Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nekem a 3-ast, de nem írták jóvá  :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum november 29, 2012, 19:17:43
Nekem a 3-ast, de nem írták jóvá  :ok:

A bónuszban szokott lenni. Ha nincs ott sem, akkor bizonyára money-t kaptál és nem eurót.

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 29, 2012, 19:41:26
A bónuszban szokott lenni. Ha nincs ott sem, akkor bizonyára money-t kaptál és nem eurót.

Igen,3 moneyt kaptam volna, de nem írták jóvá azt sem.. ;D

Idézetet írta: fjazej Dátum november 29, 2012, 19:43:11
Igen,3 moneyt kaptam volna, de nem írták jóvá azt sem.. ;D

Holnap délben fogják.

Nemsokára teljesítem a rollovereket, kifizetnek ha még nem fizettem be hozzájuk ?

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum november 29, 2012, 22:58:53
Holnap délben fogják.

Nemsokára teljesítem a rollovereket, kifizetnek ha még nem fizettem be hozzájuk ?
Én a helyedben befizetnék egy minimális összeget,ami kevesebb 20eurónál-mivel arra ugye kapnál bónuszt és igy a rollover feltételek is megnőnének.De meg kell próbálni,ha igy is kifizetnek akkor nincs gond.Én 20eurot fizettem be,kaptam érte 20euro bónuszt pluszban meg még hozzá 1000moneyt ami szintén 10euro.Közben rájöttem a minimális tét 0,39cent.Sok sikert a fogadáshoz és majd jelezz vissza,hogy ki-e fizettek befizetés nélkül is. :ok:

Srácok, ez a bónusz amirl tegnap kaptunk mailt, elvileg az van benne, hogy December 3-ig minden nap lesz,nem?Mert Én ma nem találom sehol..vagy csak egyszer lehet nyomatni december 3-ig? :)

Nem lenne rossz ez az iroda,ha meccs közben ki lenne irva,hogy hányadik percben járunk,a másik meg vagy 10szer próbálok megtenni egy fogadást élőben persze állandóan vagy roló,vagy csak pörög,aztán vagy elfogadja vagy nem.Máshol természetesen semmi esemény,ott lehet fogadni,igy nehezen lehet kipörgetni a bónuszt,mert abból itt tényleg van bőven.

Ti tudtok tippelni a napi eseményekre? (Carrera de Aciertos)
Nekem most, délelőtt 10-kor azt írja a holnapi Kazan - Szpartak Moszkva meccshez, hogy "pendiente"...
Na és persze "megválaszolatlan", azaz nem tippeltem rá.

Érdekes, hogy a hónapban az első 4 tippem jó volt, azóta egyszer sem sikerült játszanom.

mindig pontosan 10kor rakják ki a meccseket ,lehet nálad beragadt valami..

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 09, 2012, 10:15:19
mindig pontosan 10kor rakják ki a meccseket ,lehet nálad beragadt valami..

Kora délután ránéztem, akkor már működött...

Sikerült megnyerni a csülköt?
Még több ilyen fogadóiroda kellene ahol sonkát is lehet nyerni  :beerchug: :beerchug:
Kezdek éhes lenni... :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 13, 2012, 18:27:38
Sikerült megnyerni a csülköt?
Még több ilyen fogadóiroda kellene ahol sonkát is lehet nyerni  :beerchug: :beerchug:
Kezdek éhes lenni... :)
Jó is lenne,nem kellene zsiroskenyerekkel tömni magam,jöhetne az 5kilos csülök  :P

Ma kaptam egy emailt valami év utolsó ajándékáról a yoganótól,ami 28ig érvényes.A descatados menüben-votar gomb megnyomása után kattintsatok az ir al regalo-ra,én kaptam 5euro bónuszt.Remélem másnak több eurot is ad.Sok szerencsét és kellemes ünnepeket mindenkinek. ;)

Ma kaptam tőlük 5 jurót karácsonyra, ímélben is értesítettek róla. Nézzetek utána...

pontosan valaki letudná írni hogy lehet beváltani ezt az 5 eurót? emailt kaptam róla de nemtudom elnavigálni magam hogy beválthassam :D