pár hangya... Most ha egy kamerát ráállítottam volna akkor lett volna egy fasza videóm ahogy a hangyák elhordanak egy kekszet. :) De amúgy nem volt sok hangya...kb 20-30 volt este a kekszen...