Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ez akkor különösen idegesítő, ha egy nagyobb szelvényről van szó. Az ok, hogy 0,01-et csökkent vagy nőtt az odds, de emiatt nem fogadja el automatikusan, mintha élő fogadás lenne, ha nem veszed rögtön észre és újabb eseményt is hozzáadnál, akkor pedig egyiket sem veszi már figyelembe.

Tegnap megint igy jártam én is,megérzésem volt,hogy lesz piros a Roma-Milan meccsen-igaz Milan játékostól vártam,még meccs előtt próbáltam megtenni,,persze 6ik kattintásra sem jött be a szelvény,igy feladtam.Perszehogy jött volna,de ez megtörtént ma megint élőben,nehéz igy bónuszt kiforgatni és valami kis összeget is kivenni innen,néha olyan érzésem van,ezekkel a hirtelen rolókkal-szorzómódositásokkal-szinte minden másodpercben,nehogy fogadj a meccsre,mintha tudnák mire lehet fogadnod és mire nem.Igy pont elveszik a fogadás örömét,hiába jók ezek a bónuszok-pontok,mert mikor ezredjére sem sikerül valamit megfogadni,akkor az ember kész ideg lesz tőle.

syasztok ha az 5 tippemböl 4 nyerő akkor nyerek vmennyit? :-)

Akkor nyersz 3moneyt plusz egy extra tippelési lehetőséget,nekem tegnap végre sikerült mindent eltalálnom,igy kapok majd 30moneyt meg 2extra tippelési lehetőséget.Kellemes ünnepeket.

Ezen a hétvégén minden nap meglepetések vannak a yoganon.Ma azt hiszem 5eurós tétvisszatérités van,ha jól tudom,esetleg ha valaki használt már ilyet,vagy jobban értelmezi kérem irja le,köszönöm.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 04, 2013, 11:59:06
Ezen a hétvégén minden nap meglepetések vannak a yoganon.Ma azt hiszem 5eurós tétvisszatérités van,ha jól tudom,esetleg ha valaki használt már ilyet,vagy jobban értelmezi kérem irja le,köszönöm.

Nekem is úgy tűnik.
Ma éjfélig lezáródó eseményekre vonatkozik a fogadásbiztosítás, 5 euróig térítenek vissza.
A szelvény számát 10 percen belül meg kell adni a fogadás megtétele után.
Hétfőn kapjuk vissza a pénzt bónuszként (7-szer 1,5 felett kell megforgatni), ha a fogadás veszít.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 04, 2013, 19:04:10
Nekem is úgy tűnik.
Ma éjfélig lezáródó eseményekre vonatkozik a fogadásbiztosítás, 5 euróig térítenek vissza.
A szelvény számát 10 percen belül meg kell adni a fogadás megtétele után.
Hétfőn kapjuk vissza a pénzt bónuszként (7-szer 1,5 felett kell megforgatni), ha a fogadás veszít.
Köszönöm a megerősitést,és holnap meg vasárnap is lesznek promóciók,reméljük érdemes lesz kihasználni,gondolom holnap kaszino,vasárnap meg 5euro ingyen,de ezek csak tippek,majd kiderül:-)Sok szerencsét mindenkinek :ok:

Ma is 5euros fogadásbiztositás van.Tegnapit kihasználtam,ma biztosra mentem kiváncsi leszek,hogy be-e jön,vagy jobb inkább ilyen esetekben kockáztatni és 5euroval megtenni egy nagy szorzót?

Idézetet írta: fili76 Dátum január 05, 2013, 08:28:59
Ma is 5euros fogadásbiztositás van.Tegnapit kihasználtam,ma biztosra mentem kiváncsi leszek,hogy be-e jön,vagy jobb inkább ilyen esetekben kockáztatni és 5euroval megtenni egy nagy szorzót?

Ha van éppen olyan dolog, amit aznap pont 5 euróval tennék meg, akkor arra használom fel, különben kiszedek belőle 2,5-3 eurót keresztbe fogadással.
Most éppen a yogano számlámat játszom a dobet ellen, mindkettőnél nehéz eljutni a kifizetésig (ráadásul a dobetnek katasztrófális szorzói vannak), így most abban segít ez a várhatóan 7-8 eurós nyereség, hogy ne bukjak a két iroda közti fogadásokon összességében.

Ha a yogano oldal nyer, az azért jó nekem, mert forgott a bónuszom, ha a dobet-hez megy a pénz, akkor meg közelebb vagyok a 100 eurós minimális kifizetési limithez, ott már nincs aktív bónuszom. (80-90 euró körül ingázom napok óta, mindig a legrosszabbkor bukok ott fogadást)

Ezek a yoganos fogadásbiztosítások azért csalókák, mert ha veszítesz, akkor a visszatérítés után 7-szeres forgatási követelményed lesz.
Ha mindhárom nap elbukod ezt az oldalt, akkor 105 eurónyi forgatással kerülsz távolabb a kifizetéstől.  :)
Ez engem nem zavar, mert úgyis addig játszom a yoganos egyenleggel, míg el nem bukom, de önmagában nehéz lenne eljutni a kiutalásig.

Az ötös kombi nyerőlistában ki lehet első helyen a szar ?
;D ;D ;D
Én most a 13ik vagyok  :ok:

Én szivesen lenék első,de sajnos még egy ötösöm sem volt.Ma megint 5euros fogadás visszatérités van,ugy látszik mindhárom napra ugyanazt a promót tették.Én azért számitottam egyebekre is,igy aki mindhármon részt vett,forgathat bónuszt rendesen-persze ha vesztesek lettek a tippjei.Én majd hétfőn ráállhatok 70eurot kiforgatni.Mindig mikor sikerül kiforgatnom az utolsón bukom,igy sosem jutok el a kifizetésig-én sem,sőt azt sem tudom mennyi itt a minimális kifizetési összeg.

Nekem már két ötösöm van egy hét alatt ,de ahogy elnézem a kevés meccs miatt torlódnak a szelvények.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 06, 2013, 14:32:57
Nekem már két ötösöm van egy hét alatt ,de ahogy elnézem a kevés meccs miatt torlódnak a szelvények.
Gratulálok hozzá,hát nekem furcsa,hogy már 2napja kellett tippelni vagy 3 és csak ma vagy holnap játszák,de ez igy van a napi tippelésnél is,pedig jó lenne mindig a mai napra fogadni,kiváncsian várom,hogy holnap mikor irják jóva a visszatéritést,aztán kezdődhet a lehetetlen küldetés.

Lehet, hogy ezzel kitolták a tippelési határidőt is, mert korábban kb. este 8-ig lehetett és az aznap esti meccsek is a kínálatban voltak.
Néha le is maradtam a szelvényről.

Tegnap jól megszívtam  >:(
Ettől féltem mindig ...Sikerült feltenni az 5€, mat 13 szoros szorzóra :bash:
És nyert a Pescara :crazy:
Most van 65€ a yoganón :D
De legalább lenulláztam Fwin számlám  :great: