Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában


Idézetet írta: gomes66 Dátum november 15, 2016, 13:27:25
hello

skrill dollár be/kifizetésekről írja, amikor belépek:

Please be aware that we no longer accept bank-wire deposits or facilitate bank-wire withdrawals in US dollars.

Annyira szar lett a dollár, hogy már nem éri meg nekik.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 15, 2016, 13:41:48
Annyira szar lett a dollár, hogy már nem éri meg nekik.  ;D

elég cumi
szlovák bankszámla + skrill + bet365 mind dolláros
jól kitalálták a buzzancsok

Sziasztok.Próbálom skrillen a verify your card funkciót használni,de többször is sikertelen.Elvileg le kéne vonnia egy randoom összeget 1 és 3 euro között,de hiába megyek rá,hogy debit amount and verify,azt írja ki,hogy transaction failed.Valaki tudja,hogy miért lehet ez?Köszi előre is.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 21, 2016, 14:34:47
Sziasztok.Próbálom skrillen a verify your card funkciót használni,de többször is sikertelen.Elvileg le kéne vonnia egy randoom összeget 1 és 3 euro között,de hiába megyek rá,hogy debit amount and verify,azt írja ki,hogy transaction failed.Valaki tudja,hogy miért lehet ez?Köszi előre is.
Melyik bank bankkártyája?


Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 21, 2016, 17:57:54
OTP Mastercard
Állítsd NON Gamblingra, talán az a baj, de sajnos nem 100%.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum november 21, 2016, 18:27:33
Állítsd NON Gamblingra, talán az a baj, de sajnos nem 100%.

Tényleg ez volt a baj.Köszi a segítséget.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 21, 2016, 18:33:27
Tényleg ez volt a baj.Köszi a segítséget.
Azt a kis összeget, amit levon, majd ráteszik a számládra, viszont azt nem fogja engedni beküldeni a fogadóirodákhoz. Át kell majd küldened valakinek, akit ismersz, és akiben megbízol, és ha ő visszaküldi, akkor már mehet be irodához az is.

#2558 november 27, 2016, 19:55:49, six
Üdv!

A problémám az lenne,hogy kb 1 hete léptembe a Skrill számlámra,akkor semmi gond nem volt.Semmi szabályba ütközőt nem csináltam,de 3 napja nem tudok belépni.Jelszó rendben van,elsőre mindig beléptem.Napok óta az az üzenet fogad,mikor beakarok lépni,hogy kérése jelenleg nem teljesíthető kérjük próbálja később.Nem azt írja ki,hogy felhasználó vagy jelszó nem ok.Már nem tudom mi lehet a gond.Volt esetleg valakinek hasonló problémája?Esetleg zárolták a számlám?Vagy valami tűzfal,süti beállítás lehet?Köszi!

Idézetet írta: six Dátum november 27, 2016, 19:53:41
Üdv!

A problémám az lenne,hogy kb 1 hete léptembe a Skrill számlámra,akkor semmi gond nem volt.Semmi szabályba ütközőt nem csináltam,de 3 napja nem tudok belépni.Jelszó rendben van,elsőre mindig beléptem.Napok óta az az üzenet fogad,mikor beakarok lépni,hogy kérése jelenleg nem teljesíthető kérjük próbálja később.Nem azt írja ki,hogy felhasználó vagy jelszó nem ok.Már nem tudom mi lehet a gond.Volt esetleg valakinek hasonló problémája?Esetleg zárolták a számlám?Vagy valami tűzfal,süti beállítás lehet?Köszi!

2-3 napja volt nekem is hasonló problémám, hogy nem tudtam belépni, de nem tartott sokáig.

Több böngészővel próbáltad?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 27, 2016, 20:30:25
2-3 napja volt nekem is hasonló problémám, hogy nem tudtam belépni, de nem tartott sokáig.

Több böngészővel próbáltad?

Igen már szinte az összeset kipróbáltam,Mozzila,Opera,Baidu,Explorert,de semmi.Remélem nekem sem tart sokáig.Esetleg még arra gondoltam,hogy túlterhelt a rendszerük.

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy az atm-es pénzfelvétnek mennyi a díja? Honlapjukon nem nagyon találtam. :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 28, 2016, 21:30:35
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy az atm-es pénzfelvétnek mennyi a díja? Honlapjukon nem nagyon találtam. :)
Én is csak a Vip részt találtam meg, brzonzzal 1.80€, Silver Vip-től már ingyenes.
https://www.skrill.com/en/vip-programme/

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 28, 2016, 21:30:35
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy az atm-es pénzfelvétnek mennyi a díja? Honlapjukon nem nagyon találtam. :)
Ez valahogy százalékban van megszabva.
Nekem például -4.38€ vontak le, -250.00€ pénzkivételre. (ez a napi max kivétel, aki nem VIP tag)   

Mitől függ, hogy valaki VIP lesz-e vagy sem? A pénzmozgástól, vagy egy bizonyos idő után mindenki bekerül ide ?