Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nekem még tegnap jött róla e-mail és akkor néztem rá. A csomag kiválasztása után rögtön meg is jelent a bónusznál. Rámentem kivettem és már lehetett is vele fogadni. Úgy néztem, hogy a követelmények ugyan azok. Tehát 7-szer kell megforgatni 1.5-ös oddszon.

Mégegyszer bemásolom hogyan szoktam elérni a bónusz menüt, hogy ne kelljen keresgélni.
Idézetet írta: Dacsi Dátum november 09, 2012, 10:52:35
A felhasználóneved alatt kattints a bonos-ra, utána szerintem már látni is fogod.

Én egyébként a bónusz részleget úgy szoktam megnézni, hogy: Mi cuenta(jobb felső sarok felhasználónév alatt)->Bonus felírat mellett a Ver detalle és már ott is van minden.


Idézetet írta: Carlos66 Dátum november 09, 2012, 15:30:24
Nekem 3 money és 3 euro de nekem sincs sehol? Nagy 0 van a Bonos-on :'(
szintén, 3 money de nulla bonus...  :noway:

Lehet hogy én értettem félre, de szerintem bónuszt az kap, akinek már volt befizetése. Akinek még nem, az csak money-t. De lehet hogy tévedek.  :-\

Én is csak 5 money-t kaptam.

Idézetet írta: tsabigo Dátum november 09, 2012, 18:43:26
Lehet hogy én értettem félre, de szerintem bónuszt az kap, akinek már volt befizetése. Akinek még nem, az csak money-t. De lehet hogy tévedek.  :-\

Én is csak 5 money-t kaptam.

Hű ,ez lehet ...

a bonusz rollover nem tünik el ha lenulláztam a számlám?
Máshol lenullázódik az is  :bash: :bash:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 17, 2012, 11:23:08
a bonusz rollover nem tünik el ha lenulláztam a számlám?
Máshol lenullázódik az is  :bash: :bash:

Akkor ez az iroda hatalmas aranybánya lenne.   :)

Nem véletlenül adják a sok bónuszt meg a sok "money-t", tudják, hogy nem sűrűn lesz tőlük kifizetésed.

Ahhoz h kifizetést kérjek nem kell befizetnem igaz? :D

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum november 18, 2012, 17:05:07
Ahhoz h kifizetést kérjek nem kell befizetnem igaz? :D

De, valószínű, hogy kell.  ;)

Valakinek már volt 3nap egymás után telitalálatos a totója?Nekem,ha a Napoli megveri a Milant,akkor meglett volna,ugyanis a vasárnapi meg a tegnapi totó bejött.Azt már nem is mondom,hogy 2ik helyre jöttem volna fel.Érdekességként,hogy a 2egymás utáni telitalálatra kaptam 50extra pontot és már 3plusz tippelési lehetőséget.Kiváncsi lettem volna,mi van ha....Ahogy olvastam a carrera de acertos kérdésekben is,ha valaki 5alkalommal jól válaszol akkor kap 50pontot,remélem jól tudom.Van egy pár lehetőség pontokat-moneykat gyűjteni,csak az kár,hogy nem 100moneyként lehet átváltani,hanem minimum 500pontot 5eurora.

Idézetet írta: fili76 Dátum november 20, 2012, 05:38:06
Valakinek már volt 3nap egymás után telitalálatos a totója?Nekem,ha a Napoli megveri a Milant,akkor meglett volna,ugyanis a vasárnapi meg a tegnapi totó bejött.Azt már nem is mondom,hogy 2ik helyre jöttem volna fel.Érdekességként,hogy a 2egymás utáni telitalálatra kaptam 50extra pontot és már 3plusz tippelési lehetőséget.Kiváncsi lettem volna,mi van ha....Ahogy olvastam a carrera de acertos kérdésekben is,ha valaki 5alkalommal jól válaszol akkor kap 50pontot,remélem jól tudom.Van egy pár lehetőség pontokat-moneykat gyűjteni,csak az kár,hogy nem 100moneyként lehet átváltani,hanem minimum 500pontot 5eurora.

