FC Barcelona Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum március 23, 2013, 20:02:56
Március 30.: Celta Vigo(idegenben): Otthon nem rosszak a Vigóiak(sztárcsapatokat rendre megszorongatják), és továbbra is a kiesés ellen küzdenek és a kérdés az lesz hogy az ilyen meccseken akarnak pontokat szerezni vagy koncentrálnak a számukra könnyebb meccsekre hazai pályán.Úgy gondolom megpróbálják majd meglepni a katalán csapatot de nagy nehezen nyerünk majd( x is benne lehet...).
Ahogy gondoltam az x le is jött.Vigoban nem egyszerű nyerni a real egyenlőre x-re áll de úgy gondolom második félidőre rúgnak kettőt hármat ahogy szoktak...

Leadtunk egy megnyert meccset és ezzel csak az a gond, hogy a jövőheti visszavágón nem játszhat Mascherano és Messi sem.Van egy olyan érzésem, Fabregas kezd majd messzi helyén és lehet Deulofeu is szerepet kaphat majd mert kell egy olyan játékos aki be tudja fejezni az akciókat mert jelen pillanatban Messin kívül nem sok ilyen játékosunk van(esetleg Tello vagy Villa).Elvileg Pedro játszhat a visszavágón de amit mostanában művel az hagy kívánni valót maga után.

Szombati meccs legjobb pillanata volt ;)
Bárki bármit mond ez az ember egy HŐS!

Idézetet írta: TiB Dátum április 11, 2013, 06:51:20
Lehetne ilyen előtte - utána összeállítást csinálni Messiről és úgy ánblokk a csapatról. Ugyanez igaz az első összecsapásra is. Én most úgy érzem, hogy nem lesz miénk ez a BL, pedig bőven a miénk lehetne. A csapat csak akkor focizik, ha kell. Pont centire játszanak, egyszer nem lesz szerencsénk és nézhetjük tv-n a BL-t mint a milánosok. Nem tudom kit lenne jó kapni, szerintem mindenki verhető. Csak végre jöjjön már egy kis akarás, mert ez a passzivitás amit néha előadnak ilyen tét mellett...rossz nézni. Idén nincs szarcélfutballt játszó, szerencsés angol csapat a legjobb 4-ben, szóval nem lenne rossz megnyerni ilyen körülmények között, mert megmutatná hogy a Barca még mindig a legjobb. Tikitakaforever! 8)
nagyrészt egyetértek, DE: tikitaka forever? Gusztustalan és élvezhetetlen. Akkor inkább nézek egy görög másodosztálybeli kiváló 0-0-ás meccset, mert ott legalább tudom, hogy csak erre képesek, nem úgy mint a barca, aki azért ha akarna, tudna (tudna?) normálisan is játszani....

akkor ok, bocs csak reggel még egy kicsit halvány a poénérzékenységi képességem, kicsit morgenmuffeln fagyok....  :ok:


Tök jó lett az új mez szerintem  :ok:

Nem rossz az új szerelés, de az elég zavaró lesz, hogy a csapat egyik fele a hagyományosban, míg a másik az új mezben fog pályára lépni. ???

Adriano 2017-ig aláírt a Barcához!

Szerintem ennek örülhetünk! Egy ilyen all round játékos mindig jó a háznál! Ha ezt a szezont nézzük, védők közül messze a legtöbb gólt lőtt (5) míg a Xavi-Busquets-Iniesta triónak bajnokin összesen van 8 gólja.


Neymar a következő öt évben az FC Barcelonában futballozik - jelentette be a katalán klub szombatról vasárnapra virradó éjszaka hivatalos honlapján, és annak Twitter-oldalán, nem sokkal azután, hogy Neymar megerősítette az átigazolás tényét egy bejegyzésében. A brazil válogatott sztár már elbúcsúzott csapattársaitól, vasárnap, a Flamengo ellen ölti fel magára utoljára a Santos mezét.

Forrás: sporthirado.hu

Én nem látok akkora értéket Neymárban, amennyire "sztárolják". Meglepne, ha a sokat dobna a katalánok támadójátékán. Remélem a védelemben is lesz erősítés, mondjuk Hummels beférne a kezdőbe. :)

Ennyi pénzt érte...Az a baj, hogy ezzel csak a potenciált fizettük meg nála és közel sem biztos, hogy beválik, viszont ha netalán beválna akkor hatalmas igazolás lenne ehhez azonban rengeteget kell változni.Fel kell fognia, hogy itt csak másodhegedűs lehet és támadásban sem ő lesz az első számú opció.Meg kell tanulnia csapatban játszani illetve elfelejteni ezeket a felesleges táncolásokat a labdán.Mivel Európában keményebbek a védők így gondolom nem 1,5 méterre fognak tőle elhelyezkedni ezáltal kevesebb lehetősége lesz a cselezgetésekre is.
93-ban jött Romárió világ legjobbjának választották majd 2003-ban jött Dinho aranylabdás lett kíváncsi vagyok 10 év elteltével egy újabb brazil mire viszi és őt is megválasztják-e a világ legjobbjának majd.

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 27, 2013, 13:03:54
Ennyi pénzt érte...Az a baj, hogy ezzel csak a potenciált fizettük meg nála és közel sem biztos, hogy beválik, viszont ha netalán beválna akkor hatalmas igazolás lenne ehhez azonban rengeteget kell változni.Fel kell fognia, hogy itt csak másodhegedűs lehet és támadásban sem ő lesz az első számú opció.Meg kell tanulnia csapatban játszani illetve elfelejteni ezeket a felesleges táncolásokat a labdán.Mivel Európában keményebbek a védők így gondolom nem 1,5 méterre fognak tőle elhelyezkedni ezáltal kevesebb lehetősége lesz a cselezgetésekre is.
93-ban jött Romárió világ legjobbjának választották majd 2003-ban jött Dinho aranylabdás lett kíváncsi vagyok 10 év elteltével egy újabb brazil mire viszi és őt is megválasztják-e a világ legjobbjának majd.

Amíg Messi él, senki más nem lesz a világ legjobbja...

Én is kiváncsi leszek amúgy, a brazil meccseket nem érdemes figyelembe venni, de a válogatottban nem olyan rossz a kis Neymar. Mivel biztos hogy nem cserének vették így meg mehet Villa is Isten hírével, aki még mindig a legjobb spanyol csatár lenne ha nem itt játszana. Érdekes nyár elé nézünk a PD-ban is :ok:

Azért Villát senki sem fogja megsiratni. Amit tegnap is művelt, na meg a Valladolid ellen...  :redchug:
A Barcának, és neki jobb lenne, ha odébbállna. Amúgy meg valakinek még biztos menni kell, bár én Sanchezt és Tellot is sajnálnám.

Sánchez biztosan nem fog menni szerintem Pedro vagy Tello fog távozni bár én inkább elsőre szavazok.
Egy a baj, hogy ha a világkupa döntőben egy Daniel Alves le tudta venni a pályáról Neymart akkor mi lesz vele egy még komolyabb védő ellen?