Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában


Menjen a skrill a picsába..Igényeltem teljesen véletlen egy pót skrill kártyát, rögtön utánna írtam nekik, mailt, oldalon is írtam nekik, de semmi válasz ma megjött a pót kártya. Nem azért a 3000ft ért, veszet már el több is, de akkor is menjenek a tudjátok hova... :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :great:

Szerk: 3 nap utan nem valaszoltak, irtam nekik megint, összesen 12 levelet, és 1 re se jött válasz..

Idézetet írta: davixxx Dátum február 12, 2014, 18:07:32
Menjen a skrill a picsába..Igényeltem teljesen véletlen egy pót skrill kártyát, rögtön utánna írtam nekik, mailt, oldalon is írtam nekik, de semmi válasz ma megjött a pót kártya. Nem azért a 3000ft ért, veszet már el több is, de akkor is menjenek a tudjátok hova... :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :great:

Szerk: 3 nap utan nem valaszoltak, irtam nekik megint, összesen 12 levelet, és 1 re se jött válasz..
Telefonálj nekik.

Mondjuk érdekes sztori, hogy igényel az ember véletlenül skrill kártyát ;D ;D ;D. Kb. annyira életszerű, mintha sétálnál az utcán, és véletlenül vennél egy horgászbotot, vagy egy rezsót:-)))

Volt egy régi Pinnacle-ös számlám Moneybrookersel fizetem már be hozzájuk (skrill forintosvolt, azóta van másik valutában) nem voltak halylandók bezárni pinnaclenél a számlám igy hát nyítottam náluk egy másikat haverom nevére, skrill pedig saját névemen ment. Be is fizettem hozzájuk 10 perc múlva vissza is kűldték azzal az indokal hogy nem egyezik a skrill illetve Pinnacle név. Ha ök látyák akkor gondolom más iroda is, szóval óvatosan ezzel.Skrill Cashback promonál azonban még jól jöhet  ;D

#1308 február 13, 2014, 13:54:17, georgeboyd
Idézetet írta: bendehal Dátum február 13, 2014, 13:44:48
Volt egy régi Pinnacle-ös számlám Moneybrookersel fizetem már be hozzájuk (skrill forintosvolt, azóta van másik valutában) nem voltak halylandók bezárni pinnaclenél a számlám igy hát nyítottam náluk egy másikat haverom nevére, skrill pedig saját névemen ment.
Gondolom nem a Magyar Tudományos Akadémiáról írsz ;D ;D ;D ;D

(bár mondjuk ez a halylandókból és a látyákból is kiderült)

Szerintem nem sok embernek fordul meg a fejében, hogy más legyen a Skrill és a fogadóiroda név, bár lehet, hogy ez csak nekem triviális, és én jöttem az Orkról.

Idézetet írta: bendehal Dátum február 13, 2014, 13:44:48
Volt egy régi Pinnacle-ös számlám Moneybrookersel fizetem már be hozzájuk (skrill forintosvolt, azóta van másik valutában) nem voltak halylandók bezárni pinnaclenél a számlám igy hát nyítottam náluk egy másikat haverom nevére, skrill pedig saját névemen ment. Be is fizettem hozzájuk 10 perc múlva vissza is kűldték azzal az indokal hogy nem egyezik a skrill illetve Pinnacle név. Ha ök látyák akkor gondolom más iroda is, szóval óvatosan ezzel.Skrill Cashback promonál azonban még jól jöhet  ;D

Amikor a TheGreek irodához fizettem be a saját Neteller számlámról, akkor jelezte az iroda, hogy nekik más lakcímet adtam meg, mint ami a Netellernél van megadva...
Ennyit arról, mi mindent láthatnak.  :)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 13, 2014, 13:49:28
Gondolom nem a Magyar Tudományos Akadémiáról írsz ;D ;D ;D ;D

(bár mondjuk ez a halylandókból és a látyákból is kiderült)

Szerintem nem sok embernek fordul meg a fejében, hogy más legyen a Skrill és a fogadóiroda név, bár lehet, hogy ez csak nekem triviális, és én jöttem az Orkról.

