Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az én 5 Moneyemhez képest, de soknak számít. ;D

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum augusztus 20, 2012, 12:54:58
ja, értem.. mert telefonról játszottam le az első kört.. így nem értettem semmit.. meg a net is lassu volt.. így kaptam 50moneys-t.. akkor az nem számít valami soknak gondolom..

Egyébként de, igen. Én 1-et kaptam.

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum augusztus 20, 2012, 12:54:58
ja, értem.. mert telefonról játszottam le az első kört.. így nem értettem semmit.. meg a net is lassu volt.. így kaptam 50moneys-t.. akkor az nem számít valami soknak gondolom..
Az nem rossz én csak 1moneyst,összevissza nyomogattam mindent.De csak hetente egyszer aktiv én ugy tudom,azelőtti bónuszok jobban tetszettek.Most azt sem tudtam,hogy melyik bábura kell először kattintani a csocsóban,a másik gondolat meg,hogy tuti egérrel meglököm és ha gól akkor kapok valamit,de minden ujat meg kell szokni.

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum augusztus 20, 2012, 12:54:58
ja, értem.. mert telefonról játszottam le az első kört.. így nem értettem semmit.. meg a net is lassu volt.. így kaptam 50moneys-t.. akkor az nem számít valami soknak gondolom..
az én laptopon elért 2 moneyomhoz képest elég jó

Csak sikerült az első telitalálat a napi totón:


Grat :ok:
és mennyit kaptál érte?

Köszi, 30 Money-t. Léptem a ranglistán egy csomót, ha beérek az első 10-be, az még 1000 Money.

Ismét van csocsó. Azon,hogy tudsz kapni minél több money-t? Mert én eddig mindig 2 money-t kaptam.

Én egyszer kaptam 5öt, amikor sikerűlt gólt lőnöm. Nemtudom hogy lehetne többet.

De amúgy van napi kérdés, meg napi toto azok is jól fizetnek ha eltaláljuk. :)

Idézetet írta: Yuber Dátum augusztus 30, 2012, 19:15:37
Én egyszer kaptam 5öt, amikor sikerűlt gólt lőnöm. Nemtudom hogy lehetne többet.

De amúgy van napi kérdés, meg napi toto azok is jól fizetnek ha eltaláljuk. :)

Szerintem az elmúlt heti forgalmunk alapján vagyunk kategóriákba sorolva, ez határozza meg, hány money-t nyerhetünk.

A napi totónál meg figyeljétek, hogy a "casillas" mennyi, mert ha nullánál nagyobb, akkor plusz tippelési lehetőségünk van, egy meccset többesélyre is kivehetünk.
A tárgynyereményekre is érdemes kattintani, hátha egyszer kisorsolják az embert...
Ha az utolsó 4 számjegy egyezik, akkor is lehet nyerni, ha mind az 5, elvileg akkor jön a tárgynyeremény.
Az értéke is fel szokott lenni tüntetve, ez számomra azt jelenti, hogy akár készpénzre is váltható, az Unibet pl. így csinálja. (még mindig töröm a spanyolt... hehe)

Aki kitölti a főoldalon lévő kérdőívet 5juró bónuszt kap. Kb fél percet vesz igénybe.

megtudnád mondani hogy ez a kérdőiv pontosan hol található?  ???  :)

Én se találom, sehol.. ;D

E-mailben kaptam értesítést róla, és egy linket, ami a főoldalra dobott ahol bejelentkezés után ott volt a kérdőív. Lehet hogy akkor csak azok a felhasználók látják akik már fizettek be hozzájuk.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum szeptember 15, 2012, 11:45:12
E-mailben kaptam értesítést róla, és egy linket, ami a főoldalra dobott ahol bejelentkezés után ott volt a kérdőív. Lehet hogy akkor csak azok a felhasználók látják akik már fizettek be hozzájuk.

Már fizettem be hozzájuk, de mégsem láttam semmit bejelentkezés után!
Viszont olvasva az üzeneted újra próbálkoztam és úgy már működik, ha először bejelentkezel az oldalra, majd az emailből megnyitod a kérdőívet. (ez talán lehet böngésző függő is)

Köszi!