Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 07, 2013, 08:17:56
Tegnap jól megszívtam  >:(
Ettől féltem mindig ...Sikerült feltenni az 5€, mat 13 szoros szorzóra :bash:
És nyert a Pescara :crazy:
Most van 65€ a yoganón :D
De legalább lenulláztam Fwin számlám  :great:
Gratulálok hozzá,szép fogás,a bónuszt mikor irják jóvá,délután vagy csak este-mindhárom nap után?

Köszi ,de nem pont így akartam a nyerést ,mert a Fiorentinára meg elment a feltett pénz.
Szerintem rajta lesz a bonusz ,délután :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 07, 2013, 08:45:06
Köszi ,de nem pont így akartam a nyerést ,mert a Fiorentinára meg elment a feltett pénz.
Szerintem rajta lesz a bonusz ,délután :ok:
Hát van ez igy én tegnap két szép tippet fogtam,persze neki álltam játszani kicsi-nagyot és 2nél nagyobbat tettem,hát perszehogy 2es lett,pedig csak 30euros tét volt,ennyit a bónuszforgatásokról.Még nem kaptam semmit,a yogano szeret sokáig aludni,pedig spanyol iroda,vagy nem?Legalább később vesztem el a 10euros bónuszt,valakinek már jóváirták?

Most írták jóvá 18kor a 15€
Nagyon pasar :beerchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 07, 2013, 18:18:07
Most írták jóvá 18kor a 15€
Nagyon pasar :beerchug:
Nekem is az előbb.Nem fog sokáig tartani ugy érzem 70eurot kellene megforgatnom,sok szerencsét :ok:

Megint 5 találatosom van :beerchug:
Már 7. vagyok , :ok: :ok: :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 08, 2013, 10:21:08
Megint 5 találatosom van :beerchug:
Már 7. vagyok , :ok: :ok: :ok:

Bravó!
Nekem zsinórban 3db 4 találatosom lett.
Mindegy, gyűlik a money így is.

Hja, hogyan kaptál 15 euró bónuszt, ha az egyik tipped győztes lett?

Úgy hogy ,nagyapám is szeret játszani  ;)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 08, 2013, 14:39:51
Úgy hogy ,nagyapám is szeret játszani  ;)

Hja, így már érthető!   ;)

Kár, hogy az irodák nem adnak külön kedvezményeket a nagycsaládosoknak...

Bónuszt forgatva elég érdekes dolgok tűntek,fel,de lehet csak nekem,mégpedig 2döntetlen eredmény kapcsán.Tegnap megtettem azt,hogy a Portland-Orlando meccsen 218,5pontnál kevesebb lesz,kevesebb is lett de ugye hosszabbitás következett,ahol a hosszabbitásban esett még persze pont.Igy a fogadásomat vesztesként itélték meg.Ma tettem egy hokimeccsre 2,5overt,ahol döntetlen lett 1:1 és a hosszabbitásban esett a 3ik gól,de mégis vesztesnek irták.Lehet,hogy a kosárnál akkor számitják a hosszabbitást is,mig a hokinál,focinál egyéb sportágnál nem?Vagy ez csak nekem új dolog?

Idézetet írta: fili76 Dátum január 10, 2013, 15:55:49
Bónuszt forgatva elég érdekes dolgok tűntek,fel,de lehet csak nekem,mégpedig 2döntetlen eredmény kapcsán.Tegnap megtettem azt,hogy a Portland-Orlando meccsen 218,5pontnál kevesebb lesz,kevesebb is lett de ugye hosszabbitás következett,ahol a hosszabbitásban esett még persze pont.Igy a fogadásomat vesztesként itélték meg.Ma tettem egy hokimeccsre 2,5overt,ahol döntetlen lett 1:1 és a hosszabbitásban esett a 3ik gól,de mégis vesztesnek irták.Lehet,hogy a kosárnál akkor számitják a hosszabbitást is,mig a hokinál,focinál egyéb sportágnál nem?Vagy ez csak nekem új dolog?

Amcsi meccseken mindíg beszámít  a hosszabítás, európa-i hoki kosár nem számít a hosszabítás . mert döncire is adnak oddszot.

Köszönöm szépen,akkor most már fogom tudni.Ma egész furcsa napom van,mert előbb a Novgorod-Minszk első harmadra tettem1,5overt örültem is,mikor 1:1lett,visszajövök aztán látom 0:1 a harmad vége ezek szerint nem adták meg,ennyit a mai napomról.

Idézetet írta: fanatic Dátum január 10, 2013, 16:10:19
Amcsi meccseken mindíg beszámít  a hosszabítás, európa-i hoki kosár nem számít a hosszabítás . mert döncire is adnak oddszot.

Az, hogy döntetlenre is adnak szorzót, nem jelent semmit, nincs összefüggés. (lásd. pl Unibet)
Inkább megszokás kérdése, hogy Európában három kimenetelben, míg az USÁ-ban inkább kettőben gondolkodnak. Az iroda vagy az egyik igényt szolgálja ki, vagy a másikat vagy éppen mindkettőt...

A szabályzat mindenhol rögzíti - jó esetben még a fogadási kínálatnál is látszik - hogy a rendes játékidőre vagy a hosszabbítással együtt vonatkozik-e az ajánlat.
Pont bet365 témában volt arról szó, hogy ott még a 4. negyed eredményére vonatkozó fogadásba is beleszámított a hosszabbítás.
Mindenhol el kéne olvasnunk a pontos szabályzatot fogadás előtt, de ez spanyolul különösen nehézkes.   :)

Tegnap folytatódott a napom egy  kis kaszinós kalanddal estére,ugyanis átváltottam méregből 10dolcsinak megfelelő összeget a kaszinóba,mivel a felvitt összegemet-ami 25euro volt egy nap alatt jól lefeleztem igy utolsó esélyként gondoltam kipróbálom.Szerencsés húzásnak bizonyult,viszont az elején a 10dolcsit buktam kaptam valami 3dolcsis bónuszt,vagy nem is értem,hogy mit,játszottam belőle,felmentem 20dolcsira nem sikerült kikérnem,gondoltam biztos még forgatnom kell.Játszottam kicsi-nagyon,majd ruletten is nagy összeggel,aztán egy kevés blood suckers pörgetés majd megint kicsi-nagy és felvittem azt hiszem 65,65dolcsira amit már kikérhettem,igy most a számlámon van 55,98euro és nem utolsósorban kaptam ezért a vitézkedésért kb.84pontot.Különben fizettem be paypalról 10eurot és jóvá is irták az összeget,csak most meg azt nem tudom,hogy ha esetleg még a fennmaradó 24euros forgatási követelmény teljesülése után,ki-e kérhetem kártyára,amivel már szintén fizettem,be vagy csak paypalra,amivel most utoljára.Bocsánat,ha picit hosszúra sikeredett.

Most kaptam egy emailt 5ingyen pöriről.Más is kapott,vagy ez csak a tegnapi hősködésem miatt jöhetett?Adott 3,65dolcsit az 5pöriből,de ezt feltettem A-nál nagyobbra,ugye attól nem lehet kisebb,nem is lett,mivel A-t adott,igy bukta az egész,hát ma nem kellett szórakoznom a bónusz kipörgetésével.