497 money-m volt már tegnap és mivel a tegnapi totóm telitalálatos lett, kaptam még 30-at.  :)
Pont jókor jött, mert így 5,27 eurót irányíthattam át egyből a számlámra.

Kíváncsi vagyok, meddig marad meg ez a rendszer, mert aki naponta belép és csak szavaz, illetve heti egyszer játszik a csocsóval és a másik, korongos játékkal, az 5 eurót egy év alatt automatikusan összeszed fogadás nélkül is.
Ez ugyan nem nagy összeg, de a másik oldalról a yogano szempontjából nem is kevés.
(és akkor még a játékok győzteseinek vagy a totó telitalálatosokra kiosztott money mennyiségről nem is beszéltünk)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 20, 2012, 10:35:44
497 money-m volt már tegnap és mivel a tegnapi totóm telitalálatos lett, kaptam még 30-at.  :)
Pont jókor jött, mert így 5,27 eurót irányíthattam át egyből a számlámra.

Kíváncsi vagyok, meddig marad meg ez a rendszer, mert aki naponta belép és csak szavaz, illetve heti egyszer játszik a csocsóval és a másik, korongos játékkal, az 5 eurót egy év alatt automatikusan összeszed fogadás nélkül is.
Ez ugyan nem nagy összeg, de a másik oldalról a yogano szempontjából nem is kevés.
(és akkor még a játékok győzteseinek vagy a totó telitalálatosokra kiosztott money mennyiségről nem is beszéltünk)
[/quote
Pontosan,én is igy gondolom,és nem mellesleg az ember szórakozik is közben.Én július végén regeltem 27-én és azóta gyűjtöttem 923 pontot plusz az első befizetésre az 1000pontot.Jó lenne ma is egy szerencsés totó nap és akkor meglenne az 500pontom nekem is.Azért jó lenne egyszer bekerülni az első 10-be is.Akinek meg 6nál több telitalálata van,ha jól értelmezem az kap 500euronak megfelelő pontszámot.Különben Neked sem emelte a bónuszfeltételeket a money átváltása?

Csak első befizetésnél kapok még 20euro bónuszt, vagy ha ma másodszor befizetnék arra is kapnék?Vagy még senki nem fizetett be ide 2alkalommal persze 20euronál többet?

Más is kapott ma emailt?Leforditottam,de ugye az csak forditó progi sokmindent nem értek belőle,valaki esetleg?Valami garantált nyereményről irnak amit december 3ig kell lejátszani meg valami ünnepről-évfordulóról,néztem az oldalt,rákattintottam az emailben lévő linkre,de semmit nem találtam.

Idézetet írta: fili76 Dátum november 29, 2012, 18:39:06
Más is kapott ma emailt?Leforditottam,de ugye az csak forditó progi sokmindent nem értek belőle,valaki esetleg?Valami garantált nyereményről irnak amit december 3ig kell lejátszani meg valami ünnepről-évfordulóról,néztem az oldalt,rákattintottam az emailben lévő linkre,de semmit nem találtam.

Ismét bónuszt osztogatnak. Gondolom úgy, mint legutóbb most is azok kapnak pénzt akik már fizettek be. Ha jól emlékszem van 20, 10, 5, 1 eurós bónusz(nekem sikerült az 1-est kiválasztani... ;D).

#134 november 29, 2012, 19:10:19, fili76
Idézetet írta: Dacsi Dátum november 29, 2012, 18:59:39
Ismét bónuszt osztogatnak. Gondolom úgy, mint legutóbb most is azok kapnak pénzt akik már fizettek be. Ha jól emlékszem van 20, 10, 5, 1 eurós bónusz(nekem sikerült az 1-est kiválasztani... ;D).
Köszönöm szépen már látom én is,mozillával nem mutatta. :ok: 5eurot sikerült kiválasztanom.