Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az a durva, hogy már legalább 3 órája elérhetetlenek.


Nekem továbbra is elérhető a skrilles befizetés.

Itt még az angol chaten is makik ülnek...  :noway:

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 20, 2014, 22:44:41
Persze hogy tudta hogy kivel beszél.Szerintem már a beszélgetés elején tudta,mivel ahhoz kötelező nevet és e-mailt megadni,hogy beszélhess velük....

- persze hogy nem az irodánál regisztrált email-címemet adtam meg szándékosan az elején, hogy lehetőleg anonim módon kapjak információt...

Ez volt az utolsó, hogy ehhez a mocskos szarhoz befizettem...  :bash:

Valami idóta angol csajjal dumáltam, aztán annyira felidegesített, hogy agyhalott, hogy azt írtam neki, hogy "idiot". Erre zároltatta a számlám...

unibet, remélem hamarosan csődbe mész... A színvonal kész tragédia itt. Évről-évre egyre szarabb ez az iroda.
Szóval úgy szidjátok István, hogy még ő kb a legkorrektebb ennél a fostos irodánál.

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 22, 2014, 14:57:08
Valami idóta angol csajjal dumáltam, aztán annyira felidegesített, hogy agyhalott, hogy azt írtam neki, hogy "idiot". Erre zároltatta a számlám...

Az kemény! Látom mindent megtesznek, hogy csökkenjen a forgalmuk és a profitjuk.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 22, 2014, 16:22:07
Az kemény! Látom mindent megtesznek, hogy csökkenjen a forgalmuk és a profitjuk.

Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy azóta már ismét "él" a számlám, "csupán" bocsánatot kellett kérnem chaten és MÉG (!) ÍRNI EGY EMAILT, hogy szeretnék bocsánatot kérni és megbántam amit tettem.
Nos, egy fityfenét bántam meg. Megpróbálom lehúzni őket amennyire csak tudom, aztán elfelejtem ezt a szar irodát örökre...

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 22, 2014, 16:28:54
Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy azóta már ismét "él" a számlám, "csupán" bocsánatot kellett kérnem chaten és MÉG (!) ÍRNI EGY EMAILT, hogy szeretnék bocsánatot kérni és megbántam amit tettem.
Nos, egy fityfenét bántam meg. Megpróbálom lehúzni őket amennyire csak tudom, aztán elfelejtem ezt a szar irodát örökre...

Hallod, nem gondolod, hogy egy tapló vagy, folyton csak panaszkodsz itt, arra nem gondolsz, hogy tudnak róla, hogy egy bónuszhunter vagy és azért szarnak rá, hogy miért rinyálsz a bónuszok meg befizetési módok miatt? Pont az ilyenek miatt, akik több számlával tolják szedik le egyre több irodánál a netellert. És még neked áll feljebb, amikor jó hogy nem támogatják a szabálytalan módszereidet.

Idézetet írta: db Dátum augusztus 22, 2014, 16:42:32
Hallod, nem gondolod, hogy egy tapló vagy, folyton csak panaszkodsz itt, arra nem gondolsz, hogy tudnak róla, hogy egy bónuszhunter vagy és azért szarnak rá, hogy miért rinyálsz a bónuszok meg befizetési módok miatt? Pont az ilyenek miatt, akik több számlával tolják szedik le egyre több irodánál a netellert. És még neked áll feljebb, amikor jó hogy nem támogatják a szabálytalan módszereidet.

1., nem vagyok tapló
2., akkor panaszkodok és ott, ahol akarok. Amíg nem sértem a fórum szabályzatait, addig megtehetem.
3., nem vagyok bónuszhunter, nem is értem, hogy miért feltételez ilyet rólam. A nem egyenlő elbírálás nem tetszik
4., sosem kérdeztem/kértem befizetés bónuszt ide ügyfélszolgálaton, de ha már megvolt, h mi nyomja a lelkem (Skrilles befizetés ellehetetlenítése), akkor már rákérdeztem másra is.
5., 1 számlám van, sehol sincs több számlám.
6., ne magadból indulj ki, azért mert te bűnöző vagy, más nem az ;)

Össze-vissza hazudozol és valótlanokat állítasz rólam. Nem is ismersz... Nem alacsonyodom le a szintedre, mert az már a legalja.  :crazy:


ez a db annyira osztja itt az észt két kemény hozzászólással,ráadásul kedvenc iroda unibet. szerintem egy unibet ügyfélszolgálatos aki próbálja helyreállítani a nem létező nívójukat.

Azért én is megnézném az angol ügyfélszolgálattal való beszélgetésed, mert így elég egyoldalú a dolog. Azt se értem, hogy egyeseknek az a hobbijuk, hogy feszt az ügyfélszolgálatot zaklatják. Annyi meg annyi iroda van, ha megszűnt a Skrill befizetés, akkor megszűnt, ez van. Át lehet menni máshoz.
Évek óta szinte csak itt játszok, 1-2-szer kellett csupán ügyfélszolgálatra írnom, akkor is sikerült mindig megoldást találni.

Db, Unibet alkalmazott letedre ilyen dumaval jössz ? Ez oltari pofatlansag. :bash: na nem baj, látja ezt más is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 22, 2014, 20:08:33
Db, Unibet alkalmazott letedre ilyen dumaval jössz ? Ez oltari pofatlansag. :bash: na nem baj, látja ezt más is.

Máshol dolgozom ügyfélszolgálatosként. De neked hogy esne, ha valaki besétálna a munkahelyedre és leidiótázna? Nyilvánvalóan az ügyfélszolgálatos udvariasan kezdte a dolgot, de egyesek úgy érzik, h csak azért mert ők "ügyfelek" mindjárt sértegethetnek is.