Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában


Idézetet írta: Maestro90 Dátum február 28, 2018, 13:55:33
Nekem is volt már ilyen.Előfordul,hogy az ilyen tranzakciókat az Otp csak 7-10 nappal később dolgozza fel.Ne reménykedj,pár nap múlva lefogják vonni az összeget.üdv

Igen, már le is vonták másnap. Amúgy nem reménykedtem, sőt...  :D

Sziasztok!
Van(volt) egy 10en éves moneybookers-es számlám,évek óta nem használtam,be sem léptem,most szükségem lenne rá,de belépésnél azt írja ki,hogy deaktivált számla,jelszóemlékeztetőre semmit nem küld.
Ezek szerint törölték a számlámat?
Ahogy olvasom a fórumokat,nincs normális ügyfélszolgálat,na meg az angolom sem az igazi(inkább nincs :) )
Lehetséges új számlát csinálni?Melyik a jobb,ez,vagy a Neteller?Ft számlájú oldalról menne rá a pénz,inkább kártyás használattal le róla,kevés készpénz mozgatással,de akkor sokat.

Idézetet írta: Rattis Dátum március 04, 2018, 09:34:06
Sziasztok!
Van(volt) egy 10en éves moneybookers-es számlám,évek óta nem használtam,be sem léptem,most szükségem lenne rá,de belépésnél azt írja ki,hogy deaktivált számla,jelszóemlékeztetőre semmit nem küld.
Ezek szerint törölték a számlámat?
Ahogy olvasom a fórumokat,nincs normális ügyfélszolgálat,na meg az angolom sem az igazi(inkább nincs :) )
Lehetséges új számlát csinálni?Melyik a jobb,ez,vagy a Neteller?Ft számlájú oldalról menne rá a pénz,inkább kártyás használattal le róla,kevés készpénz mozgatással,de akkor sokat.

Régen jó alternatíva volt, manapság viszont javaslom a bankkártyás ki- és befizetéseket.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 05, 2018, 12:34:35
Régen jó alternatíva volt, manapság viszont javaslom a bankkártyás ki- és befizetéseket.  :ok:


A lényeg a nav elöli relatív "elbújás" lenne.Erre nem igazán jó a bankkártya(jelenleg ezt használom)Tudom,hogy ha akarják úgy is meg tudják találni,de kell egy kis remény :)

Sziasztok!
18. élet évét nem betöltött emberek valahogy tudnak skrill kártyát igényelni?
Néztem a regisztrációnál , hogy igazából 18 év alatt nem is lehet számlát nyitni és így kártyát igényelni sem.
Sajnos nekem még 6 hónapot kéne várnom ehhez és már elég nehezen bírom mert ma már a lottózóban is elkérték a személyimet  :'( :bash:

Idézetet írta: Rattis Dátum március 05, 2018, 15:47:20

A lényeg a nav elöli relatív "elbújás" lenne.Erre nem igazán jó a bankkártya(jelenleg ezt használom)Tudom,hogy ha akarják úgy is meg tudják találni,de kell egy kis remény :)

A Skrill/Neteller már rég nem pálya ilyen téren. Nyitott könyv.

Idézetet írta: olics Dátum március 05, 2018, 17:01:37
Sziasztok!
18. élet évét nem betöltött emberek valahogy tudnak skrill kártyát igényelni?
Néztem a regisztrációnál , hogy igazából 18 év alatt nem is lehet számlát nyitni és így kártyát igényelni sem.
Sajnos nekem még 6 hónapot kéne várnom ehhez és már elég nehezen bírom mert ma már a lottózóban is elkérték a személyimet  :'( :bash:

Sehol nem látok 18-as karikát. Hol olvastad, hogy 18-nak kell lenned?

A Skrill egy fizetőeszköz, mint bármely bankkártya, igy nem látom akadályát, hogy miért nem regisztrálhatnál.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 05, 2018, 17:29:12
A Skrill/Neteller már rég nem pálya ilyen téren. Nyitott könyv.


Tudom,sajnos!
De valami "védelmet" szeretnék,mert előbb-utóbb szemet szúr a navnak a heti(v akár havi),nagy összegű utalgatásaim a bankszámlámon.Mi lehet a megoldás?


Idézetet írta: Rattis Dátum március 05, 2018, 17:51:37

Tudom,sajnos!
De valami "védelmet" szeretnék,mert előbb-utóbb szemet szúr a navnak a heti(v akár havi),nagy összegű utalgatásaim a bankszámlámon.Mi lehet a megoldás?

Adóbevallás?

Idézetet írta: olics Dátum március 05, 2018, 18:21:00
:'(

Azt tudod, hogy nálunk is van 18-as karika? Én helyetted a szülinapodig fejleszteném magam (stratégiák, sportfogadás trükkök stb.).

Hali! Tud valaki budapesti ATM-et amiből eurót lehet felvenni Skrill kártyával? Próbáltam ezt az euronet nevezetű Atm-et de f*szt se ad eurót viszont 285-ért átváltotta volna.

Idézetet írta: pukk Dátum március 06, 2018, 14:05:12
Hali! Tud valaki budapesti ATM-et amiből eurót lehet felvenni Skrill kártyával? Próbáltam ezt az euronet nevezetű Atm-et de f*szt se ad eurót viszont 285-ért átváltotta volna.

Budapest, Deák Ferenc u. 7, 1052  ;)

https://goo.gl/maps/Bk2YMKK4JTU2


Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 06, 2018, 09:24:10
Adóbevallás?


Nos,a 42 %ot kicsit sokallom :)

Akkor térjünk vissza az eredeti kérdéshez,melyiket ajánljátok a levonások,díjak,stb szempontjából,Skrill vagy a Neteller?