Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában


Idézetet írta: Gake Dátum december 13, 2014, 10:50:06
Számlatulajdonos   Skrill Ltd.
Bank   Raiffeisen Bank Zrt.
Város / város   Budapest
Ország   HUN
Számlaszám   12001008-01406220-00200001
SWIFT   UBRTHUHB
IBAN   HU79120010080140622000200001
Számla pénzneme   Ft
Hivatkozás   Ide írod az ügyfél azonosítószámod (= Your Customer ID)

De ha belépsz a számládba: deposit, ott a banki utalás menü, és ott megtalálsz mindent.
Köszönöm.

Idézetet írta: Gake Dátum december 13, 2014, 10:50:06
Számlatulajdonos   Skrill Ltd.
Bank   Raiffeisen Bank Zrt.
Város / város   Budapest
Ország   HUN
Számlaszám   12001008-01406220-00200001
SWIFT   UBRTHUHB
IBAN   HU79120010080140622000200001
Számla pénzneme   Ft
Hivatkozás   Ide írod az ügyfél azonosítószámod (= Your Customer ID)

De ha belépsz a számládba: deposit, ott a banki utalás menü, és ott megtalálsz mindent.
és monjuk ha nálunk besétálok a Raiffeisen-be ott is be lehet fizetni erre a számlára kp-t?
é

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum december 13, 2014, 17:06:46
és monjuk ha nálunk besétálok a Raiffeisen-be ott is be lehet fizetni erre a számlára kp-t?
é
NEM! Már páran beszivták és irja az oldalon is: no cash or 3rd party deposits. Csak úgy fogadják el, ha a küldő számlátulajdonos neve egyezik a Skrillen regisztrált számlatulajdonossal.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 12, 2014, 17:21:15
Nekem most írtak, bocsánatkérő levelet,
mert az összes novemberi kártyásvásárlásom kétszer vonták le :o
Csodálkoztam is hogy két Samsug LCD tvét vettem, meg két pár cipőt :D

Állítólag kapok fájdalomdíjként Karácsonyra valamit+ visszateszik a manit :great:


10 free tickets for our Christmas Stocking Skriller
Még a bankban is jobban kamatozott volna a pénzünk.


Idézetet írta: gomes66 Dátum december 12, 2014, 23:46:05
hello

a forex bróker sokkal jobban vált, mint a bank vagy a skrill, általában az aktuális forex vételi/eladási áron...

pl. múlt héten akartam utalni egyik brókerhez, az erste (prémium áron tudok váltani náluk) 246,50-ért adta volna a dollárt, a brókerhez kitoltam forintos kártyáról és ők 244,65-ért adtak dollárt.

ez nem egyedi (véletlen) - a brókernél alkalmazott spreadek sokkal szűkebbek, mint a rabló bankok által alkalmazott vételi/eladási árfolyamok

Szóval, nagy szopás ez a skrill. Mivel forintos számlám van rajta de a bróker számlám dolláros így a skrill 259,50-ért küdte a dollárt a forexbrókernél pont egy tízessel kevesebb.

Hogy nőne köröm a farkukra  :bash:

Nem tudja valaki, át lehet állítani, állíttatni a számlát forintról dollárra a skrillnél?

Idézetet írta: Gake Dátum december 15, 2014, 07:30:35
Szóval, nagy szopás ez a skrill. Mivel forintos számlám van rajta de a bróker számlám dolláros így a skrill 259,50-ért küdte a dollárt a forexbrókernél pont egy tízessel kevesebb.

Hogy nőne köröm a farkukra  :bash:

Nem tudja valaki, át lehet állítani, állíttatni a számlát forintról dollárra a skrillnél?

Elvileg nem. 3,25% a váltási költséged ez ki és befizetésnél is ennyi.
Ha igy is nyereséges leszel akkor tudsz valamit  :ok:

Idézetet írta: bendehal Dátum december 15, 2014, 08:48:34
Elvileg nem. 3,25% a váltási költséged ez ki és befizetésnél is ennyi.
Ha igy is nyereséges leszel akkor tudsz valamit  :ok:

Állítólag nem lehet átállítani. (Egy egyéb fórum könyvelőjétől kérdeztem meg levélben) Napi árfolyamon számol.

Idézetet írta: Gake Dátum december 15, 2014, 07:30:35
Szóval, nagy szopás ez a skrill. Mivel forintos számlám van rajta de a bróker számlám dolláros így a skrill 259,50-ért küdte a dollárt a forexbrókernél pont egy tízessel kevesebb.

Hogy nőne köröm a farkukra  :bash:

Nem tudja valaki, át lehet állítani, állíttatni a számlát forintról dollárra a skrillnél?

basszus :(

nem lehet átállítani dollárosra, be kell záratni és egy újat nyitni...
de miért nem beszéltél a brókerrel, hogy forintot fogsz küldeni és ők váltsák át?
vagy (nem tudom melyik bróker) az is megoldás lehet, hogy a brókernél nyitsz egy forintos alszámlát (ez pár perc) és oda utalod a fortintot, utána belső utalással a brókernél átteszed egy dolláros alszámlára... ilyenkor ők vátják kedvező árfolyamon...

Skrillnél ha az elmúlt 3 hónapban volt 15 000 euro forgalmad, akkor silver vip leszel, és nyithatsz egy másik devizában is számlát (tehát lehet a forintos mellett egy dolláros is)

https://www.skrill.com/en/vip/benefits/

Skrilles Karácsonyi Nyeremények

A karácsonyi ünnepek számos nyereményt hoznak a Skrill jóvoltából. A feladat pedig nagyon egyszerű.

Vásárolj, küldj pénzt vagy játssz kedvenc fogadóirodádnál a Skrilles számládat használván, s minden egyes tranzakció egy lehetőséget jelent a heti sorsoláson (összesen 10 sorsjegy/nap), illetve a főnyeremény sorsolásán.

További részletek...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 12, 2014, 17:21:15
Nekem most írtak, bocsánatkérő levelet,
mert az összes novemberi kártyásvásárlásom kétszer vonták le :o
Csodálkoztam is hogy két Samsug LCD tvét vettem, meg két pár cipőt :D

Állítólag kapok fájdalomdíjként Karácsonyra valamit+ visszateszik a manit :great:

Ezt a levelet én is megkaptam csak még a pénzt nem rakták vissza. Neked már visszakerült a pénz? Mert ha igen akkor írok nekik, ez a 10 jegy amúgy is nevetséges. Majd pont ezzel fogunk nyerni mi :)

#1915 december 17, 2014, 13:19:13, Wonder68
Idézetet írta: Sziszka123 Dátum december 17, 2014, 11:58:13
Ezt a levelet én is megkaptam csak még a pénzt nem rakták vissza. Neked már visszakerült a pénz? Mert ha igen akkor írok nekik, ez a 10 jegy amúgy is nevetséges. Majd pont ezzel fogunk nyerni mi :)

Most megnéztem a historit, és csak anyit csináltak arra a tranzakcióra hogy törölve, de még mindig le van vonva az összeg :crazy:
Ha visszaadták volna a pénzt ,kellene lenni egy olyan bejegyzésnek is hogy + xxxx összeg zöldel...

Idézetet írta: Milan Dátum december 17, 2014, 11:52:57
Skrilles Karácsonyi Nyeremények

A karácsonyi ünnepek számos nyereményt hoznak a Skrill jóvoltából. A feladat pedig nagyon egyszerű.

Vásárolj, küldj pénzt vagy játssz kedvenc fogadóirodádnál a Skrilles számládat használván, s minden egyes tranzakció egy lehetőséget jelent a heti sorsoláson (összesen 10 sorsjegy/nap), illetve a főnyeremény sorsolásán.

További részletek...


Ha használom a számlámat..pl:fogadóiroda feltöltéssel....akkor automatikusan részt veszek a promócióban?
Csak azért kérdem,mert nem találok sehol valamilyen jelet a számlánál,hogy van sorsjegyem bármire is...vagy rossz helyen nézem...egy kis segítség kellene..előre is köszönöm!

Idézetet írta: kreatos Dátum december 18, 2014, 08:54:25

Ha használom a számlámat..pl:fogadóiroda feltöltéssel....akkor automatikusan részt veszek a promócióban?
Csak azért kérdem,mert nem találok sehol valamilyen jelet a számlánál,hogy van sorsjegyem bármire is...vagy rossz helyen nézem...egy kis segítség kellene..előre is köszönöm!

Nem látod sehol ezt elvileg skrill számolja.
Skrillt hasra ütés szerűen használja 1millió ember aktívan, 1napi 10X token.
Szerinted mi az esélye hogy nyersz?

#1918 december 18, 2014, 10:47:20, benedek185
Idézetet írta: bendehal Dátum december 18, 2014, 09:49:32
Nem látod sehol ezt elvileg skrill számolja.
Skrillt hasra ütés szerűen használja 1millió ember aktívan, 1napi 10X token.
Szerinted mi az esélye hogy nyersz?

A lottóra még kisebb az esély, hogy megnyerje az ember, mégis mindig elviszi valaki (akár ötös, akár hatos vagy skandináv). Félreértés ne essék nem kergetem magamat feleslegesen vágyálmokba, de hátha itt a fórum tagjai közül valaki elvisz valamit a Skrill ajándékokból. Az az igazság, hogy én már egy 10/25 eurós paysafecardnak is örülnék..  :D

Az Unibet versenyen is elvittek innen a fórumról ketten is belépőt :)