Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ma először befizettem ehhez az irodához,tettem már 3fogadást nagyobb mint 1,8as szorzón mégsem látok még semmit a bónusz menüben.Elvileg ugye apránként adják hozzá a bónuszt a számlához,vagy ezt is csak 1x frissitik egy nap?Nem kellene már látnom legalább azt a 10eurot amit 1,8felett már megjátszottam és ki is értékeltek?Különben 21eurot fizettem be visa kártyáról.

Még várjál egy kicsit ,majd adják a bonuszt is.

Idézetet írta: fili76 Dátum november 05, 2012, 09:58:43
Ma először befizettem ehhez az irodához,tettem már 3fogadást nagyobb mint 1,8as szorzón mégsem látok még semmit a bónusz menüben.Elvileg ugye apránként adják hozzá a bónuszt a számlához,vagy ezt is csak 1x frissitik egy nap?Nem kellene már látnom legalább azt a 10eurot amit 1,8felett már megjátszottam és ki is értékeltek?Különben 21eurot fizettem be visa kártyáról.
Holnap reggel várd! Elvileg 22:00 után frissítik, gyakorlatilag ez nálam úgy volt, hogy mindig másnap reggel frissült az egész.

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 05, 2012, 15:20:35
Holnap reggel várd! Elvileg 22:00 után frissítik, gyakorlatilag ez nálam úgy volt, hogy mindig másnap reggel frissült az egész.
Értem,köszönöm szépen mindkettőtöknek a segitséget.Sok szerencsét Nektek is. :ok:

Ma reggelre jóvá is irták a bónuszt,sőt 1000moneyt is kaptam,vagyis aki most akar először befizetni azt megnyugtatom,az akció még érvényes.Mindenképpen kártyáról fizessetek be,mert lehet skrillre nem érvényes.Szerencsés napot mindenkinek.

Az igen! Én netellerrel fizettem be és csak 100moneyt adott a bónus mellé.
Továbbá meglepő módon nincs neteller kifizetés :o
Ezért kénytelen voltam egy kicsit skrillell is befizetni...Így már jött is a lóvé.
:noway:

Ma a yogano szülinapját ünnepli.Az akció keretén belül megajándékoznak minket ingyen bónusszal 1-20euro értékekig.A fő oldalon a jugarra kattintva-ahol mindenféle disz van-elérhető 4körforma egyiket kiválasztva láthatjuk mennyit is nyertünk.Fontos,hogy a megnyert összeget bónuszként irják jóvá,átváltása után-pasar saldo-ha jól emlékszem-azonnal lehet fogadni.Én 1eurot nyertem,persze miért ne többet,de hát ki a kicsit nem becsüli...Nem tudom miért,de ma a csocsós játéban is 50-100-500-1000moneys összegek voltak.Persze itt is csak 50moneyt nyertem,pedig egy 500as legalább jól jött volna.Mindenkinek több szerencsét,mint nekem és kellemes napot. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum november 09, 2012, 06:54:19
Ma a yogano szülinapját ünnepli.Az akció keretén belül megajándékoznak minket ingyen bónusszal 1-20euro értékekig.A fő oldalon a jugarra kattintva-ahol mindenféle disz van-elérhető 4körforma egyiket kiválasztva láthatjuk mennyit is nyertünk.Fontos,hogy a megnyert összeget bónuszként irják jóvá,átváltása után-pasar saldo-ha jól emlékszem-azonnal lehet fogadni.Én 1eurot nyertem,persze miért ne többet,de hát ki a kicsit nem becsüli...Nem tudom miért,de ma a csocsós játéban is 50-100-500-1000moneys összegek voltak.Persze itt is csak 50moneyt nyertem,pedig egy 500as legalább jól jött volna.Mindenkinek több szerencsét,mint nekem és kellemes napot. :ok:


Én is egy eurót kaptam és mikor nem fogadok a héten, akkor  a csocsón is csak egy moneyt szokott adni.
Ha van fogadásom, akkor akár 5-öt is...
Nem nagyon hiszem, hogy ez véletlen, mert pl. 0 money sosem volt és kizárt, hogy ne rontsak soha az első csocsó sornál, ha van egyáltalán benne piros. (a végén azt jelzi, hogy egy zöld volt a két piros mellett, de akkor hogyan találom el mindig?? 33%-os valószínűséget 100%-osan...)
Szóval valószínűleg csak eljátsszák a véletlenszerűséget.

Én 3€ kaptam , igaz játszottam is a múlthéten az 5+5 € -val... :beerchug: :beerchug: :beerchug:

'Fontos,hogy a megnyert összeget bónuszként írják jóvá,átváltása után-pasar saldo-ha jól emlékszem-azonnal lehet fogadni.'

Elnavigálnátok erre a pazar szaltóra?! :D 5 euró villant fel, de nem látom semerre, hogy jóváírták volna..

#115 november 09, 2012, 10:57:30, Dacsi
Idézetet írta: Latzka Dátum november 09, 2012, 10:05:41
'Fontos,hogy a megnyert összeget bónuszként írják jóvá,átváltása után-pasar saldo-ha jól emlékszem-azonnal lehet fogadni.'

Elnavigálnátok erre a pazar szaltóra?! :D 5 euró villant fel, de nem látom semerre, hogy jóváírták volna..
A felhasználóneved alatt kattints a bonos-ra, utána szerintem már látni is fogod.

Én egyébként a bónusz részleget úgy szoktam megnézni, hogy: Mi cuenta(jobb felső sarok felhasználónév alatt)->Bonus felírat mellett a Ver detalle és már ott is van minden.

Idézetet írta: fili76 Dátum november 09, 2012, 06:54:19
A fő oldalon a jugarra kattintva-ahol mindenféle disz van-elérhető 4körforma egyiket kiválasztva láthatjuk mennyit is nyertünk.

Én már ezt sem találom, gondolom kiszúrja a szemem de akkor sem?! Valaki?   :)

Előbb megtaláltam, de már megint eltűnt. :D   Rámentem egyik "csomagra" írt valami 5 moneyt, meg 5€-t de sehol semmi.  :redchug:

sehol semmi tud vki segiteni?

Nekem 3 money és 3 euro de nekem sincs sehol? Nagy 0 van a Bonos-on :'(