Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


"Please note that we are making changes to the Withdraw to Bank Account fee to Up to 3.99% of your transaction amount, but no less than EUR 3.50. The changes will enter into force on 20 December 2023 and by accepting the Skrill Account Terms of Use you also agree to the new Withdraw to Bank Account fee that will govern our relationship with you and the way we provide the Skrill Service to you."

Erről a Skrilles tájékoztatásról gondolom más is értesült. Vélemény? Szerintem egy kicsit húzós az a 4%, tekintve, hogy nagyobb összegeknél nem feltétlen lenne kedvem a semmire fizetni ezeket a magas díjaikat, de lehet csak én érzem így.

Idézetet írta: nanika Dátum november 12, 2023, 22:56:55"Please note that we are making changes to the Withdraw to Bank Account fee to Up to 3.99% of your transaction amount, but no less than EUR 3.50. The changes will enter into force on 20 December 2023 and by accepting the Skrill Account Terms of Use you also agree to the new Withdraw to Bank Account fee that will govern our relationship with you and the way we provide the Skrill Service to you."

Erről a Skrilles tájékoztatásról gondolom más is értesült. Vélemény? Szerintem egy kicsit húzós az a 4%, tekintve, hogy nagyobb összegeknél nem feltétlen lenne kedvem a semmire fizetni ezeket a magas díjaikat, de lehet csak én érzem így.

Fizesd ki a bankszamlahoz tartozo beteti kartyara 1%ert ami akar neg ennel is kevesebb lehet a konverzio miatt(ahogy korabban mar irtam errol)

Köszi, bár nem teljesen értem ez hogyan kivitelezhető. A lényeg: az alapszamla forintos skrillen, de EUR van rajta, ezt hogyan lehet kihozni revolutos számlára dec.20 után, úgy hogy ne fizesse rá az ember a gatyáját?

Idézetet írta: nanika Dátum november 13, 2023, 14:54:33Köszi, bár nem teljesen értem ez hogyan kivitelezhető. A lényeg: az alapszamla forintos skrillen, de EUR van rajta, ezt hogyan lehet kihozni revolutos számlára dec.20 után, úgy hogy ne fizesse rá az ember a gatyáját?

Mint irtam ne banki atutalassal kerd le hanem bankkartyara. Kesz. En az otp-re kerem le, otps mastercardra. Azonnali es kb fel szazalek dija van.
Ha te revora akarod lekerni akkor kerd le a revos bankkartyadra.

Persze elotte fizess be vele egyszer.

Sziasztok,évek óta a Betfairen játszom,és sajnos egy ideje elég macerás a befizetés.Skrillen Ft számlám van,de Ftot felutalni nem tudok,mivel csak IBAN számlaszám van,ezért eurós deviza utalást szoktam használni,ami működni is szokott.Viszont tegnap sajnos az utalás számlaszámát elrontottam ,mivel a Ft-os számlaszámra utaltam nem az eurósra.Bank levonta a pénzt,Skrillre nem érekezett meg(mindig másnap délig megszokott).Szerintetek mit csináljak,hogy ne vesszen el a pénzem.Köszi a segítséget!

Idézetet írta: Tusky0818 Dátum december 04, 2023, 14:15:26Sziasztok,évek óta a Betfairen játszom,és sajnos egy ideje elég macerás a befizetés.Skrillen Ft számlám van,de Ftot felutalni nem tudok,mivel csak IBAN számlaszám van,ezért eurós deviza utalást szoktam használni,ami működni is szokott.Viszont tegnap sajnos az utalás számlaszámát elrontottam ,mivel a Ft-os számlaszámra utaltam nem az eurósra.Bank levonta a pénzt,Skrillre nem érekezett meg(mindig másnap délig megszokott).Szerintetek mit csináljak,hogy ne vesszen el a pénzem.Köszi a segítséget!

Irsz a skrillnek.

Az vajh' miért lehet, hogy mobilon nem tudom hozzáadni a virtuális kártyámat a wallet-hoz? Ha az alakalmazásból(mármint a skrill) erőlködöm az "Add to Google Pay" meg sem jelenik(?), a wallet-nál próbálkozva pedig azt brekegi a procedúra végén, hogy próbáljam meg később(?).Már próbáltam jobbrólbalrólelőlrőlhátulról  :cya:  frissítettem, majd legyalultam mindent és újraraktam, de semmi. 5let valakinek?

Idézetet írta: bitang Dátum december 14, 2023, 19:09:10Az vajh' miért lehet, hogy mobilon nem tudom hozzáadni a virtuális kártyámat a wallet-hoz? Ha az alakalmazásból(mármint a skrill) erőlködöm az "Add to Google Pay" meg sem jelenik(?), a wallet-nál próbálkozva pedig azt brekegi a procedúra végén, hogy próbáljam meg később(?).Már próbáltam jobbrólbalrólelőlrőlhátulról  :cya:  frissítettem, majd legyalultam mindent és újraraktam, de semmi. 5let valakinek?

Azt próbáltad, hogy szimpla asztali gép vagy laptop és webes felület, nekem is anno úgy ment (de lehet ennél sokkal triviálisabb a megoldás).

Köszi a segítő szándékot. Webes felületen Neked hogy sikerült?

Sziasztok!

Ha valakit kizár, lezár a Skrill, akkor hogyan akarnak

"havi 5 euró (vagy ennek megfelelő deviza) szolgáltatási díj kerül levonásra."

Idézetet írta: csucsu Dátum december 16, 2023, 10:28:14Sziasztok!

Ha valakit kizár, lezár a Skrill, akkor hogyan akarnak

"havi 5 euró (vagy ennek megfelelő deviza) szolgáltatási díj kerül levonásra."

Köszönöm, Anomin megválaszolta.

Idézetet írta: bitang Dátum december 14, 2023, 19:46:45Köszi a segítő szándékot. Webes felületen Neked hogy sikerült?

Ezt megnézem következő napokban, mert fejből nem rémlik részletesen (az is lehet, kevertem valamivel), csak még egyelőre a saját számlámba se tudok belépni...  ;D

Sziasztok!

Az alábbi poroblémám van. Kicsit többet vagyok otthon gondoltam pókerezek kicsit. Ráraktam 5 ezer forintot skrillre, majd a pstars accuntra próbáltam befizetni. Hát sehogyse megy. Azt írja hogy a ballanszom nem használhatom gambling befizetésre. Van egy ilyen beállítás de nincs bekapcsolva. Teljesen verify az accountom. Tipp esetleg?

Idézetet írta: Alibi Dátum december 29, 2023, 23:18:19Sziasztok!

Az alábbi poroblémám van. Kicsit többet vagyok otthon gondoltam pókerezek kicsit. Ráraktam 5 ezer forintot skrillre, majd a pstars accuntra próbáltam befizetni. Hát sehogyse megy. Azt írja hogy a ballanszom nem használhatom gambling befizetésre. Van egy ilyen beállítás de nincs bekapcsolva. Teljesen verify az accountom. Tipp esetleg?

Váltsd át másik pénznemre vagy küldd el egy ismerősödnek, aki visszaküldi neked.

Sziasztok.
Tapasztalta már valaki, hogy megszűnt az azonnali skrill to skrill transzfer? Órák óta függőben van a pénz  :noway: