Expekt Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen tenni kell ,fogadásokat kell tenni ,aztán ha megfogattad a befizetett pénzt adják a bonuszt :ok:

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a befizetésnél a ,,megjegyzés" mezőbe csak a ,,customer ID"-t kell beírni, vagy valami mást is? Ezen kívül milyen dokumentumok másolatát kell elküldeni a személyi igazolványon kívül? Akinek nincs jogosítványa, az mit csinál? Mert felsorolják az útlevéllel együtt mind a hármat. Bónusz (gondolom) a befizetett összeg megforgatása után íródik jóvá, ahogy olvasom. Köszi a választ előre is!

Na már értem, miért nem válaszol senki, ilyen szar irodát még nem láttam, élő kínálat szinte semmi, a betolt pénzt hamarosan ki is veszem. Szánalmas.

Üdv!

Magyar ügyfélszolgálatuk nincs?
Az a gondom, hogy Moneybookersről nem tudok befizetni, befagyasztják a mail cím mezőt, szal nemtom módosítani, csak az a cím van ott, amiről regisztráltam magát az Expektes számlámat.. közben módosítottam az expektes mailemet az MB címemre, úgy se változott meg.
Valaki? Köszi előre is!

Idézetet írta: stdavid Dátum október 26, 2012, 11:45:54
Üdv!

Magyar ügyfélszolgálatuk nincs?
Az a gondom, hogy Moneybookersről nem tudok befizetni, befagyasztják a mail cím mezőt, szal nemtom módosítani, csak az a cím van ott, amiről regisztráltam magát az Expektes számlámat.. közben módosítottam az expektes mailemet az MB címemre, úgy se változott meg.
Valaki? Köszi előre is!

A magyar ügyfélszolgálat kb. augusztus 1-én megszűnt.

MB-n add hozzá azt a cimed is a számládhoz, és akkor arról is be tudsz fizetni. Persze ha még érvényes.



mondja el valaki ezt hogy kell értelmezni mi az hogy over 43.5 wins meg under 43.5 wins

Idézetet írta: sportbarát Dátum október 29, 2012, 13:51:38


mondja el valaki ezt hogy kell értelmezni mi az hogy over 43.5 wins meg under 43.5 wins

Szia!

Over-nél felfele kerekítünk és under-nél pedig lefele.

Pl: Over 43,5 - Ha 44 pont,akkor nyertél,ha 43 pont alatt,akkor bukta.
    Under 43,5 - Ha 43 pont nyertél,ha 44 fölött bukta.

nem azt jelenti amit írtál ,közben rájöttem az alapszakaszban elért győzelmek ezek mennyisége.

Most látom az Expekt megszüntette a magyar nyelvű oldalát? De fasza!
Nem tudom az ilyen lépések mögött milyen meggondolások vannak?
A horvátok, csehek, szlovákok talán többet fogadnak?

Az a lényege, hogy a Betclic-et erőltetik. Sajnos. :(

Dear Expekt Customer

Kindly be informed that our General Terms and Conditions have been amended.

Please be sure to read thoroughly to understand how this might affect you. Should you have any queries about the changes please do not hesitate to contact Customer Service [email protected] who will gladly help with any questions you may have.

Yours sincerely

Expekt.com

You may access and accept the amended Terms and Conditions by clicking on the following link:

Ma kaptam.Valaki segítene mi a lényege,vagy egyáltalán fontos?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 02, 2012, 19:32:22
Az a lényege, hogy a Betclic-et erőltetik. Sajnos. :(

Mert a kettő egy cég?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum november 06, 2012, 13:34:49
Dear Expekt Customer

Kindly be informed that our General Terms and Conditions have been amended.

Please be sure to read thoroughly to understand how this might affect you. Should you have any queries about the changes please do not hesitate to contact Customer Service [email protected] who will gladly help with any questions you may have.

Yours sincerely

Expekt.com

You may access and accept the amended Terms and Conditions by clicking on the following link:

Ma kaptam.Valaki segítene mi a lényege,vagy egyáltalán fontos?

Értesítenek, h megváltozott az üzletszabályzatuk. Megkérnek, h olvasd végig, h lásd, hogyan érinthet ez Téged, és ha bármilyen kérdésed van ezzel kapcsolatban, vedd fel Velük a kapcsolatot. A levélhez csatolt linken tudod elolvasni és elfogadni a módosított szabályzatot.