Valóban nem onnan írtam. Csupán vannak itt a fórumon is akik pontosan ezt játszák, gondoltam felhívom erre a figyelmet. Más részt ahol tudtam/engedték ott volt egy számla zárás, és új számla nyítása.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 12, 2014, 22:24:01
Telefonálj nekik.

Mondjuk érdekes sztori, hogy igényel az ember véletlenül skrill kártyát ;D ;D ;D. Kb. annyira életszerű, mintha sétálnál az utcán, és véletlenül vennél egy horgászbotot, vagy egy rezsót:-)))

Az most mellékes.. ;D Lényeg, hogy nem voltak képesek válaszolni a levelemre 2 héten át..

#1312 február 13, 2014, 16:58:13, Alk
Több irodánál is működik, de senkinek nem ajánlom, még ha nekem nem is lett problémám belőle (ideiglenes pénzlogisztikai gondok miatt rákényszerültem egyszer-kétszer).  :) Sőt, tudok konkrétan egy irodát, ahol még az sem probléma, hogy egy korábbi számlához már hozzá volt rendelve a skrill számla. Csupán meg kellett változtatni az elsődleges e-mail címet. Ettől függetlenül ezzel lehet tényleg nem kéne szórakozni.

A csoda törvényes, Magyar Tippmixpró szarik bele, hogy kié a bankszámla.

Idézetet írta: Gake Dátum február 13, 2014, 17:01:17
A csoda törvényes, Magyar Tippmixpró szarik bele, hogy kié a bankszámla.

Simpson bácsi ha ezt tudta volna  ;)
;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: Alk Dátum február 13, 2014, 16:46:03
Több irodánál is működik, de senkinek nem ajánlom, még ha nekem nem is lett problémám belőle (ideiglenes pénzlogisztikai gondok miatt rákényszerültem egyszer-kétszer).  :) Sőt, tudok konkrétan egy irodát, ahol még az sem probléma, hogy egy korábbi számlához már hozzá volt rendelve a skrill számla. Csupán meg kellett változtatni az elsődleges e-mail címet. Ettől függetlenül ezzel lehet tényleg nem kéne szórakozni.
Ebben az esetben mea culpa, elnézést kérek bendehaltól.

Sziasztok!

Most nyitottam egy skrill-számlát amelyre szeretnék pénzt feltölteni. A gondom viszont az, hogy egy frankfurti bankszámlaszámot ad meg.
Tudtommal van magyarországi bankszámlaszáma is a skrill-nek. Ebben az esetben belföldi utalás lenne amely sokkal olcsóbb.
Ha valaki tudna segíteni előre is köszönöm.

vuk65

Idézetet írta: vuk65 Dátum február 15, 2014, 07:56:14
Sziasztok!

Most nyitottam egy skrill-számlát amelyre szeretnék pénzt feltölteni. A gondom viszont az, hogy egy frankfurti bankszámlaszámot ad meg.
Tudtommal van magyarországi bankszámlaszáma is a skrill-nek. Ebben az esetben belföldi utalás lenne amely sokkal olcsóbb.
Ha valaki tudna segíteni előre is köszönöm.

vuk65

Már nincs magyar bankszámlájuk. Legalábbis úgy tudom, hogy megszüntették. Kártyás feltöltés?

Nem. Banki átutalást szerettem volna indítani.

Idézetet írta: vuk65 Dátum február 15, 2014, 07:56:14
Sziasztok!

Most nyitottam egy skrill-számlát amelyre szeretnék pénzt feltölteni. A gondom viszont az, hogy egy frankfurti bankszámlaszámot ad meg.
Tudtommal van magyarországi bankszámlaszáma is a skrill-nek. Ebben az esetben belföldi utalás lenne amely sokkal olcsóbb.
Ha valaki tudna segíteni előre is köszönöm.

vuk65

Én is úgy tudom, hogy nincs magyar számlaszámuk.

Ha kártyával töltenéd 1,9% a költség, de azonnal rajta van a Skrill-en. Én 26 eurót töltöttem fel és 0,49 a költsége.