Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Íme két kupon. Sok sikert a fogadáshoz!  :cya:

WZKHV-HP1HN-SMDUN-2763N- E6Y81E

és

2TDMJ-42X3W-JX97L-L689Z-KUBZ1A

Sziasztok, nem tudjátok esetleg, milyen újságban lesz mostanság kupon, sajnos mindig későn tudom meg és lemaradok róla. Akinek esetleg van feleslegesen, egy azt szívesen fogadnám. :)

Köszönöm!

#197 február 13, 2013, 16:25:40, wellback
Sziasztok! Én is szívesen fogadnék egy kupon kódot (privátban), mert tegnap vettem egy NSO-t, és ami benne volt kupon, valaki már beváltotta :S Köszönöm!

én is így jártam bakker...nem tudom ki lehet ennyire rászorulva, hogy lopjon.

én sem értem egyébként, legalább akkor már venné meg az újságot is..nem 1000 ft-ba kerül..

Idézetet írta: TiB Dátum február 13, 2013, 16:32:48
A társadalom alsó rétegei, a szegények.

Azt hiszem, ez nem szegénység kérdése...
Ezek a kuponok csak net-hozzáférés mellett használhatóak fel, ami nem a mélyszegénység jellemzője.

Tegnap mondjuk vettünk sportot, de volt már, hogy én is kicsentem tévéújságból.
Azért is kell átnézni az újságot vásárlás előtt, mivel abból ki is eshetett vagy éppen elfelejthették beletenni, szóval nem csak tolvajok szívathatnak meg. (a közeli CBA-ban pl. a 8 db NS egyikében sem volt kupon tegnap, lehet, hogy Lázárék beadták inkább az adósságkezelő alapba...)

Amit tényleg nem illik csinálni, az a kupon lefényképezése majd beváltása.
Ezzel valóban kárt (kiadást) okozol annak, aki aztán a kupon miatt veszi meg az újságot.

Hja, tegnap egy ismerősöm megalkudott az újságossal és féláron megvette a kupont, a sportot meg otthagyta neki!  Ez is egy megoldás.


Idézetet írta: csabax Dátum február 13, 2013, 13:42:54
Íme két kupon. Sok sikert a fogadáshoz!  :cya:

WZKHV-HP1HN-SMDUN-2763N- E6Y81E

és

2TDMJ-42X3W-JX97L-L689Z-KUBZ1A

Már beváltottam ehhez a promóhoz utalványt, de mivel csabax hozzászólására semmilyen reakció nem érkezett, kíváncsiságból megpróbáltam mindkét kódot. Természetesen egyaránt ez az üzenet fogadott: "Ezt az utalványt már beváltották!". Most már csak azt nem értem, hogy a köszönöm válasz mellett, van már Köszönet gomb lehetőség is, mégsem történt semmiféle visszajelzés. (ha privátban megköszönte akkor tárgytalan).

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum február 13, 2013, 17:07:09
Már beváltottam ehhez a promóhoz utalványt, de mivel csabax hozzászólására semmilyen reakció nem érkezett, kíváncsiságból megpróbáltam mindkét kódot. Természetesen egyaránt ez az üzenet fogadott: "Ezt az utalványt már beváltották!". Most már csak azt nem értem, hogy a köszönöm válasz mellett, van már Köszönet gomb lehetőség is, mégsem történt semmiféle visszajelzés. (ha privátban megköszönte akkor tárgytalan).

Nem érkezett köszönet.

Lehet megint a vendégek nyertek,mint tegnap  a bl-ben :(

Idézetet írta: csabax Dátum február 13, 2013, 17:12:57
Nem érkezett köszönet.

Sajnos, akkor minden maradt a régiben...

A kódjaid közzététele viszont dicséretes!

Ezek után pedig csodálkozni fognak a "0 km-esek", hogy a küldők megszabják, hogy legalább 2-3-500 hozzászólás kell a fogadási utalvány átküldéséhez.

Csak ez azért igazságtalan, pl én már osztottam meg itt 2-3 kupont még régebben abban a kevés hozzászólásomban:D

Idézetet írta: bence6505 Dátum február 13, 2013, 17:25:36
Csak ez azért igazságtalan, pl én már osztottam meg itt 2-3 kupont még régebben abban a kevés hozzászólásomban:D

Általánosságban értettem, természetesen mindig vannak kivételek!  :beerchug:

Idézetet írta: bence6505 Dátum február 13, 2013, 17:25:36
Csak ez azért igazságtalan, pl én már osztottam meg itt 2-3 kupont még régebben abban a kevés hozzászólásomban:D

Ezen a néven csak tarháltál.

Két kattintással visszanézhetőek mindenki hozzászólásai, a tieidet nem tartott sokáig átfutni!  ;)




Bet-at-home / Re:Bet-at-home Kuponok
« Dátum: Ma - 17:25:36 »
Csak ez azért igazságtalan, pl én már osztottam meg itt 2-3 kupont még régebben abban a kevés hozzászólásomban:D

    Válasz
    Idézet
    Értesítés


2
Bet-at-home / Re:Bet-at-home Kuponok
« Dátum: Ma - 16:31:04 »
én is így jártam bakker...nem tudom ki lehet ennyire rászorulva, hogy lopjon.

    Válasz
    Idézet
    Értesítés


3
Bet-at-home / Re:Bet-at-home
« Dátum: Május 15, 2012, 18:14:37 pm CEST »
kuponkód*

    Válasz
    Idézet
    Értesítés


4
Bet-at-home / Re:Bet-at-home
« Dátum: Május 15, 2012, 18:13:37 pm CEST »
akinek van fölösleges kuponkópja , küldje el nekem privátban legyen szíves. Előre is köszönöm :)

    Válasz
    Idézet
    Értesítés


5
Bet-at-home / Re:Bet-at-home, bet-at-work, be-etetés, vigyázni
« Dátum: április 19, 2012, 17:42:30 pm CEST »
Sziasztok! Kérlek valaki, aki legközelebb felajánl egy ajándékutalványt, szóljon :)
köszönöm.

    Válasz
    Idézet
    Értesítés


Megelőztél Knapp, én is épp szerkesztettem a képet  ;D bence6505 : Ha hallgattál volna,bölcs maradtál volna..ismerős?? multiaccos még nem bukott le ilyen szépen magától ;D

Elosztogatok egy-két kódot.
Akinek kell írjon rám, de egy órát várok aztán szelektálok, mert legutóbb is úgy jártam, hogy későn jelentkezett az akinek szívesen adtam volna...
Ne sértődjön meg senki aki nem kapna. Pár darab van csak.  ;)